مطلب فعلی :

آموزش استفاده از قابلیت ریمیکس ریلز (Remix Reels) اینستاگرام

رفتن به بالا

آموزش استفاده از قابلیت ریمیکس ریلز (Remix Reels) اینستاگرام

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش استفاده از قابلیت ریمیکس ریلز (Remix Reels) اینستاگرام

آموزش استفاده از قابلیت ریمیکس ریلز (Remix Reels) اینستاگرام

ریمیکس Reels اینستاگرام ▶️ قابلیت نسبتا جدیدی است که توسط سازندگان این برنامه ساخته و معرفی شده است. این قابلیت شبیه به کاری است که کاربران می‌توانند با TikTok (دوئت در ایبنستاگرام) انجام دهند. با استفاده از این قابلیت می‌توانید ویدئوهای جذاب و خوبی بسازید. در این مطلب از کلاسیک وب به آموزش استفاده از قابلیت ریمیکس ریلز (Remix Reels) اینستاگرام می‌پردازیم.

چگونه از Remix Reels اینستاگرام استفاده کنیم؟

?How to Remix Reels on Instagram

با توجه به جدید بودن قابلیت ریلز و دوئت در اینستاگرام، تنظیماتی که می‌توان برای این ویدئوها انجام داد مدام تغییر می‌کند. اکنون کاربران می‌توانند ریمیکس ریلز را برای ویدئوهای خود فعال یا غیرفعال کنند. در این مطلب از کلاسیک وب به آموزش نحوه ریمیکس ویدیو در اینستاگرام می‌پردازیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

اگر این قابلیت را در اکانت خود مشاهده نمی کنید حتما مطلب چرا من برخی از قابلیت و گزینه های جدید اینستاگرام را ندارم؟ مطالعه فرمایید.

چگونه ریمیکس ریلز را فعال کنیم؟

در ابتدا به آموزش استفاده از Remix Reels اینستاگرام می‌پردازیم. به سربرگ Reels بروید. می‌توانید از پروفایل خود هم به این بخش بروید. روی منوی سه نقطه‌ای در بالا و سمت راست برنامه بزنید و گزینه Remix This Reel را انتخاب کنید.

ریمیکس ریلز

حال می‌توانید ویدئوی خود را ضبط کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب علامت گالری که در سمت چپ و پایین صفحه قرار دارد، وارد گالری شوید و ویدئویی از قبل ضبط شده را انتخاب کنید. افکت‌ها، تایمر و سایر قابلیت‌ها نیز در هنگام ضبط ویدئو فعال هستند تا ویدئوی خود را ویرایش کنید.

ریمیکس ریلز

همچنین می‌توانید با انتخاب علامت میکروفون که در بالای صفحه قرار دارد، صدا هم روی ویدئو ضبط کنید.

ریمیکس ریلز

وقتی ویدیو خود را ویرایش کردید، روی Next بزنید. سپس کپشنی بنویسید و عکسی به عنوان کاور انتخاب کنید. در نهایت، پست را به اشتراک بگذارید.

ریمیکس ریلز

فعال کردن Remixing اینستاگرام برای ریلزهای قبلی

برای ریمیکس ویدیوهای ریلز اینستاگرام که از قبل منتشر کرده‌اید، باید گزینه مربوط به این کار را به صورت دستی فعال کنید. در حالت عادی گزینه Remix this Reel را در منو نخواهید دید.

ریلز قدیمی خود را در Instagram باز کنید. سپس روی منوی سه نقطه‌ای که در پایین و سمت راست قرار دارد، بزنید. حال گزینه Enable Remixing را انتخاب کنید. در این حالت دیگران می‌توانند ریلز شما را ریمیکس کنند.

ریمیکس ریلز

برای یادگیری بهتر کار با ریلز به مطلب آموزش کامل کار با ابزار ویرایش ویدیو Reels استوری اینستاگرام مراجعه کنید.

غیرفعال کردن ریمیکس ریلز اینستاگرام

برای غیرفعال کردن ریمیکس ریلز اینستاگرام دو حالت وجود دارد. شما می‌توانید ریمیکس ریلز را برای یک پست خاص یا برای همه پست‌ها فعال کنید. برای این که این قابلیت را برای یک ریلز غیرفعال کنید، ویدئو مربوطه را باز کنید. سپس روی منوی سه نقطه‌ای بزنید و گزینه Disable Remixing را انتخاب کنید.

ریمیکس ریلز

پس از این کار، Instagram سوالی از شما می‌پرسد که برای تایید باید روی Disable بزنید.

ریمیکس ریلز

برای این که این قابلیت را برای تمام ویدئوهای ریلز غیرفعال کنید، باید به Settings و سپس Privacy بروید.

ریمیکس ریلز

در این بخش به Reels بروید و گزینه Enable Remixing را خاموش کنید.

ریمیکس ریلز

برای یادگیری دانلود ویدئوهای ریلز به مطلب روش‌های دانلود فیلم و ویدیوهای منتشر شده Reels اینستاگرام مراجعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از کلاسیک وب نحوه ریمیکس کردن ریلز در اینستاگرام را آموزش دادیم. شما از این قابلیت برای ساخت چه نوع پست‌هایی استفاده می‌کنید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب