مطلب فعلی :

آموزش نحوه خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

رفتن به بالا

آموزش نحوه خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

آموزش نحوه خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

گروه های بسیاری در واتساپ ? وجود دارد که ممکن است آزاردهنده، بی محتوا و.. باشد که شما نیازی به آنها ندارید ما در این مطلب قصد داریم آموزش نحوه خارج شدن و حذف گروه در واتساپ را به صورت کامل برای شما شرح دهیم.

روش پاک کردن و حذف گروه واتس اپ

How To Clear And Delete Whatsapp Group

پاک کردن گروه های واتساپ به این آسانی که فکر می کنید نیست چون دکمه پاک کردن گروه در واتساپ وجود ندارد و باید ابتدا نحوه خروج از گروه واتس اپ را بیاموزید و سپس برای حذف گروه واتس اپ به طور دائم دست به کار شوید.

نحوه بستن گروه واتساپ یا خروج از آن به عنوان کاربر

برای خروج از گروه مورد نظر وارد واتساپ شوید و بر روش کادر بالایی گروه یا اسم ضربه بزنید. تا اطلاعات گروه برای شما ظاهر شود.

نحوه بستن گروه واتساپ یا خروج از آن به عنوان کاربر

در صفحه باز شده پایین بروید تا به گزینه Exit برسید بر روی آن ضربه بزنید تا یک پنجره پاپ آپ برای شما ظاهر شود. این پنجره از شما می خواهد تایید کنید که واقعا می خواهید از این گروه خارج شوید یا خیر. برای خارج شدن از گروه گزینه Exit و برای لغو و ماندن در گروه گزینه Cancel را انتخاب کنید. یک گزینه سوم هم به نام Mute Instead وجود دارد که با انتخاب آن دیگر پیام های این گروه به صفحه اعلانات گوشی شما ارسال نمی شود.

نحوه بستن گروه واتساپ یا خروج از آن به عنوان کاربر نحوه بستن گروه واتساپ یا خروج از آن به عنوان کاربر

به همین سادگی از گروه مورد نظر خارج شدید و دیگر نمی توانید در آن پیامی ارسال یا دریافت کنید. ولی وقتی دوباره وارد واتساپ می شوید گروهی که از آن خارج شدید هنوز در صفحه چت های شما قرار دارد و پاک نشده. برای حذف گروه در واتساپ اندروید مراحل زیر را نیز انجام دهید.

نحوه پاک کردن گروه در واتساپ به صورت کامل

به گروهی که از آن خارج شدید بروید و بر روی اسم آن کلیک کنید تا صفحه مشخصات گروه باز شود. به پایین صفحه بروید تا گزینه Delete Group را که بجای Exit Group آمده نمایان شود. با کلیک بر روی این گزینه تمام پیام های ارسال شده در گروه به همراه خود گروه در صفحه چت های شما پاک خواهد شد. این عملیات قابل بازگشت نیست و در انجام آن دقت کنید.

نحوه بستن گروه واتساپ یا خروج از آن به عنوان کاربر

پس از خروج از گروه واتساپ برای گروه و اعضا آن اتفاقی نمی افتد و فقط یک پیام در گروه برای اعلام خروج شما از گروه ارسال می شود.

منحل کردن گروه در واتساپ به عنوان ادمین

وقتی شما به عنوان مدیر یک گروه فعالیت می کنید و می خواهید گروه خود را حذف کنید تا دیگران در آن تعامل نداشته باشند این کار به صورت مستقیم در واتساپ قابل انجام نیست و حتی با خارج شدن شما و انتخاب گزینه حذف گروه هنوز باقی می ماند و اگر مدیر دیگری نداشته باشد واتساپ یک نفر را به صورت تصادفی مدیر گروه می کند.

اینجاست که سوال چگونه یک گروه را در واتساپ حذف کنیم؟ برای شما پیش می آید. با انجام عملیات های زیر به صورت مرحله به مرحله می توانید گروه واتساپ خود را به صورت کامل حذف کنید.

برای حذف کامل گروه ابتدا نرم افزار واتساپ را باز کنید و در صفحه اصلی واتساپ گروه مورد نظر را انتخاب کنید. وقتی وارد قسمت چت گروه شدید بر روی نام گروه ضربه بزنید تا صفحه اطلاعات و مشخصات گروه باز شود.

منحل کردن گروه در واتساپ به عنوان ادمین

شما به عنوان یک مدیر در گروه واتساپ قادر هستید هر کس را که می خواهید از گروه اخراج کنید. برای این کار کافی است که انگشت خود را روی فرد مورد نظر نگه دارید و پس از چند ثانیه رها کنید تا چند گزینه برای شما نمایش داده شود. با کلیک بر روی گزینه Remove فرد انتخاب شده از گروه اخراج می شود.

برای حذف کامل گروه تمام افراد را از گروه اخراج کنید.

در هم آخر پس از حذف تمام اعضا گزینه Exit Group در پایین صفحه انتخاب کنید. پس از انتخاب Exit Group گزینه Delete برای شما ظاهر می شود که با انتخاب آن، گروه به صورت کامل حذف می گردد و هیچکس دیگر نمی تواند در آن فعالیت کند.

منحل کردن گروه در واتساپ به عنوان ادمین

پاک کردن گروه در واتساپ آیفون به صورت کامل

نحوه حذف گروه در واتساپ شباهت زیادی به اندروید دارد و فقط نام دکمه ها در آن تغییر کرده که در زیر به صورت کامل توضیح داده شده است.

جهت حذف گروه در آیفون ابتدا نرم افزار واتساپ را اجرا کنید و به گروه مورد نظر بروید وبر روی اسم گروه ضربه بزنید تا اطلاعات گروه نمایان شود.

پاک کردن گروه در واتساپ آیفون به صورت کامل

به پایین صفحه بروید و بر روی نام یکی از اعضا ضربه بزنید و گزینه Remove From Group را انتخاب کنید.

برای تایید اخراج فرد از گروه گزینه Remove را انتخاب نمایید. این کار را برای تمام اعضا گروه انجام دهید تا کسی جز شما در گروه باقی نماند.

پاک کردن گروه در واتساپ آیفون به صورت کامل

پس از اخراج تمام اعضا برای حذف کامل گروه به پایین صفحه بروید و بر روی گزینه Exit Group ضربه بزنید. اکنون باید گزینه Delete Group را مشاهده کنید. آن را انتخاب و تایید کنید تا گروه برای همیشه به صورت کامل حذف گردد.

پاک کردن گروه در واتساپ آیفون به صورت کامل

نظرات و پیشنهادات شما؟

ممنون از اینکه تا به اینجا با کلاسیک وب همراه بودید، در این مقاله آموزش نحوه خارج شدن و حذف گروه در واتساپ را برای شما شرح دادیم و امیدواریم که برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی درباره حذف کامل گروه در واتساپ دارید می توانید از قسمت نظرات برای ما ارسال کنید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب