مطلب فعلی :

آموزش جلوگیری بخار کردن شیشه عینک در هنگام ماسک زدن

رفتن به بالا

آموزش جلوگیری بخار کردن شیشه عینک در هنگام ماسک زدن

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

گوناگون

مجله اینترنتی دانستنی ها
جلوگیری بخار کردن شیشه عینک در هنگام ماسک زدن

آموزش جلوگیری بخار کردن شیشه عینک در هنگام ماسک زدن

در هنگام بیماری ، آلودگی هوا و در شرایط فعلی که همه افراد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید ماسک ? بزنند، اشخاصی که عینک دارند با مشکل بخار کردن شیشه های عینک خود مواجه هستند. برای آموزش جلوگیری بخار کردن شیشه عینک در هنگام ماسک زدن با کلاسیک وب همراه باشید.

آموزش ۴ روش جلوگیری از بخار عینک با ماسک

How to Wear a Face Mask Without Fogging Up Your Glasses

اگر به تازگی ماسک زده اید، و یکی از دو سوم افراد در جهان هستید که عینک به چشم می زنید، ممکن است متوجه مشکلی شده باشید: بخار عینک با ماسک . شاید این مشکل به نظر نمی رسد مهم باشد اما اکنون که توصیه شده است که همه افراد هنگام بیرون رفتن از ماسک بزنند، لازم است تا تمام نکاتی که به شما کمک می کند تا بدون مشکل بتوانید کارهای خود را انجام بدهید را رعایت کنید.

علت بخار عینک و ماسک و بخار کردن شیشه عینک در هنگام ماسک

ماسک قسمت اعظم هوای بازدم را به سمت جایی هدایت می کند که با عینک شما در تماس است. بخار از چگالش بخار آب گرم در سطح خنک کننده شیشه عینک ایجاد می شود و قطرات ریز ایجاد می شود که باعث پراکندگی نور و کاهش توانایی لنز در انتقال کنتراست می شود.

حتی بدون ماسک ، افرادی که عینک می زنند و در آب و هوای سرد زندگی می کنند، احتمالاً هنگام بازگشت در فضای باز بعد از بیرون آمدن در خارج از منزل، وقتی که سرد است این مشکل را دارند.

جلوگیری از بخار عینک طبی

سوال اصلی اما این است که چکار کنیم عینک بخار نکند و برای اینکه عینک بخار نکند چه باید کرد؟ در ادامه روش هایی که می توانید از آن برای حل مشکل ماسک برای عینکی ها استفاده کنید را بیان خواهیم کرد. پیش از آن برای پاسخ به سوال مدت زمان استفاده از ماسک چقدر است، می توانید از آموزش سایت ما در این زمینه بهره ببرید.

بخار عینک با ماسک

جلوگیری از بخار گرفتن عینک با تا کردن ماسک

بخار عینک با ماسک

یکی از کارهای اولیه که می توانید برای حل این مشکل انجام بدهید تا کردن قسمت بالایی ماسک مطابق تصویر است. با این کار می توانید از ورود هوای بازدم خود به شیشه های عینک تان و برخورد با آن جلوگیری کنید.

استفاده از دستمال کاغذی برای بخار نکردن عینک

بخار عینک با ماسک

شما می توانید با قرار دادن یک دستمال کاغذی در بالای ماسک خود جلوی نفوذ هوای باز دم خود را به شیشه عینک تان بگیرید. این کار باعث می شود تا بدون مشکل بخار کردن عینک بتوانید از ماسک استفاده کنید. برای جلوگیری از ابتلا به بیمارهایی نظیر کرونا حتما آموزش ضد عفونی کردن گوشی  را مطالعه کنید.

راه های جلوگیری از بخار عینک با تغییر در شکل ماسک

وظیفه ماسک این است که از ورود هوای آلوده و یا میکروب ها به داخل دهان جلوگیری کند اما یکی از روش های پیشنهادی این است که می توانید با کمی سوراخ کردن ماسک در بخش گونه های آن، جریان هوا را از آن نقطه خارج کنید.

نکته بسیار مهم این است که این روش کاربری ماسک را از بین می برد و به هیچ عنوان توصیه نمی شود. اگر قصد ضد عفونی لپ تاپ خود را دارید، می توانید از مطلب آموزشی ما بهره ببرید.

از بین بردن بخار عینک با استفاده از گیره بینی

بخار عینک با ماسک

شما می توانید با اضافه کردن یک گیره بینی که عموما در ماسک های جراحی وجود دارد، از بخار کردن عینک خود جلوگیری کنید. این گیره ها را می توانید به راحتی بر روی ماسک خود نصب کرده و از آن استفاده کنید.

وجود این گیره باعث می شود تا مسیر حرکت هوا تغییر کنید و بازدم شما با عینک تان برخوردی نداشته باشد. اگر علاقه دارید تا نحوه شستن ماسک را یاد بگیرید، می توانید از مطلب ما در این زمینه استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز آموزش جلوگیری بخار کردن شیشه عینک در هنگام ماسک زدن را به شما معرفی کردیم. شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در زمینه بخار عینک با ماسک را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • گوناگون

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب