مطلب فعلی :

آموزش ارسال پیام ، عکس و.. یکبار مصرف و مدت دار دایرکت اینستاگرام

رفتن به بالا

آموزش ارسال پیام ، عکس و.. یکبار مصرف و مدت دار دایرکت اینستاگرام

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش ارسال پیام ، عکس و.. یکبار مصرف و مدت دار دایرکت اینستاگرام

آموزش ارسال پیام ، عکس و.. یکبار مصرف و مدت دار دایرکت اینستاگرام

اینستاگرام با توجه به قابلیت‌هایی که دارد توانسته است محبوبیت فراوانی را میان کاربران خود پیدا کند. این قابلیت‌ها نیز با توجه به خواسته کاربران به اینستاگرام اضافه می‌شوند. یکی از این موارد، امکان ارسال پیام یکبار مصرف دایرکت اینستاگرام 💬 است. در این مطلب کلاسیک وب به آموزش ارسال پیام ، عکس و.. یکبار مصرف و مدت دار دایرکت اینستاگرام می‌پردازیم.

چگونه در اینستاگرام فیلم ، مسیج و عکس یکبار مصرف بفرستیم؟

?How to Send Disappearing Messages in Instagram

ارسال پیام مدت دار در دایرکت اینستاگرام یکی از جدیدترین قابلیت‌های این شبکه اجتماعی است که کاربردهای زیادی دارد. در این مطلب از کلاسیک وب نحوه فرستادن فیلم یکبار مصرف در دایرکت اینستاگرام را آموزش می‌دهیم.

فرستادن عکس مدت دار در دایرکت اینستاگرام با قابلیت Vanish Mode

برای فرستادن عکس یکبار مصرف در دایرکت اینستاگرام، ابتدا این برنامه را به آخرین نسخه آپدیت کنید. توجه کنید که این قابلیت در برخی از اکانت‌ها فعال نمی‌شود. حتی ممکن است شما روی گوشی خود چند اکانت Instagram داشته باشید که برای یکی از آن‌ها این قابلیت فعال شود و برای دیگری خیر! در نتیجه اگر این قابلیت برای اکانت شما فعال باشد، پس از وارد شدن به دایرکت فرد دیگر متن Swipe up to turn on vanish mode را خواهید دید.

دایرکت اینستاگرام

پس باید به دایرکت خود بروید و اکانتی را که می‌خواهید پیام یکبار مصرف برای آن بفرستید، انتخاب کنید. سپس صفحه را از پایین به بالا بکشید و چند ثانیه صبر کنید. زمانی که این حالت فعال شود، صفحه Instagram برای هر دو طرف سیاه خواهد شد. در نتیجه، آن شخص هم متوجه فعال شدن این حالت می‌شود.

دایرکت اینستاگرام

حال می‌توانید پیام مخفی خود را ارسال کنید. پس از این که آن فرد پیام شما را دید و دایرکت را ترک کردید، پیام حذف خواهد شد. برای غیرفعال کردن این حالت کافی است Turn Off Vanish Mode را که در بالای صفحه وجود دارد، بزنید. رنگ صفحه به حالت عادی برمی‌گردد.

دایرکت اینستاگرام

در صورتی که می‌خواهید ویسی را از دایرکت ضبط کنید، به مطلب آموزش ذخیره و دانلود ویس‌های دایرکت اینستاگرام مراجعه کنید.

آموزش نحوه فرستادن عکس مخفی در اینستاگرام

در روش دیگر برای ارسال عکس ناپدید شونده در اینستاگرام وارد دایرکت اکانت موردنظر شوید. سپس روی علامت دوربین که در پایین و سمت چپ صفحه قرار دارد، بزنید. عکس موردنظر خود را ثبت کنید. از این روش برای مخفی سازی ویدیو در دایرکت اینستاگرام هم می‌توانید استفاده کنید.

دایرکت اینستاگرام

در نتیجه، می‌توانید فیلم هم ضبط کنید. سپس از پایین صفحه دوربین، گزینه View Once را انتخاب کنید. سپس آن را ارسال کنید. این گونه شخص می‌تواند عکس یا ویدئو ارسال شده را فقط یک بار آن هم به مدت ۱۸ ثانیه مشاهده کند. اگر از آن اسکرین شات بگیرد، پیامی برایتان ارسال خواهد شد.

دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام

اگر در زمینه ریپلای کردن پیام‌ها سوالی دارید، می‌توانید به مطلب آموزش قابلیت ریپلای و کوییک ریپلای پیام دایرکت اینستاگرام مراجعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از کلاسیک وب نحوه ارسال پیام یکبار مصرف دایرکت اینستاگرام را آموزش دادیم. آیا این قابلیت در اینستاگرام شما فعال شده است؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب