مطلب فعلی :

آموزش فیلمبرداری مخفی و نامحسوس در اندروید

رفتن به بالا

آموزش فیلمبرداری مخفی و نامحسوس در اندروید

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش موبایل

مجله اینترنتی دانستنی ها
بهترین نرم افزار برای فیلم برداری مخفی و نامحسوس در اندروید

آموزش فیلمبرداری مخفی و نامحسوس در اندروید

می خواهید به صورت نامحسوس با موبایل خود فیلم برداری کنید؟ نیاز دارید از یک صحنه تخلف یا دزدی به صورت مخفیانه تصویری برداری کنید اما همزمان و بدون آن که کسی متوجه شود ، از سایر امکانات موبایلتان استفاده کنید؟ در پست امروز کلاسیک وب ، قصد داریم یکی از بهترین و پرطرفدار ترین نرم افزار های فیلم برداری مخفی و نامحسوس و نحوه ی کار با آن را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی و فیلمبرداری مخفیانه

software for recording videos secretly

قبلا با معرفی نرم افزار های جاسوسی در کلاسیک وب ، با تعدادی از برنامه هارا که قابلیت ضبط صدا و تصویر را به صورت مخفیانه فراهم کرده اند آشنا شده اید. در ادامه یکی دیگر از نرم افزار های مشهور در این زمینه رامعرفی می کنیم.همچنین نحوه تشخیص و پیدا کردن دوربین مخفی در خانه و محل کار و آموزش تبدیل گوشی به دوربین مدار بسته و سیستم امنیتی را در  منتشر کردیم اما نرم افزاری که در ادامه معرفی میکینم مناسب زمان هایی هست که در وضعیت بحرانی قرار گرفته اید و نیاز به تهیه مدرک از لحظه مورد نظر دارید بدون اینکه توجه کسی به گوشی و برنامه های آن را به خود جلب کنید.

معرفی برنامه Secret Video Recorder برای فیلمبرداری مخفی اندروید

این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان و به سادگی دانلود و نصب نمایید.علاوه بر ضبط ویدیو به صورت نامحسوس ، راه های کاربری برای ضبط مکالمات تلفنی را قبلا معرفی کرده ایم که مطالعه ی آن نیز می تواند مفید باشد.

دانلود برنامه  Secret Video Recorder

آموزش و نحوه ی کار با برنامه ی Secret Video Recorder

برای استفاده از این برنامه ، دو بخش جداگانه در نظر گرفته شده است : استفاده از برنامه ی از پیش تعیین شده جهت ضبط ویدیو یا استفاده از ضبط سریع و در حال در مکان های عمومی که هر دو روش را به صورت مفصل در این پست توضیح می دهیم.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

 

فیلم برداری نامحسوس از قبل برنامه ریزی شده

این بخش همان Schedule Recordings در برنامه است که در صفحه ی اصلی اپ قابل مشاهده است. برای این بخش ، تنها کاری که لازم است انجام دهید ، تعیین روز و زمان انجام فیلم برداری است.وقتی که تایم دقیق را مشخص نمودید ،  Scheduler را مطابق با شکل زیر لمس کنید و سپس با قرار دادن موبایل خود در موقعیت مناسب ، از انجام فیلم برداری مطمئن باشید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

فیلم برداری سریع و برنامه ریزی نشده مخفی

برای استفاده از این قابلیت ، یعنی فیلم برداری آنی در هر مکان ، ابتدا باید ویجت یا ابزارک مربوط به این نرم افزار را ، روی صفحه ی اصلی موبایل خود قرار دهید تا در مواقع مختلف ، سریع تر دسترسی پیدا کنید و در وقت نیز صرفه جویی شود.در صورت نایز می توانید با مخفی کردن برنامه و بخش های دیگر از صفحه اصلی اندروید، محیط گوشی خود را در این مواقع خلوت کنید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

برای استفاده از این بخش ، تنها لازم است که روی ویجت کلیک کنید و سپس با توجه به بخش نمایه یا status موبایل خود ، از شروع فیلم برداری مطمئن شوید. نهایتا می توانید موبایل را در هر موقعیتی ، مثلا در جیب لباس خود قرار دهید تا به صورت نامحسوس و مخفی فیلم برداری انجام شود.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

علاوه برنکاتی که ذکر شد ، بخش اعلانات یا notification در موبایل خود را می توانید جهت ادامه ضبط یا توقف چک کنید. همچنین در این قسمت ، در انتهای فیلم برداری ، تصاویر بندانگشتی از ویدیو ضبط شده را مشاهده خواهید کرد که می توانید برای تغییرات لازم یا حذف و نمایش از همین قسمت اقدام کنید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

تنظیمات اختیاری برنامه Secret Video Recorder

در قسمت تنظیمات این برنامه مطابق شکل زیر ، آپشن یا گزینه هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها ، می توانید بخش هایی نظیر کیفیت ویدیو ها ، ضبط ویدیو در شب ، نمایش در گالری و …را مطابق با سلیقه و نیاز خود شخصی سازی کنید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

تجربه و پیشنهاد شما؟

در صورتی که تجربه ی استفاده از سایر نرم افزار های مشابه در زمینه فیلمبرداری مخفی اندروید را دارید ، دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

پیروز باشید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب