مطلب فعلی :

آموزش نحوه رفع مشکل Liquify در فتوشاپ

رفتن به بالا

آموزش نحوه رفع مشکل Liquify در فتوشاپ

نوشته admin

11 ماه قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش رفع مشکل Liquify در فتوشاپ

آموزش نحوه رفع مشکل Liquify در فتوشاپ

یکی از ابزارهای کاربردی و جالب فتوشاپ، Liquify 💧 نام دارد. گاهی ممکن است به دلیل بروز ارورهایی نتوانید از این ابزار استفاده کنید یا اصلا برای شما فعال نشود که بخواهید آن را انتخاب کنید. در این مطلب از کلاسیک وب به آموزش رفع مشکل Liquify در فتوشاپ میپردازیم.

مشکل باز نشدن Liquify در فتوشاپ

?How to Fix Photoshop Liquify Tool Brush Issues

گاهی ممکن است در هنگام استفاده از ابزارهای مختلف فتوشاپ دچار مشکل شوید. یکی از این ابزارها Liquify است. ممکن است براش را نتوانید مشاهده کنید یا به طور کلی نتوانید آن را از منو انتخاب کنید و… . در این مطلب از کلاسیک وب به آموزش رفع مشکل Liquify در فتوشاپ می پردازیم. با ادامه این پست ما را همراهی کنید.

حل مشکل کرش شدن لیکویی فای در فتوشاپ

یک راه برای حل این مشکل این است که کیفیت تصاویر خود را در زمان ادیت روی حالت پایین تر بگذارید. این پایین آمدن کیفیت موقتی است و روی نتیجه نهایی اعمال نخواهد شد. همیشه دکمه‌های Control-J را برای ایجاد کپی از کارتان نگه دارید تا لایه ای که ایجاد می شود، کپی باشد و نه اصلی!

به Image > Image Size بروید. Resolution را روی ۷۲ dpi قرار دهید.

ارور liquify در فتوشاپ

حال به Filter > Liquify بروید. کارتان اکنون باید راحت تر نمایش داده شود. ادیت لازم را ایجاد کنید. سپس روی Save Mesh کلیک کنید.

ارور liquify در فتوشاپ

حال از Liquify خارج شوید و دکمه های Control-Alt-Z را فشار دهید. این گونه رزولوشن تغییر خواهد کرد. به Filter > Liquify  بروید. چیزی را که پیشتر ذخیره کرده بودید، باز کنید و همان تغییرات را در رزولوشن بالاتر ایجاد کنید. روی OK بزنید.

ارور liquify در فتوشاپ

راه حل دیگر برای رفع مشکل کرش شدن فتوشاپ در بخش لیکویی فای این است که روی بخش کوچکتری از تصویر کار کنید. اگر میخواهید روی قسمت کوچکی کار کنید، بهتر است از ابزارهای Selection استفاده کنید و بخش موردنظر خود را انتخاب کنید. سپس به Filter > Liquify بروید و ویرایش های لازم را اجرا کنید.

ارور liquify در فتوشاپ

حل مشکل براش Liquify در فتوشاپ

برای حل مشکل نشان ندادن براش در فتوشاپ می توانید اندازه براش را پایین بیاورید.

حل مشکل رنگ خاکستری در فتوشاپ

اگر با مشکل بسته شدن مداوم فتوشاپ مواجه شده اید، مطلب آموزش ۱۰ روش حل مشکل بسته شدن فتوشاپ را مطالعه کنید.

تغییر تنظیمات کارت گرافیک در فتوشاپ برای حل ارور Liquify در فتوشاپ

اکثر براش ها برای اجرای تغییرات از کارت گرافیک استفاده می کنند. ابتدا تنظیمات براش را چک کنید. سپس به سراغ کارت گرافیک بروید.

تنظیمات Liquify در فتوشاپ

جزییات مربوط به براش را پایین بیاورید. به عنوان مثال به جای Full Size حالت Standard را انتخاب کنید.

احتمالا به اتصال کارت گرافیک اکسترنال بخشی از مشکل حل شود. در تنظیمات کارت گرافیک وارد بخش Advanced Settings در سربرگ Performance شوید. در این بخش تنظیمات را با براش چک کنید.

حل مشکل ‌با تغییر تنظیمات Liquify در فتوشاپ

برای رفع مشکل ابتدا تصویر خود را به حالت عادی باز کنید. به بخش Liquify بروید. ویرایش های خود را اجرا کنید. Save Mesh را انتخاب کنید. سپس از شما خواسته می شود تا تصویر را در جایی ذخیره کنید. بگذارید ویرایش شما در همان محل اصلی تصویر ذخیره شود.

تنظیمات Liquify در فتوشاپ

تنظیمات Liquify در فتوشاپ

حال روی Cancel بزنید. دکمه Option/Alt را نگه دارید و ابزار را از بخش Filter انتخاب کنید. با این کار GPU در Liquify غیرفعال میشود. روی Load Last Mesh بزنید. سپس می توانید تغییراتی را که پیشتر اعمال کردید، مشاهده کنید. روی OK بزنید.

تنظیمات Liquify در فتوشاپ

حل مشکل فیلتر Liquify در فتوشاپ با ریست کردن

یک راه دیگر برای رفع مشکل این است که دکمه های Alt-Control-Shift را فشار دهید و سپس فتوشاپ را باز کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از کلاسیک وب نحوه رفع مشکل کار نکردن Liquify در فتوشاپ را آموزش دادیم. شما از کدام روش برای رفع این مشکل استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 11 ماه قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب