مطلب فعلی :

آموزش جدید تغییر رنگ پیام های و پس زمینه چت دایرکت اینستاگرام

رفتن به بالا

آموزش جدید تغییر رنگ پیام های و پس زمینه چت دایرکت اینستاگرام

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش تغییر رنگ پیام های و پس زمینه چت دایرکت اینستاگرام

آموزش جدید تغییر رنگ پیام های و پس زمینه چت دایرکت اینستاگرام

چگونه رنگ پیام های دایرکت اینستاگرام را عوض کنیم؟ ?️ اگر از رنگ پیام و پس زمینه چت دایرکت اینستاگرام خود خسته شده اید می توانید برای تغییر آنها اقدام کنید. چنانچه نحوه انجام این کار را نمی دانید می توانید مطلب امروز کلاسیک وب را دنبال کنید.

چگونه پس زمینه چت اینستاگرام را عوض کنیم؟

How to Change Your Instagram Chat Themes and Colors

ایجاد تنوع برای هر فردی لازم است و اینستاگرام با توجه به این موضوع به شما اجازه می دهد تا برای تغییر تم دایرکت اینستاگرام اقدام کنید. شما می توانید محیط چت خسته کننده خود را زنده کنید. قبلا تنها تغییری که در ظاهر چت اینستاگرام خود می توانستید ایجاد کنید با فعال کردن حالت شب رخ می داد. اما این قابلیت خیلی زود کسل کننده شد. اما حالا به لطف تم های چت؛ ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام سرگرم کننده شده است و از نظر بصری جذاب شده است. در ادامه به سوال چگونه بک گراند چت اینستاگرام را عوض کنیم؟ پاسخ خواهیم داد و نکات مربوط به عیب یابی را هم ارائه خواهیم داد.

چگونه پس زمینه چت اینستاگرام را عوض کنیم؟

برای تغییر بک گراند چت اینستاگرام؛ اپلیکیشن خود را آپدیت کنید

برای تغییر رنگ فونت در دایرکت اینستاگرام باید اپلیکیشن اینستاگرام خود را آپدیت کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

روی آیکن پروفایل در گوشه راست – پایین برنامه اینستاگرام تپ کنید.

آیکن همبرگر را در گوشه راست – بالا انتخاب کنید و Settings را انتخاب کنید.

برای تغییر بک گراند چت اینستاگرام؛ اپلیکیشن خود را آپدیت کنید

در نهایت گزینه Update Messaging را انتخاب کنید. اگر شما نمی توانید این گزینه را مشاهده کنید به بخش عیب یابی که در ادامه توضیح خواهیم داد بروید.

لیستی از تغییرات ایجاد شده در پیام رسان اینستاگرام نمایش داده می شود، برای ادامه روی Update تپ کنید.

برای تغییر بک گراند چت اینستاگرام؛ اپلیکیشن خود را آپدیت کنید

حالا شما باید پیامی دریافت کنید که به شما اطلاع می دهد که اینستاگرام بروز شده است. بعد از اتمام موفقیت آمیز بروزرسانی؛ آیکن Direct Messaging (DM) با آیکن پیام رسان فیس بوک جایگزین می شود. حالا می توانید از تم های چت در دایرکت اینستاگرام خود استفاده کنید.

برای اضافه کردن افکت به تماس تصویری اینستاگرام ، واتساپ ، اسنپ چت و.. از ۸ روشی که قبلا آموزش دادیم استفاده کنید.

تغییر پس زمینه دایرکت اینستاگرام

حالا که به پس زمینه دایرکت اینستاگرام دسترسی پیدا کرده اید می توانید چت های خود را شخصی سازی کنید. برای شخصی سازی و تغییر رنگ چت اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 • اینستاگرام را باز کنید و روی آیکن messaging/DM در گوشه بالا سمت راست برنامه تپ کنید.
 • بعد چتی که می خواهید تم آن را تغییر دهید را باز کنید.
 • در اندروید؛ روی نام پروفایل ضربه بزنید تا منوی تنظیمات چت باز شود. در آیفون؛ روی آیکن i (اطلاعات) در گوشه بالا سمت چپ پنجره چت ضربه بزنید.

تغییر پس زمینه دایرکت اینستاگرام

 • در بخش Chat Settings؛ گزینه Theme را انتخاب کنید. حالا یک تم دلخواه را در بخش Themes انتخاب کنید. یا اگر می خواهید در بخش Colors and Gradients رنگی را انتخاب کنید.

تغییر پس زمینه دایرکت اینستاگرام

چگونه دایرکت اینستاگرام را رنگی کنیم؟

وقتی که تمی را انتخاب می کنید؛ پس زمینه یا تصویر زمینه چت به یک تصویر یا اثر هنری از پیش تعیین شده تغییر پیدا می کند؛ این در حالی است که رنگ متن شما با سایه های رنگ متناسب با پس زمینه تغییر پیدا می کند.

همچنین باید توجه داشته باشید که تغییر تصویر زمینه روی چت هر دو طرف تاثیر می گذارد. بنابراین اگر دوست شما تم چت را در برنامه اینستاگرام تغییر دهید؛ این تغییر در پایان برای شما هم منعکس خواهد شد.

چگونه دایرکت اینستاگرام را رنگی کنیم؟

اگر هر دو بخواهید که از تم ها یا رنگ های مختلف استفاده کنید و نمی توانید با هم در مورد یک انتخاب به توافق برسید؛ این می تواند باعث سردرگمی یا درگیری شود.

لازم به ذکر است که تم های چت اینستاگرام برای چت های گروهی کار نمی کنند. همچنین نمی توان از آنها در نسخه وب اینستاگرام استفاده کرد.

تغییر رنگ پیام های دایرکت اینستاگرام

رنگ ها و گرادیان ها فقط رنگ حباب متن شما را تغییر می دهند. حباب متن و رنگ پس زمینه گیرنده در پنجره چت شما بدون تغییر باقی می ماند. هر وقت که تم چت را تغییر می دهید؛ اینستاگرام از طریق یک پیام هر دو طرف را مطلع می کند.

تغییر رنگ پیام های دایرکت اینستاگرام

کلیک کردن روی Change Theme به شما امکان می دهد بدون رفتن به صفحه جزئیات چت؛ به سرعت تم چت یا رنج رنگ را تغییر دهید.

تغییر رنگ پیام های دایرکت اینستاگرام

در صورت تمایل می توانید نحوه جستجو در چت دایرکت اینستاگرام را به صورت تصویری آموزش ببینید.

بخش عیب یابی برای رنگی شدن پیام های دایرکت اینستاگرام

اگر نمی توانید تم چت اینستاگرام خود را تغییر دهید؛ روش های ساده ای برای رفع مشکلات احتمالی وجود دارد. همانطور که قبلا ذکر شد؛ ممکن است مجبور شوید؛ پیام های اینستاگرام خود را برای استفاده از تم چت بروز کنید. اگر گزینه Update Messaging را در لیست تنظیمات پیدا نکردید؛ برنامه را ببندید و اینستاگرام را دوباره راه اندازی کنید. اگر با این کار مشکل شما حل نشد راه حل های زیر را امتحان کنید.

آپدیت Instagram برای تغییر رنگ دایرکت اینستاگرام آیفون و اندروید

بررسی کنید که آخرین نسخه اینستاگرام را روی دستگاه خود نصب اندروید یا آیفون خود نصب کرده اید. به اپل استور یا گوگل پلی استور مراجعه کنید و بررسی کنید که آیا جدیدترین نسخه اینستاگرام را نصب کرده اید.

آپدیت Instagram برای تغییر رنگ دایرکت اینستاگرام آیفون و اندروید

پاک کردن حافظه کش برای پس زمینه چت اینستاگرام

اگر موفق به تغییر رنگ متن دایرکت اینستاگرام نمی شوید ممکن است اطلاعات ذخیره شده در حافظه کش روی عملکرد برنامه تاثیر منفی گذاشته باشد. اگر در بروزرسانی اینستاگرام یا استفاده از تم چت با مشکل روبرو هستید؛ اطلاعات حافظه کش را برای برنامه اینستاگرام پاک کنید و دوباره برای تغییر پس زمینه و رنگ متن دایرکت اقدام کنید. برای انجام این کار:

 • به تنظیمات گوشی خود بروید و روی Apps & notifications تپ کنید.
 • See All Apps را انتخاب کنید.
 • در صفحه App info اینستاگرام را پیدا و انتخاب کنید.
 • روی Storage & cache تپ کنید و آیکن Clear cache را انتخاب کنید.

پاک کردن حافظه کش اینستاگرام

توجه: این کار منجر به پاک شدن اطلاعات برنامه اینستاگرام شما خواهد شد.

برای تغییر رنگ پیام دایرکت اینستاگرام گوشی خود را ریستارت کنید

با راه اندازی مجدد گوشی؛ ممکن است بتوانید هر گونه تداخلی باعث می شود از تغییر تم چپ در برنامه اینستاگرام جلوگیری شود را حل کنید. گوشی هوشمند خود را ریستارت کنید و هنگامی که سیستم عامل کاملا بالا آمد؛ اینستاگرام را باز کنید و برررسی کنید که آیا می توانید از تم های چت اینستاگرام استفاده کنید.

برای تغییر پس زمینه چت اینستاگرام از اکانت خود خارج شوید

اما آخرین راه حلی که می توانید برای تغییر رنگ پیام اینستاگرام خود استفاده کنید این است که از اکانت اینستاگرام خود خارج شوید.

توجه داشته باشید که اگر اطلاعات ورود به اکانت اینستاگرام خود را ندارید این روش را امتحان نکنید.

 • روی آیکن پروفایل در گوشه چپ – پایین برنامه تپ کنید.
 • آیکن منوی همبرگر را در گوشه راست – بالا انتخاب کنید و Settings را تپ کنید.
 • به پایین صفحه Settings اسکرول کنید و Log out [account name] را انتخاب کنید.
 • برای ذخیره اطلاعات ورود به سیستم در دستگاه خود؛ روی Remember تپ کنید.
 • در آخر Log Out را کلیک کنید.

از اکانت اینستاگرام خود خارج شوید

اینستاگرام را ببندید و دوباره باز کنید. دوباره وارد اکانت خود شوید و بررسی کنید که آیا پس زمینه چت در حال حاضر تغییر می کند یا خیر. در آخر از شما دعوت می کنیم نحوه جلوگیری از ارسال و نمایش پیام های فیسبوک در دایرکت اینستاگرام را مطالعه بفرمایید.

نظرات و پشنهادات شما؟

پس زمینه پیش فرض اینستاگرام و حباب های چت بسیار ناخوشایند هستند. تم چپ به شما این امکان را می دهد تا دایرکت اینستاگرام خود را مانند یک بوم رنگ کنید. پس چرا خلاقیت خود را به کار نمی گیرید؟ نظرات و پیشنهاد خود را در بخش نظرات این پست با ما به اشتراک بگذارید.

 • نوشته admin
 • 1 سال قبل
 • بدون دیدگاه
 • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب