مطلب فعلی :

آموزش اشتراک گذاری مجدد عکس و ویدیو دیگران در پروفایل اینستاگرام شما

رفتن به بالا

آموزش اشتراک گذاری مجدد عکس و ویدیو دیگران در پروفایل اینستاگرام شما

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش اشتراک گذاری مجدد عکس و ویدیو دیگران در پروفایل اینستاگرام شما

آموزش اشتراک گذاری مجدد عکس و ویدیو دیگران در پروفایل اینستاگرام شما

اشتراک گذاری پستهای اینستاگرام سایرین در اکانت خود یکی از بخشهای مهم شبکه های اجتماعی است. برخلاف فیسبوک و توییتر،در اینستاگرام نمیتوانید عکس و ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط سایر افراد را در حساب کاربری خود به اشتراک بگذارید و این ممکن است بعضی مواقع آزاردهنده باشد. مثلا زمانی که عکسی که دوستتان منتشر کرده و میخواهید شما هم همان عکس را منتشر کنید.باعث تعجب است که چرا اینستاگرام این قابلیت را به ویژگیهای خود اضافه نکرده است! در این مطلب کلاسیک وب روش آسان وسریع به اشتراک گذاری پست دیگران در اینستاگرام را آموزش میدهیم.

آموزش قدم به قدم به اشتراک گذاشتن دوباره پست دیگران در اینستاگرام

How to Repost Instagram Photos and Videos

قبلا در کلاسیک وب، اپلیکیشنهای کاربردی برای اینستاگرام را معرفی کردیم. همچنین برنامه ای برای دانلود عکسها در این شبکه اجتماعی آموزش داده ایم.به هر دلیلی،اینستاگرام تنها اجازه اشتراک گذاری عکسها را به صورت پیغام مستقیم می دهد.خوشبختانه اپلیکیشنهایی وجود دارند که اجازه این کار را به ما می دهند که یکی از آنها برنامه Repost (اندروید،IOS) است. در نسحه رایگان آن، تنها یک اسم از اکانتی که پست آنرا منتشر کرده اید روی عکس قرار میگیرد. البته این اپلیکیشن یک نسخه پیشرفته دارد که برای آن باید ۴٫۹۹دلار هزینه کنید و با استفاده از آن این نمایش اسم اکانت را نخواهید داشت.

آموزش کار با برنامه Repost (ریپست) اینستاگرام

برای استفاده از برنامه Repost آدرس پست اینستاگرامی که میخواهید به اشتراک بگذارید را لازم دارید.اینستاگرام را باز کنید و روی سه نقطه سمت راست بالا پست تب کنید و گزینه Copy Share URL را انتخاب کنید.

سپس،برنامه Repost را باز کنید.پستی که میخواهید به اشتراک بگذارید در این برنامه وارد میشود و در لیست New نمایش داده می شود.

روی پست برای ادامه تپ کنید.روی دکمه پایین برای تغییر مکان و رنگ آرم میتوانید تپ کنید.

زمانی که میخواهید پست را به اشتراک بگذارید،روی دکمه Repost تپ کنید و در منو باز شده گزینه Copy to Instagram را انتخاب کنید و پست در ادیتور اینستاگرام باز خواهد شد.

در این مرحله وارد اپ اینستاگرام میشوید و میتوانید فیلتر اضافه کنید و یا فقط Next را انتخاب نمایید.

همچنین اینکار باعث میشود که کپشن اصلی پست هم به حافظه کلیپورد گوشی شما اضافه شود که میتوانید با پیست کردن کپشن در Add Caption آنرا هم اضافه کنید.

در آخر،ربرای اشتراک گذاری پست دیگران در اینستاگرام روی Share تب کنید و پست در اکانت شما به اشتراک گذاشته میشود.

در پایان پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با قابلیتهای اینستاگرام و استفاده از ترفندهای آن سایر آموزشهای مرتبط با اینستاگرام در کلاسیک وب را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهاد شما ؟

اگر از این اپلیکیشن جهت به اشتراک گذاشتن عکس و ویدیو دیگران در اینستاگرام خود استفاده کردید و برای شما کاربردی بود تجربییات خود را در بخش نظرات پست بیان کنید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب