مطلب فعلی :

آموزش کامل اضافه کردن سطل آشغال ( Recycle Bin ) به اندروید

رفتن به بالا

آموزش کامل اضافه کردن سطل آشغال ( Recycle Bin ) به اندروید

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
Tutorial Add the Recycle Bin to Android phones and tablets

آموزش کامل اضافه کردن سطل آشغال ( Recycle Bin ) به اندروید

سطل آشغال اندروید کجاست ؟ ممکن است که بعد از پاک کردن ناخواسته عکس یا اطلاعات از گوشی و تبلت اندرویدی خود این سوال برای شما پیش آمده باشد. امروز قصد داریم روش اضافه کردن سطل آشغال ( Recycle Bin ) به گوشی و تبلت های اندرویدی را به شما آموزش دهیم ، با ما همراه باشید.

آموزش اضافه کردن برنامه سطل آشغال به گوشی و تبلت اندرویدی

Tutorial Add the Recycle Bin to Android phones and tablets

سطل آشغال که معمولا در کامپیوترها به آن عادت کردیم به گونه ای نقش پشتیبانی را ایفا کرده و به شما اجازه دسترسی به فایل های پاک شده را می دهد اما نیاز به وجود سطل بازیافت کاملا در دستگاه های اندرویدی مشهود می باشد چون بعد از حذف اطلاعات از گوشی و یا تبلت اندرویدی خود شانس کمی برای برگرداندن آنها دارید به همین دلیل تصمیم گرفتیم اپلیکیشنی را جهت اضافه کردن سطل بازیافت به اندروید به شما معرفی کنیم. هرچند که قبلا در کلاسیک وب کار با اپ دیگر برای ریکاوری اس ام اس،تماس،شماره مخاطبین پاک شده و.. اندروید نیز آموزش داده ایم اما در حال حاضر این برنامه ها که مخصوص برگرداندن اطلاعات پاک شده از روی گوشی و تبلت اندرویدی هستند ممکن است در برگرداندن تمام فایل ها موفق عمل نکنند.

آموزش اپ Dumpster برای اضافه کردن سطل آشغال به اندروید

این برنامه بسیار ساده و کاربر پسند است. اپ Dumpster تمام فایل ها و برنامه هایی که توسط شما پاک شده است را ذخیره و تا زمانی که شما دستور پاک کردن آنها را ندهید، باقی می مانند.

Dumpster_Intro

ابتدا این برنامه را نصب و اجرا کنید. سپس برنامه را اجرا کرده، فراموش نکنید قبل از پاک کردن و یا برای بازگردانی فایل‌های پاک شده در اندرویدحتما باید تنظیمات آن را انجام دهید که در ادامه با آنها بیشتر آشنا میشوید.

بعد از اجرا کردن برنامه، طبق عکس زیر، وارد بخش تنظیمات شوید.

Dumpster_Hamburger_Icon12

سپس در اینجا گزینه “Protect Settings” را انتخاب کنید که به شما اجازه ذخیره سازی انواع فایل ها را بعد از پاک کردن در Dumpster میدهد ، انواع فایل های صوتی، تصویری، اسناد و همچنین حفاظت در برابر بروزرسانی اپ ها و..

Dumpster_Settings

شما می توانید تیک مربوط به هر بخش را فعال کنید مثلا اگر نیاز دارید تنها فایلهای صوتی پاک شده شما نگه داری شود؛ فقط تیک مربوط به Audio را بزنید.

Dumpster_Protect_Settings1

همچنین می توانید در بخش تنظیمات تعیین کنید که به صورت اتوماتیک هر چند وقت یکبار سطل بازیافت خالی شود.

Dumpster_AutClean

و البته نسخه پولی این اپلیکیشن قابلیت این را نیز دارد که شما از فایل های پاک شده بکاپ تهیه کرده و در فضای ابری خود آپلود کنید و نیز می توانید قفل اختصاصی برای این برنامه تعیین کنید تا تنها خود شما بتوانید به این برنامه دسترسی داشته باشید. و یکی دیگر از قابلیت های  نسخه ی پولی این برنامه این است که شما می توانید از شر تبلیغات مزاحم در این اپ خلاص شوید.

Dumpster_Pay1

نکته : در صفحه اصلی این برنامه شما میتوانید فایل های پاک شده خودتان را ببینید. اگر تمایل دارید عکس ها و مطالب شما در Dumpster پاک شود ولی فایل های صوتی همچنان نگهداری شود می بایست همین طور که در عکس می بینید، تمامی موارد را پاک کنید و یا بسته به نیاز خودتان به صورت تک تک هر بخش را پاک کنید.

Dumpster_Type_File

فقط فراموش نکنید قبل از استفاده نهایی، حتما یک فایل خود را به صورت تستی پاک کنید تا از عملکرد درست اپلیکیشن مطمئن شوید . همچنین داشتن بکاپ از دستگاه اندرویدی یکی از موارد لازم برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی می باشد پس آموزش بک آپ گیری خودکار از تمامی بخش های اندروید را نیز مطالعه و اگر نیاز دارید کنترل دستگاه اندرویدی خود را از راه دور به دست بگیرید حتما آموزش و معرفی ۸ برنامه قدرتمند برای مدیریت راه دور اندروید از طریق کامپیوتر را بخوانید.

تجربه و پیشنهاد شما ؟

در صورتی که ترفند ، برنامه و راه حلی خاصی دیگری برای اضافه کردن سطل بازیافت ( Recycle Bin ) به گوشی و تبلت های اندروید میدانید تجربیات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب