مطلب فعلی :

آموزش حل مشکل ارور Unable To Verify App آیفون

رفتن به بالا

آموزش حل مشکل ارور Unable To Verify App آیفون

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش موبایل

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش حل مشکل ارور Unable To Verify App آیفون

آموزش حل مشکل ارور Unable To Verify App آیفون

یکی از خطاهایی که ممکن است گاهی برای کاربران گوشی های آیفون پیش آید، ارور Unable to Verify App می باشد. این ارور در زمان باز کردن برنامه های آیفون نشان داده می شود. امروز در کلاسیک وب روش های حل مشکل ارور Unable Verify App آیفون را به شما آموزش خواهیم داد.

حل مشکل پیغام خطای Unable Verify App آیفون

How to Fix Unable to Verify App Error on iOS

ممکن است در زمانی با تاچ کردن روی آیکن برنامه، به جای باز شدن آن با ارور Unable to Verify App مواجه شوید. این اتفاق ممکن است برای برنامه های جدید نصب شده اتفاق بیفتد و یا حتی برنامه هایی که قبلا بدون مشکل کار می کردند، دچار این خطا شوند. در ادامه دلیل بروز این خطا و روش های موجود برای رفع آن را بررسی می کنیم.

دلیل بروز خطای Unable to Verify App در آیفون

برای افزایش امنیت گوشی های آیفون، برنامه هایی که روی آن نصب می شوند باید تایید یا Verify شوند. معمولا برنامه هایی که از طریق اپ استور یا توسط Mobile Device Management (MDM) نصب می شوند، به طور خودکار وریفای می شوند. اما در سایر موارد باید به طور دستی فرایند وریفای کردن را انجام دهید. در غیر این صورت با باز کردن برنامه، ارور Unable to Verify App را می بینید.

دلیل بروز خطای Unable to Verify App در آیفون

همچنین اگر با آپدیت شدن iOS یا برنامه های آن هم دچار مشکل شدید، پیشنهاد می کنیم مطلب ۲۰ روش حل مشکل آپدیت نشدن iOS و برنامه های آیفون با آیتونز و..را مطالعه نمایید.

روش وریفای کردن برنامه اپل و رفع مشکل Unable to Verify App در آیفون

برای وریفای کردن برنامه ها و در نتیجه رفع مشکل ایفون Unable To Verify App  ابتدا به تنظیمات گوشی رفته و وارد قسمت General شوید. حال روی Profiles یا Profiles & Device Management تاچ کنید. حال در زیر قسمت Enterprise App روی نام توسعه دهنده برنامه تاچ کنید.

روش وریفای کردن برنامه اپل و رفع مشکل Unable to Verify App در آیفون

بعد از این کار صفحه تنظیمات توسعه دهنده باز می شود. با کلیک روی trust، توسعه دهنده برنامه اعتماد سازی کنید.

روش وریفای کردن برنامه اپل و رفع مشکل Unable to Verify App در آیفون

سپس برای برنامه های نصب شده این توسعه دهنده، دو گزینه نشان داده می شود. با تاچ روی Delete App برنامه های توسعه دهنده حذف می شود و با تاچ روی Verify App برنامه وریفای می شود.

روش وریفای کردن برنامه اپل و رفع مشکل Unable to Verify App در آیفون

توجه داشته باشید که برای انجام این کار باید حتما به اینترنت متصل شوید.

رفع ارور Unable to Verify App در آیفون

با انجام روش قبل، مشکل ارور Unable To Verify App در ایفون شما باید رفع شود. در غیر اینصورت باید مواردی را چک کنید. ابتدا مطمئن شوید که به اینترنت اتصال دارید. سپس بررسی کنید که سایت ppq.apple.com برای شما در دسترس باشد. در صورت عدم دسترسی باید فایروال را چک کرده و یا با استفاده از تغییر دهنده های آیپی بتوانید به این سرویس متصل شوید. سپس مجدد فرآیند را انجام دهید تا برنامه وریفای شود.

همینطور در صورت بروز ارور ۱۰۰۹ هم مطالعه مطلب راهنما کامل: آموزش گام به گام ۹ روش رفع مشکل کد ارور ۱۰۰۹ آیفون برای شما کاربردی و مفید خواهد بود.

مشکل وریفای نشدن برنامه ها در آیفون

با وجود انجام تمامی شرایط، باز هم ممکن است که برخی از برنامه ها و بازی ها برای شما مشکل Verify App در آیفون را به همراه داشته باشند. در این موارد ممکن است مشکل از سوی خود اپل باشد. برخی از برنامه ها به دلایل سیاسی و.. ممکن است از دسترس خارج شوند. در اینصورت راهی برای دور زدن این مشکل نخواهید داشت و تنها مجبور به استفاده از برنامه های جایگزین هستید. جهت بررسی های بیشتری می توانید با پشتیبانی اپل تماس برقرار کنید.

در پایان در صورت مشکل در اکتیو شدن آیفون، مطالعه مطلب ۷ روش حل مشکل اکتیو نشدن آیفون و ارور Could Not Activate iPhone را فراموش نکنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز راه هایی برای رفع ارور Unable to Verify App در آیفون را به شما آموزش دادیم. این مشکل را با چه برنامه ای داشتید؟ می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در زمینه Verify نشدن برنامه ها در آیفون را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب