مطلب فعلی :

آموزش و معرفی ۲ سامانه استعلام ثبت برند شرکت آنلاین و رایگان

رفتن به بالا

آموزش و معرفی ۲ سامانه استعلام ثبت برند شرکت آنلاین و رایگان

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
سامانه استعلام ثبت برند شرکت آنلاین و رایگان

آموزش و معرفی ۲ سامانه استعلام ثبت برند شرکت آنلاین و رایگان

هنگامی که با یک شرکت برای عقد قراردادی مذاکره می کنید یا قصد خرید یا حتی استخدام شدن در آن را دارید شاید اولین کاری که باید انجام دهید این است که از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. در این مطلب کلاسیک وب به آموزش روش های استفاده از سامانه استعلام ثبت برند شرکت آنلاین به صورت رایگان پرداخته ایم.

سامانه و سایت استعلام آنلاین برند تجاری ثبت شده در ایران

 How to Inquiry a Business Brand Online in Iran

یکی از راه های اطمینان از معتبر بودن یک شرکت این است که بررسی کنیم آیا این شرکت در مرجعی به ثبت رسیده است یا خیر؟ علاوه بر این میتوانید قبل از برنامه ریزی برای ایجاد شرکت استعلام برند قبل از ثبت را انجام دهید. از این رو در این مطلب کلاسیک وب به چند روش استعلام برند ثبت شده در در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و روزنامه رسمی خواهیم پرداخت.

آموزش سایت استعلام برند تجاری در سازمان ثبت اسناد

۱- برای استعلام برند ثبت شده به صورت آنلاین ابتدا وارد سامانه جستجوی علائم تجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قوه قضاییه شوید.

روش استعلام برند ثبت شده

۲- از منوی جستجو در بالای سایت، گزینه جستجو در علامت تجاری را انتخاب نمایید.

سایت استعلام برند تجاری

۳- در این صفحه استعلام ثبت برند آنلاین همانطور که مشاهده می کنید گزینه های متفاوتی جهت شناسایی برند مورد نظر شما در اختیارتان قرار گرفته است.

سامانه استعلام برند ثبت شده

۴- برای مثال می توانید از طبقه بندی کالا یا طبقه بندی تصویر استفاده نمایید.

استعلام برند رایگان

۵- پس از مشخص کردن مقادیر دیگر گزینه ها سامانه ثبت استعلام برند در نهایت روی دکمه جستجو کلیک کنید.

جهت استعلام در رابطه با قیمت انواع بیمه ثالث ماشین می توانید به مطلب ۵ سرویس برتر استعلام و مقایسه قیمت بیمه شخص ثالث و بدنه ماشین مراجعه کنید.

روش استعلام برند ثبت شده در پایگاه اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور

۱- روش دیگر استعلام ثبت برند در ایران استفاده از سامانه اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور است، ابتدا از طریق مرورگرتان وارد سایت پایگاه اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور شوید.

آموزش استعلام آنلاین در سازمان ثبت اسناد

۲- از منوی سمت راست سایت، روی گزینه آگهی های قانونی کلیک کنید.

استعلام آنلاین برند تجاری

۳- در اینجا گزینه های مختلفی جهت شناسایی دقیق برند مورد نظرتان وجود دارد. برای مثال می توان به مواردی چون استعلام شماره ثبت برند یا شماره ملی شرکت، نوع آگهی یا شهری که در آگهی به آن اشاره شده است اشاره کرد.

استعلام برند قبل از ثبت

۴- پس از پر کردن موارد مورد نظر می توانید روی دکمه جستجو کلیک نمایید تا جواب را مشاهده کنید. برای مثال در تصویر زیر نتایج بدست آمده برای کلید واژه برند “کاله” را در این سایت مشاهده می کنید.

استعلام ثبت برند و لوگو

برای استعلام در رابطه با داروهای موجود در بازار می توانید به مطلب ۵ سرویس آنلاین استعلام و جستجو اطلاعات دارو موجود و کمیاب در کلاسیک وب مراجعه نمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز به معرفی دو سایت معتبر استعلام برند تجاری پرداختیم. آیا از طریق این سایت ها توانستید به استعلام برند ثبت شده مد نظر خود دست یابید؟ می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در این زمینه را در بخش دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب