مطلب فعلی :

آموزش مخفی کردن چت ، گروه و کانال های تلگرام تنها با یک کلیک

رفتن به بالا

آموزش مخفی کردن چت ، گروه و کانال های تلگرام تنها با یک کلیک

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش مخفی کردن چت ، گروه و کانال های تلگرام توسط مخفی ترین قالبیت آن !

آموزش مخفی کردن چت ، گروه و کانال های تلگرام تنها با یک کلیک

آپدیت های ماهانه تلگرام و اضافه شدن قابلیت های کاربردی به آن تمامی ندارد ، اکثر افراد از این برنامه در محیط کار و خانه استفاده میکنند لذا در برخی موارد نیاز است برخی از چت ، گروه و کانال هایی که در آن عضو هستیم را از دید دیگران مخفی کنیم تا از دیده و خوانده شدن چت ، گروه و.. که در آن عضو هستیم جلوگیری نماییم. در آخرین آپدیت تلگرام قابلیت بسیار مخفی به آن اضافه شده است که به کاربران اجازه میدهد با یک کلیک چت و گروه ها و.. را پنهان کنند ، در ادامه این مطلب کلاسیک وب چگونه چت ، کانال و گروه تلگرام را مخفی کنیم را آموزش میدهیم.

چگونه چت ، کانال و گروه تلگرام را با یک کلیک مخفی کنیم ؟

How to Hide Group , Chat , Channels in Telegram

ما قبلا در مورد ترفند و قابلیت های مخفی تلگرام مطالب بسیاری از جلمه مجموعه ترفندهای تلگرام و ابزار جانبی آن را معرفی کردیم ، اما از طریق ترفندی که در ادامه به معرفی آن مپیردازیم میتواند محیط تلگرام را در جاهایی مثل محیط کار به صورت تفکیک شده به دو حالت Work Mode یا Normal Mode تغییر دهید و با یک کلیک از شر جاسوسی و بررسی های بی مورد تلگرام خود توسط دیگران خلاص شوید.

قبل از شروع آموزش مخفی کردن چت ها در تلگرام باید به این نکته توجه کنید این قابلیت فعلا به صورت آزمایشی در تلگرام کامپیوتر (Telegram PC) فعال است و احتمالا در نسخه های بعدی به تلگرام گوشی نیز اضافه خواهد شد

آموزش مخفی کردن گروه ، چت و کانال ها تلگرام توسط قابلیت Work Mode

برای شروع ابتدا تلگرام کامپیوتر خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید

سپس بر روی منوی همبرگری بالای پیام راسان کلیک کنید

مخفی کردن چت ، گروه و کانال های تلگرام

از منو باز شده گزینه Settings را انتخاب نمایید.

آموزش مخفی کردن گروه ، چت و کانال ها تلگرام توسط قابلیت Work Mode

در قست تنظیمات بدون اینکه در جایی کلیک کنید و یا صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید از روی کیبورد عبارت workmode را تایپ کنید

workmode تلگرام

همانند بازهایی کامپیوتری در صورت درست بودن رمز وارد شده بلافاصله پس از تایپ آخرین کلمه پنجره ای برای تایید فعال کردن قابلیت Work Mode تلگرام تحت عنوان Enable work mode نمایش داده میشود که باید آن را OK کنید.

پس از اینکار تلگرام کامیپوتر شما یکبار ریستات میشود و در هنگام شروع دوباره ، گزینه Hide Muted Chats به آن اضافه شده است

 آموزش workmode تلگرام

اگر بر روی این گزینه کلیک کنید متوجه خواهید شد که تمامی چت ، گروه و کانال های بی صدا شما (Muted) بلافاصله از صفحه اصلی محیط برنامه مخفی میشوند و یک عدد که نماینگر تعداد کل پیام های بی صدا شما در چت ، گروه و.. است تنها نشان داده میشود.

برای بازگشت به حالت معمولی تلگرام تنها کافیست بر روی گزینه Show all chats کلیک کنید تا کلیه چت ، گروه و کانال ها در حالت عادی نمایش داده شود.

 workmode تلگرام چیست

برای مخفی کردن گروه ، چت و کانال های تلگرام کافیست در محیط کار بر روی آنها کلیک راست و گزینه Disable Notification انتخاب کنید تا بلافاصله به بخش Muted Chats منتقل و مخفی شود.

 آموزش workmode تلگرام

برای بازگشت به حالت عادی در محیط خانه و.. مجددا بر روی پنجره چت کلیک راست و گزینه Enable Notification را انتخاب کنید.

 پنهان کردن گروه چت کانال تلگرام

در نهایت همچنین اگر در هنگام چت با افراد غریبه در تلگرام ترجیح میدهد پیام های شما از بین روند و یا پیام های خود را به صورت کامل حذف کنید پیشنهاد میکنیم حتما از قابلیت Secret Chat تلگرام و امکان حذف کامل پیام ها استفاده نمایید.

تجربه و پیشنهاد شما ؟

نظر شما در مورد قابلیت Workmode تلگرام چیست و چقدر آن را کاربردی میدانید ؟ اگر روش هایی دیگر برای مخفی کردن برنامه و جلوگیری از خواندن پیام های تلگرام استفاده میکنید آن را در بخش نظرات معرفی نمایید

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب