مطلب فعلی :

آموزش تصویری ساخت فیلتر اسنپ چت (Snapchat) رایگان و پولی

رفتن به بالا

آموزش تصویری ساخت فیلتر اسنپ چت (Snapchat) رایگان و پولی

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش تصویری ساخت فیلتر اسنپ چت (Snapchat) رایگان و پولی

آموزش تصویری ساخت فیلتر اسنپ چت (Snapchat) رایگان و پولی

با ساخت فیلتر در اسنپ چت، برنامه Snapchat ? خود را بیشتر سفارشی سازی کنید. اگر شما در حال مطالعه این مطلب هستید به احتمال زیاد جزو افرادی هستید که می خواهید چیزهای جدیدی را تجربه کنید و اسنپ چت در رسیدن به این هدف به شما کمک می کند. خوشبختانه Snapchat روش های سازی را برای ساخت لنز های اسنپ چت تا ساخت ایموجی در اسنپ چت را در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه ما به صورت تصویری نحوه ساخت فیلتر اسنپ چت را به شما آموزش خواهیم داد.

چگونه فیلتر اسنپ چت بسازیم؟

How To Make A Snapchat Filter

امروزه به لطف برنامه های زیادی که فیلترهای عکس را ارائه می دهند؛ برای داشتن عکس های عالی نیازی به داشتن گوشی های هوشمند رده بالا نیست. وقتی که صحبت از رسانه های اجتماعی می شود؛ فیلترها حتی نقش بیشتری را ایفا می کنند. فیلترها می توانند عکس ها و استوری های شما را محتول سازند و محتوای شما را جذاب تر کنند. در Snapchat شما خودتان می توانید فیلترها را ایجاد کنید.

بسته به هدف، مکان و مخاطب خود می توانید فیلترهای مختلف سفارشی شده ای را ایجاد کنید تا فالورهای اسنپ چت خود را سرگرم کنید. بعضی از فیلترها فقط در مکان های خاص کار می کنند؛ در حالی که برخی دیگر فقط برای رویدادهای خاص مناسب هستند. همچنین فیلترهایی وجود دارند که می توانید به صورت رایگان بسازید و از آنها استفاده کنید؛ در حالی که برای برخی دیگر باید هزینه کنید. در ادامه ما قصد دارید چند روش ساخت فیلتر اسنپ چت را به شما آموزش دهیم.

تعیین اهداف برای ساخت فیلتر اسنپ چت

در مورد ساختی فیلتر اسنپ چت (Snapchat) سفارشی؛ بهتر است که ابتدا اهداف خود را تعیین کنید. به عنوان مثال یک فیلتر اجتماعی رایگان ایجاد کنید. اگر مکانی مد نظرتان هست و می خواهید فیلتر خود را به آن گره بزنید؛ می توانید یک Geofilter ایجاد کنید. این فیلتر فقط در مکان مد نظر شما کار می کند؛ بنابراین می توانید آن را به موقعیت مکانی خاصی که برای شما اهمیت خاصی دارد (مانند پارک؛ دانشگاه یا کافی شاپ مورد علاقه خود و غیره) تنظیم کنید. همچنین می توانید یک فیلتر رایگان Moment ایجاد کنید که نشانگر نوعی رویداد است. از این نوع فیلتر می توانید برای کنسرت های عمومی و حتی هنگام خرید با دوستانتان استفاده کنید.

تعیین اهداف برای ساخت فیلتر اسنپ چت

گزینه دیگر ساخت فیلتر اسنپ چت پولی است. اگر می خواهید یک رویداد خاص مانند عروسی یا تولد را جشن بگیرید، فیلتر پولی اسنپ چت گزینه مناسب تری است. همچنین برای مشاغل با هر نوع تبلیغات انتخاب بهتری است. شما با استفاده از اپلیکیشن Snapchat یا از طریق وب سایت آن می توانید برای ساخت فیلتر اسنپ چت اقدام کنید. بعد از ارسال آن؛ تاییدیه اسنپ چت دو ساعت طول می کشد؛ بعد می توانید از فیلتر اسنپ چت خود لذت ببرید.

ساخت فیلتر اسنپ چت رایگان

Snapchat گزینه ای را برای ساخت فیلترهای اسنپ چت به صورت رایگان ارائه می دهد؛ اما آنها باید فیلترهای Community باشند و محدودیت هایی را دارند. فقط با استفاده از مرورگر وب می توانید این فیلترها را ایجاد کنید و خود اسنپ چت هیچ الگویی را ارائه نمی دهد. این طرح باید ۱۰۰% اورجینال باشد.

مهمترین قسمت این است که هنگام ساخت فیلتر، از دستورالعمل های اسنپ چت پیروی کنید. در ادامه نحوه انجام این کار آورده شده است.

به سایت اسنپ چت بروید و از منوی سایت گزینه Filters & Lenses را انتخاب کنید.

ساخت فیلتر اسنپ چت رایگان

به قسمت Creative Tools اسکرول کنید و گزینه Community Filters را انتخاب کنید.

حالا بسته به هدف خود؛ از بین فیلترهای Geofilter و Moment Filter یکی را انتخاب کنید.

ساخت فیلتر اسنپ چت رایگان

اگر این فیلتر ؛ یک فیلتر Moment Filter است تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که طرح خود را آپلود کنید و بعد به اسنپ چت ارسال کنید.

ساخت فیلتر اسنپ چت رایگان

هنگام استفاده از Geofilter باید منطقه ای که می خواهید فیلتر برای آن اعمال شود را روی نقشه تنظیم کنید.

ساخت فیلتر اسنپ چت رایگان

برای ایجاد طرح اصلی فیلتر خود؛ اسنپ چت توصیه می کند از نرم افزارهایی مانند Adobe Photoshop و Adobe Illustrator استفاده کنید. اگر در این زمینه مهارت ندارید؛ گزینه مناسب برای ایجاد تصاویر سفارشی سایت Canva است.

اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات مربوطه را مانند فیلتر کردن تاریخ یا توضیحات مربوط به رویدارد را در فیلتر خود ارائه داده اید. سپس تا زمانی که دستورالعمل های رسمی را پیروی می کنید، فیلتر شما باید تایید شده و ظرف چند ساعت آماده استفاده شود. اگر دوست دارید نحوه ساخت فیلتر در اینستاگرام را یاد بگیرید می توانید آموزش قبلی کلاسیک وب را مطالعه بفرمایید.

ساخت فیلتر Snapchat پولی

گاهی اوقات چندان بد نیست که برای ایجاد فیلتر برای اسنپ چت تلاش کمتری کنید و کمی هزینه کنید. در ادامه نحوه ساخت فیلتر پولی اسنپ چت آورده شده است:

در وب سایت اسنپ چت به قسمت Filters & Lens بروید.

به بخش Creative Tools اسکرول کنید و Filters را انتخاب کنید.

ساخت فیلتر Snapchat پولی

در اینجا به جای ایجاد طرح خود از ابتدا، می توانید از بین انواع الگوها یکی را انتخاب کنید. همچنین می توانید گزینه های سفارشی سازی بیشتری مانند تغییر قلم؛ رنگ و افزودن تصاویر را دریافت کنید.

ساخت فیلتر Snapchat پولی

همچنین می توانید با استفاده از Bitmoji نسخه کوچکی از کارتون خود و دوستانتان را به فیلتر خود اضافه کنید.

ساخت فیلتر Snapchat پولی

بعد از اتمام طراحی به Dates بروید و تاریخ شروع و پایان فیلتر خود را انتخاب کنید. برای اجرای این فیلتر در روزی های خاص یا ساعات خاصی از روز می توانید One Time Event  یا Repeating Event  را ایحاد کنید و یا آن را تکرار کنید.

ساخت فیلتر Snapchat پولی

در بخش Location؛ منطقه مورد نظر خود را برای ژئو فیلتر خود انتخاب کنید. تمام کاربران اسنپ چتی که در این منطقه قرار دارند می توانند از فیلتر شما استفاده کنند.

ساخت فیلتر Snapchat پولی

برای پرداخت و ارسال فیلتر خود به اسنپ چت Checkout را انتخاب کنید.

ساخت فیلتر Snapchat پولی

هزینه هر فیلتر اسنپ چت با دیگری متفاوت است. این قیمت به دو عامل بستگی دارد؛ یکی اندازه منطقه ای است که می خواهید فیلتر شما در آنجا استفاده شود و دوم مدت زمانی است که می خواهید فیلتر برای کاربران دیگر در دسترس باشد.

چگونه در اسنپ چت فیلتر ایجاد کنیم؟ ساخت فیلتر در اسنپ چت آیفون

شما همچنین می توانید فیلتر اسنپ چت سفارشی خود را در گوشی آیفونی که دارید ایجاد کنید. روند کار تقریبا یکسان است و تنها تفاوت در پیدا گردن ویژگی های برنامه آیفون است. برای ساخت فیلتر اسنپ چت در آیفون مراحل زیر را انجام دهید:

برنامه Snapchat را در گوشی آیفون خود باز کنید و به پروفایل خود بروید. به Settings بروید و گزینه Filter and Lenses را انتخاب کنید. بعد از انتخاب Filter؛ اسنپ چت شما را به صفحه سفارشی سازی مشابهی جهت طراحی فیلتر می برد.

همان الگوریتم را دنبال کنید؛ طراحی خود را ایجاد کنید؛ تاریخ و منطقه زمانی را مشخص کنید؛ بعد هزینه ساخت فیلتر اسنپ چت خود را پرداخت و طرح خود را برای تایید ارسال کنید.

نحوه استفاده از فیلتر ساخته شده در اسنپ چت

بعد از دریافت ایمیل فعال شدن فیلتر خود در اسنپ چت؛ می توانید شروع کنید و فیلتر خود را استفاده کنید. با کشیدن انگشت خود به سمت راست و چپ می توانید فیلتر خود را میان فیلترهای دیگر پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که تنظیمات حریم خصوصی اسنپ چت شما طوری تنظیم شده است که به برنامه اجازه می دهد به مکان شما دسترسی پیدا کند. بعد می توانید از ژئو فیلترهای خود و دیگران در منطقه مکانی مد نظر خود استفاده کنید.

نحوه استفاده از فیلتر ساخته شده در اسنپ چت

در آخر از شما دعوت می کنیم که آموزش دانلود ، اضافه کردن و ساخت استیکر در اسنپ چت را مطالعه بفرمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز کلاسیک وب ما سعی کردیم به صورت خلاصه و ساده نحوه ساخت فیلتر در اسنپ چت را به شما آموزش دهیم. مراحل ساخت فیلتر Snapchat ساده است فقط کافیست که مراحل یاد شده را به ترتیب دنبال کنید. آیا شما روشی دیگر را برای ساخت افکت در اسنپ چت می شناسید؟ با کدام یک از روش های بالا موفق به ساخت فیلتر اختصاصی خود شدید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات این پست با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب