مطلب فعلی :

آموزش ساخت اکانت هواوی یا هواوی آیدی در ایران و خارج کشور

رفتن به بالا

آموزش ساخت اکانت هواوی یا هواوی آیدی در ایران و خارج کشور

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
ساخت اکانت هواوی یا هواوی آیدی در ایران و خارج کشور

آموزش ساخت اکانت هواوی یا هواوی آیدی در ایران و خارج کشور

گوشی هوشمند جدید هواوی یا Honor خریده اید؟ حالا ممکن است نیاز به داشتن یک هواوی آیدی ? داشته باشید. اکانت هواوی سرویس ویژه ای است که توسط هواوی به کاربران تلفن های هوشمند خود معرفی شده است. برای آموزش ساخت اکانت هواوی یا هواوی آیدی در ایران و خارج کشور با کلاسیک وب همراه باشید.

حل مشکل ساخت اکانت هواوی (Huawei ID) در ایران

How to Create Huawei ID in Iran

برای پاسخ به سوال شناسه کاربری هواوی چیست باید گفت که برای دسترسی به خدمات Huawei از جمله HiCloud  Themes ، vMall ، HiCare و HiGame نیاز ساخت اکانت هواوی دارید. البته ناگفته نماند برخی از خدمات هواوی در همه کشورها و مناطق در دسترس نیست. بعد از ایجاد اکانت هواوی می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از خدمات ارائه شده توسط این برند استفاده کنید.

چگونه هواوی ایدی بسازیم؟

برای آموزش ساخت هواوی ایدی و حل مشکل ساخت اکانت هواوی (Huawei ID) در ایران لازم است به یک نکته بسیار مهم توجه داشته باشید و آن هم این است که ساخت اکانت هواوی در ایران به دلیل تحریم ها غیرممکن است برای حل مشکل در ساخت هواوی ایدی و ساخت اکانت هواوی در ایران نیاز به استفاده از شماره تلفن مجازی خارج از کشور دارید.

با استفاده از شماره تلفن مجازی و وارد کردن کشور و شماره مجازی به جای شماره تلفن اصلی خود برای دریافت کد تایید می توانید مشکل هواوی آیدی برای ایران را حل کنید اما باز هم در صورتی که با مشکل ورود به شناسه هواوی یا مشکل ساخت اکانت هواوی مواجه شدید با یک تغییر دهنده آی پی می توانید اقدام به ثبت شناسه هواوی برای ایران کنید.

می توان از طریق تلفن یا رایانه برای گرفتن شناسه هواوی ثبت نام کرد. ما هر دو سیستم عامل را برای شما آموزش می دهیم.

نحوه ساختن هواوی ایدی با استفاده از گوشی

تلفن خود را روشن کنید. به Settings بروید. به بخش Huawei ID بروید و روی آن بزنید.

ساخت اکانت هواوی

روی Register کلیک کنید. با زدن روی “Agree” شرایط و ضوابط را بپذیرید. کشور خود را انتخاب کنید. همان طور که گفته شد با استفاده از یک شماره تلفن مجازی می توانید کشور دیگری را انتخاب کرده و مشکل نبود ایران در شناسه هواوی را حل کنید. دوباره بر روی Agree بزنید و تاریخ تولد خود را وارد کنید.

آدرس ایمیل خود را وارد کرده و رمز ورود را برای ورود به حساب هواوی خود تنظیم کنید. پس از آن یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد. برای شروع استفاده از خدمات Huawei و ورود به اکانت هواوی روی پیوند موجود در ایمیل کلیک کنید (کاربران همچنین می توانند از شماره تلفن همراه جهت اهداف تأیید استفاده کنند).

حالا به راحتی هواوی آیدی برای ایران ساخته اید و می توانید به راحتی ورود به شناسه هواوی داشته باشید. توجه کنید که در صورتی که با ارور Unable to Obtain Data و مشکل ساخت اکانت هواوی مواجه شدید برای حل مشکل هواوی ایدی از یک تغییر دهنده آی پی استفاده کنید. برای حل مشکل شماره ایران در توییتر می توانید از آموزش ما استفاده کنید.

طریقه ساختن هواوی آیدی با کامپیوتر

برای پرسش به سوال چگونه اکانت هواوی بسازیم با استفاده از کامپیوتر لازم است به وب سایت HiCloud رفته و روی Register کلیک کنید. در اینجا دو گزینه خواهید دید: ثبت نام از طریق ایمیل (Register by Email) و ثبت نام توسط موبایل (Register by Mobile):

روش ساخت هواوی ایدی از طریق آدرس ایمیل

یک کشور را انتخاب کنید و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. کد تأیید دریافت شده را وارد کنید. رمز ورود را مشخص کنید. شرایط و ضوابط را بپذیرید. دکمه Register را بزنید تا ثبت نام کامل شود.

ساخت اکانت هواوی

چگونگی ساخت اکانت هواوی از طریق شماره موبایل

یک کشور را انتخاب کنید و شماره موبایل را وارد کنید. رمز ورود را مشخص کنید. برای دریافت کد تأیید منحصر به فرد بر روی گزینه “Send” زیر کد پیامک کلیک کنید. شرایط و ضوابط را بپذیرید. دکمه Register را بزنید تا ثبت نام کامل شود. آموزش ساخت اکانت سامسونگ را می توانید مطالعه کنید.

خطاهای ورود به اکانت هواوی

در صورتی که در هنگام ورود به حساب خود با پیام This service requires the latest version of the following app: Huawei Mobile Services مواجه شدید و پس از اقدام برای بروزرسانی برنامه با ارور Failed to check for updates رو به رو شدید می توانید با استفاده از روش زیر اقدام به حل مشکل خود کنید:

در کامپیوتر خود به Cloud huawei بروید بر روی Create a new account کلیک کنید. منطقه UK را انتخاب کنید. به جای تلفن از ایمیل استفاده کنید. کد ثبت نام را دریافت کرده و وارد شوید.

در موبایل خود به این سایت بروید. نسخه جدید برنامه را دانلود و نصب کنید. پس از پایان نصب به Settings بروید و وارد بخش Huawei ID بشوید. وارد حساب ساخته شده از طریق وب سایت بشوید.

به settings > “apps” > apps > themes >  force stop  >  storage > Clear Data, Clear Cache بروید. حالا برنامه Themes را باز کنید. از شما می خواهد که منطقه خود را تغییر بدهید. OK کنید تا مشکلتان برطرف شود. روش ساخت اکانت استیم در سایت کلاسیک وب موجود است.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز آموزش ساخت اکانت هواوی یا هواوی آیدی در ایران و خارج کشور را بررسی کردیم. امیدوارم بتوانید از این روش ها برای ساخت اکانت هواوی استفاده کنید. میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه ساخت اکانت هواوی را با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب