مطلب فعلی :

آموزش همگام سازی عکس مخاطبین اندروید با تصویر پروفایل واتساپ ، تلگرام و..

رفتن به بالا

آموزش همگام سازی عکس مخاطبین اندروید با تصویر پروفایل واتساپ ، تلگرام و..

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش قرار دادن عکس واتساپ ، تلگرام و.. به عنوان تصویر مخاطبین اندروید

آموزش همگام سازی عکس مخاطبین اندروید با تصویر پروفایل واتساپ ، تلگرام و..

اکثر کاربران گوشی دوست دارند در هنگام دریافت تماس تصویر مخاطبشان را بر روی صفحه گوشی ببینند. با این کار بدون آنکه نیاز به خواندن نام مخاطب باشد می توان وی را شناسایی نمود. با این حال این کار مخصوصا اگر تعداد مخاطبین زیادی داشته باشید چندان راحت نیست. زیرا مجبور خواهید بود که برای تک تک مخاطبان عکس مناسب را قرار دهید. اما می توان این کار را با استفاده از شبکه های اجتماعی و عکس هایی که مخاطبانمان در پروفایل خود می گذارند ساده تر کرد. از این رو در این مطلب کلاسیک وب به آموزش یکپارچه سازی عکس مخاطبین اندروید با شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام ، واتساپ و.. خواهیم پرداخت.

آموزش یکپارچه سازی عکس مخاطبین اندروید با شبکه های اجتماعی

Setup Picture to your Phone Contact using Social Networks

در زمینه عکس پروفایل پیش از این در کلاسیک وب اینکه چگونه بهترین عکس را برای پروفایل خود انتخاب کنیم را آموزش داده ایم. همچنین به آموزش بکاپ گرفتن از عکس، فیلم و سایر داده های واتساپ نیز پرداخته ایم. اما در این مطلب قصد داریم به آموزش قرار دادن تصویر پروفایل مخاطبین تلگرام و.. بر روی مخاطبین گوشی بپردازیم . پس با ما همراه باشید.

دانلود برنامه ی گذاشتن عکس روی مخاطبین Social Contact Photo Sync

۱- ابتدا برای قرار دادن عکس واتساپ ، تلگرام و.. به عنوان عکس مخاطبین اندروید اپلیکیشن Social Contact Photo Sync را از پلی استور دانلود کنید.

۲- اپلیکیشن را باز کنید. در این هنگام اپلیکیشن به طور خودکار به جستجوی آن دسته از مخاطبان گوشی شما می پردازد که از واتساپ ، گوگل پلاس ، تویتر ، اینستاگرام و.. استفاده می کنند. پس از اتمام کار شما یک لیست می بینید.

دانلود برنامه ی گذاشتن عکس روی مخاطبین

۳- در سمت چپ مخاطبان شما و در سمت راست تصویر پروفایل آن ها در واتساپ ، اینستاگرام و.. نشان داده می شود.

دانلود برنامه ی گذاشتن عکس روی مخاطبین

۴- اگر هیچ تصویری در سمت راست نمی بینید به این معنی است که تصویر مخاطب در کارت حافظه گوشی ذخیره نشده است. برای حل این مشکل روی نام مخاطب را لمس کرده تا پروفایلش نمایش داده شود. سپس در پنجره باز شده گزینه Do not show this again را انتخاب کنید.

همگام سازی عکس مخاطبین

۵- حالا با لمس contact info تصویر پروفایل مخاطب را بزرگتر کنید.

۶- با بارگذاری کامل عکس، به طور خودکار در کارت حافظه ذخیره خواهد شد.

همگام سازی عکس مخاطبین با واتساپ

۷- با لمس دکمه back به عقب بازگردید تا لیست مخاطبین و عکس های آن ها دوباره تشکیل شود.

همگام سازی عکس مخاطبین با تلگرام

۸- در پنجره باز شده گزینه yes را انتخاب کنید.

آموزش یکپارچه سازی عکس مخاطبین اندروید با شبکه های اجتماعی

با طی این مراحل شما موفق شدید که برای مخاطبینتان تصاویر مدنظرتان را قرار دهید. البته نکته آزاردهنده ای در فرایند گذاشتن عکس برای مخاطبین است. از آنجا که واتساپ API خود را در دسترس عموم قرار نمی دهد بنابراین راهی برای خودکار سازی این فعالیت ها نیست و ناچارا این کار را باید برای هر مخاطب به صورت جداگانه انجام دهیم. بنابراین این روش برای مواقعی که می خواهید برای چند تن از مخاطبین دائمی خود تصویر مخاطب قرار دهید بهتر است. زیرا اینگونه با تعداد کمتر، زمان کمتری را هم صرف این کار خواهید کرد.

گذاشتن عکس برای مخاطبین با استفاده از اپلیکیشن Contact Photo Sync

همگام سازی عکس مخاطبین

اپلیکیشن Contact Photo Sync نیز برای قرار دادن عکس واتساپ به عنوان عکس شماره مخاطب به کار می رود. این اپلیکیشن دارای قابلیتی به نام Accessibility services یا خدمات دسترسی است که با فعال کردن آن به اپلیکیشن این اجازه را می دهید که عکس های پروفایل مخاطبان واتساپ را استخراج کند. این فرایند برای همه مخاطبانی که دارای حساب واتساپ هستند به طور خودکار تکرار خواهد شد. در واقع این نقطه قوت این اپلیکیشن نسبت به اپلیکیشن Social Contact Photo Sync است.

همگام سازی عکس مخاطبین با استفاده از اپلیکیشن Sync.ME

گذاشتن عکس برای مخاطبین

اپلیکیشن Sync.ME از محیط کاربری ساده ای برخوردار است که کار با آن را آسان می کند. بر خلاف دیگر اپلیکیشن های این حوزه که اکثرا با اتصال حساب کاربری خود و دفترچه مخاطبین کاربران کار می کنند، Sync.ME این کار را انجام نمی دهد. بلکه واقعا یک تصویر را با دفترچه مخاطبین اضافه می کند. این به آن معنی است که حتی در صورت حذف این اپلیکیشن، تصاویر مخاطبین همچنان باقی خواهد ماند. همچنین اگر از مخاطبین خود از طریق گوگل بکاپ گرفته باشید قادر به دسترسی به آن ها از طریق جیمیل خواهید بود.

دانلود برنامه ی گذاشتن عکس روی مخاطبین

این اپلیکیشن همچنین دارای ویژگی In-Call Experience است که با کمک آن می توانید حساب فیسبوک مخاطبین خود را نیز دنبال کنید.

می توانید مطلب آموزش انتقال لیست مخاطبین اکانت گوگل به اکانت جدید را نیز مطالعه کنید.

استفاده از اپلیکیشن UberSync

دانلود برنامه ی گذاشتن عکس روی مخاطبین

هنگام بالا آمدن اپلیکیشن UberSync دو انتخاب پیش رو دارید: یا مخاطبینتان در فیسبوک را همگام کنید یا مخاطبینی را که در دفترچه تلفن خود دارید انتخاب کنید. برای وارد کردن مخاطبین فیسبوکی خود تنها باید آیدی آن ها را در بخش user’s Facebook ID وارد کنید. البته قاعدتا این کار وقت و انرژی زیاد ی را از شما خواهد گرفت. مخصوصا اگر تعداد مخاطبینتان زیاد باشد. این اپلیکیشن دارای تبلیغات است. ولی خوشبختانه این تبلیغات بدون نیاز به پرداخت پول قابل غیر فعال شدن هستند. همچنین اندازه تصاویر انتخابی برای مخاطبین را می توانید در این اپلیکیشن معین کنید.

قرار دادن تصویر پروفایل مخاطبین تلگرام بر روی مخاطبین گوشی

۱- ابتدا تلگرام را مجددا نصب کنید.

۲- از طریق Settings به تنظیمات رفته و از بخش Accounts گزینه Telegram را انتخاب کنید.

۳- در اینجا گزینه Enabled Contact sync را فعال کنید.

۴- حالا تلگرام را باز کرده و بخش مخاطبین را چک نمایید.

می توانید جهت انجام این کار در تلگرام، مطلب آموزش انتقال ، ذخیره ، بازیابی و ورود گروهی شماره های مخاطبین تلگرام را نیز مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

با روش هایی که امروز در کلاسیک وب به شما آموزش دادیم به راحتی می توانید به قرار دادن عکس واتساپ ، تلگرام و.. به عنوان تصویر مخاطبین اندروید بپردازید. اگر شما روش دیگری برای این کار می شناسید و یا در این زمینه پیشنهاد و یا نظری دارید در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب