مطلب فعلی :

آموزش پیدا کردن پسورد مودم وایرلس و ورود آسان به تنظیمات مودم بدون ریست

رفتن به بالا

آموزش پیدا کردن پسورد مودم وایرلس و ورود آسان به تنظیمات مودم بدون ریست

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
پیدا کردن رمز مودم وای فای و ورود به تنظیمات بدون نیاز به دانستن نام کاربری و پسورد

آموزش پیدا کردن پسورد مودم وایرلس و ورود آسان به تنظیمات مودم بدون ریست

تا کنون برایتان پیش آمده است بخواهید وارد تنظیمات مودم خود شوید و مثلا نام وایرلس آن را تغییر دهید اما نام کاربری و رمز عبور را به خاطر نیاورید؟ در برخی از مودم ها یوزرنیم و پسورد پیش فرض معمولا راحت به خاطر سپرده می شوند اما اگر زمانی این اطلاعات را بین تمام پسورد های اکانت خود فراموش کردید چه باید کرد؟ در این مواقع دو راه وجود دارد: اول این که یک بار مودم را ریست کنید که چون باعث از بین رفتن تمام شخصی سازی ها و تنظیمات اعمال شده می شود توصیه نمی شود؛ دوم این که از مستر پسورد های موجود در اینترنت استفاده کنید که همچون یک شاه کلید و بسته به نوع مودمتان ورود شما را به تنظیمات دستگاه امکان پذیر می کنند. مطلب امروز کلاسیک وب به معرفی هر دو این روش و شیوه استفاده از آن ها اختصاص دارد. این مطلب را از دست ندهید.

پیدا کردن رمز مودم وای فای و ورود به تنظیمات بدون نیاز به دانستن نام کاربری و پسورد

How to Find Router Default Passwords

وجود قابلیت های کاربردی مودم که بهتر است از آن ها استفاده کنید باعث می شود بالاخره روزی سری به تنظیمات آن بزنید تا بتوانید از تمام امکانات دستگاه خود بهره مند شوید. برای انواع و اقسام مودم های موجود نظیر Zyxel ، NetGear، D-Link, Asus، Belkin،TP-Link و…در دو وب سایتی که در ادامه معرفی می کنیم مستر پسورد وجود دارد و ورود آسان شما به تنظیمات مودم حتی بدون دانستن نام کاربری و رمز عبور را ممکن می کند.

ورود به تنظیمات مودم بدون رمز با استفاده از سایت Portforward

وب سایت portforward دیتابیس عظیمی از یوزرنیم و پسورد انواع و اقسام مودم های موجود در بازار مثل tp-link ،  d-link ، zyxel و.. را در بردارد. با ورود به وب سایت در صفحه اصلی راه هایی مثل ریست کردن پسورد را مشاهده می کنید. هم چنین توضیح داده شده است بعد از پیدا کردن نام کاربری و پسورد آدرس آی پی خاص مودم خود را در نوار ابزار درج کنید تا صفحه تنظیمات ظاهر شود. لیست بلندبالایی در مودم ها بر حسب حروف الفبا ردیف شده است و کافی است روی هر یک کلیک کنید. در این جا ما مودم Acer را انتخاب کردیم و همان طور که می بینید اطلاعات به شکل زیر نمایش داده شده است:

جستجو و یافتن رمز و نام کاربری پیش فرض ورود به انواع مودم ها

به علاوه نرم افزارهای انتقال پورت برای ارسال پورت های یک روتر، آی پی استاتیک، برنامه چک کردن آی پی و راهنما نصب و راه اندازی مودم در انواع دستگاه ها از سایر خدمات این سایت هستند. مشکلات خود را نیز می توانید از فروم همین سایت با سایرین در میان بگذارید.

بازیابی رمز ورود به تنظیمات مودم با سایت RouterPasswords

ساختار وب سایت routerpasswords ساده تر است. به نظر می رسد اطلاعات تعداد محدود تری از مودم ها نیز در دیتا بیس آن ثبت شده باشد. به هر حال رمز ورود و نام کاربردی برای وارد شدن به تنظیمات معروف ترین مودم ها را می توانید با انتخاب کمپانی سازنده مودم مشاهده نمایید.

جستجو و یافتن رمز و نام کاربری پیش فرض ورود به انواع مودم ها

بازیابی نام کاربردی و پسورد مودم با استفاده از ریست کردن

همان طور که گفته شد استفاده از گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه یا همان ریست کردن برای مودم چندان توصیه نمی شود؛ اما گاهی آخرین گزینه است. بدین منظور تنها کافی است دکمه ریز و مخفی زیر مودم یا پشت آن را لمس و برای ۵ ثانیه نگه دارید. مشاهده می کنید که تمام چراغ ها خاموش یا شروع به چشمک زدن می کنند تا زمانی که مودم ریست شود. به یاد داشته باشید با ریست کردن مودم تمام اطلاعات نظیر Wireless WEP، WPA و WPA2 password ریست می شوند.

جستجو و یافتن رمز و نام کاربری پیش فرض ورود به انواع مودم ها

نظرات و تجربیات شما ؟

وب سایت های دیگری را برای ریست کردن و بازیابی اطلاعات ورود به تنظیمات مودم می شناسید؟ تجربیات خود را در استفاده از این سایت ها با ما در میان بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب