مطلب فعلی :

آموزش کامل ۴ روش رفع بلاک و بلاک کردن مخاطب در ایمو IMO

رفتن به بالا

آموزش کامل ۴ روش رفع بلاک و بلاک کردن مخاطب در ایمو IMO

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش کامل روش آنبلاک و بلاک کردن شخص در ایمو

آموزش کامل ۴ روش رفع بلاک و بلاک کردن مخاطب در ایمو IMO

برنامه ایمو (IMO) یک از ابزار های پیام رسان است که برخی از کاربران فضای مجازی از این برنامه استفاده می کنند. قابلیت بلاک کردن کسانی که برای شما ایجاد مزاحمت کرده اند در این برنامه وجود دارد. امروز در کلاسیک وب قصد داریم به آموزش نحوه بلاک و رفع بلاک کردن یک یا چند شخص از مخاطبین در پیامرسان تصویری ایمو IMO اندروید، آیفون و.. بپردازیم.

آموزش بلاک کردن و از بلاک در آوردن فرد از مخاطبین در برنامه ایمو IMO

How to Block and Unblock Contact on IMO

برای مسدود یا بلاک کردن یک شخص در ایمو باید دو شرایط وجود داشته داشته باشد تا بتوانید شخصی را بلاک کنید. اولین مورد این است که باید سابقه و تاریخچه چت با شخص مورد نظر داشته باشید، یعنی تا با کسی چت نکرده باشید نمی توانید آن را بلاک کنید و شرط دوم این است که آن فرد در لیست مخاطبان شما نباشد.

آموزش بلاک کردن و از بلاک در آوردن فرد در برنامه ایمو IMO

اگر به دنبال پیام رسانی مناسب برای چت صوتی می گردید، مطلب معرفی بهترین نرم افزار های تماس تصویری موبایل و کامپیوتر را مطالعه بفرمایید.

نحوه بلاک کردن شخص در ایمو با گوشی همراه اندروید و آیفون

برای بلاک کردن فردی در برنامه ایمو روی گوشی موبایل، برنامه IMO را باز کنید. اگر شخص مورد نظر در لیست مخاطبان شما وجود دارد، در گوشه سمت راست بالا صفحه برنامه، CONTACTS یا مخاطبین را انتخاب بکنید. سپس نام شخصی که قصد بلاک کردن آن را دارید را انتخاب کرده و با باز شدن صفحه چت، روی نام شخص ضربه بزنید. اکنون صفحه اطلاعات تماس به شما نمایش داده می شود. در اینجا روی Delete بزنید تا مخاطب حذف شود. بعد از انجام این کار، در پایین صفحه چت روی گزینه Block کلیک کنید. اگر مخاطب هم در لیست شما نبوده باشد، این گزینه از قبل وجود خواهد داشت.

البته ممکن است در آپدیت های جدید بنا بر درخواست کاربران، سویچ Block کردن برای همه مخاطبین در دسترس باشد و نیازی به حذف آن ها نباشد. با بلاک کردن یک فرد در ایمو، آن شخص دیگر نمی تواند به شما پیام بدهد و برنامه مانع ارتباط او با شما می شود.

نحوه بلاک کردن شخص در ایمو با گوشی همراه

از بلاک در آوردن یک فرد از مخاطبین در ایمو روی موبایل

اگر شخصی را قبلاً بلاک کرده اید ولی اکنون قصد دارید که آن شخص را از مسدودی خارج کرده یا به اصطلاح آنبلاک (Unblock) کنید، باید ابتدا برنامه خود را باز کنید. سپس به قسمت تنظیمات برنامه که آیکونی شبیه دنده دارد بروید. گزینه ای در وسط صفحه به نام Blocked Contacts وجود دارد. با باز کردن این قسمت، لیست افرادی را که بلاک کرده اید را مشاهده می کنید. اکنون باید نام شخصی که قصد آنبلاک کردن در ایمو را دارید انتخاب بکنید. با انتخاب شخص و تایید اخطار، نام فرد مورد نظر از لیست بلاک خارج و می توانید دوباره با او ارتباط داشته باشید و یا آن را به مخاطبین خود اضافه نمایید.

اگر از طرفداران پیام ها ناشناس هستید، معرفی ۱۰ برنامه چت برای ارسال پیام به صورت ناشناس را به شما پیشنهاد می دهیم.

روش بلاک کردن یک فرد در ایمو در نسخه دسکتاپ

بلاک کردن در نسخه دسکتاپ ایمو هم تقریبا مشابه همان روش استفاده در موبایل است. بعد از باز کردن برنامه ایمو باید به قسمت مخاطبین بروید. نام فرد مورد نظر را انتخاب کنید تا صفحه آن باز شود. سپس روی نام شخص راست کلیک بکنید و از بین گزینه های موجود، حذف مخاطب یا Remove From Contacts را بزنید. با تایید اخطار، مخاطب از لیست شما حذف می شود و می توانید به گزینه بلاک دسترسی داشته باشید. حالا کافیست تا با راست کلیک کردن روی مخاطب یا انتخاب آیکون Block در بالای اسم شخص، فرد مورد نظر را در ایمو نسخه دسکتاپ بلاک کنید تا دیگر نتواند با شما ارتباط برقرار کند.

روش بلاک کردن یک فرد در ایمو در نسخه دسکتاپ

آموزش محدود و انتخاب کردن افراد برای کامنت گذاشتن در پست اینستاگرام مطلبی مفید برای کاربران شبکه مجازی اینستاگرام می باشد.

نحوه خارج کردن شخص از بلاک در نسخه ویندوز برنامه ایمو

جهت رفع بلاک ایمو بعد از اینکه وارد برنامه شدید، در گوشه بالا سمت چپ یک منوی کشویی خواهید دید. این منو را باز کنید و روی گزینه Blocked Users در اوسط لیست کلیک بکنید. اکنون لیستی از افرادی که بلاک شده اند را مشاهده خواهید کرد. حساب کاربری شخصی که قصد آنبلاک آن را دارید انتخاب بکنید و روی گزینه Unblock کلیک کنید. بعد از تایید اخطار برنامه شخص از مسدودی خارج شده و می توانید به ارتباط با یکدیگر بپردازید و یا مجدد آن را به لیست مخاطبین اضافه بکنید.

اگر از واتس اپ استفاده می کنید، پیشنهاد میکنیم آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک شخص یا همه افراد را مطالعه کنید.

نطرات و پیشننهادات شما؟

امروز در کلاسیک وب به معرفی نحوه بلاک کردن و آنبلاک کردن یک فرد در برنامه ایمو پرداختیم. چنانچه در مورد آموزش برنامه IMO پیشنهاد، انتقاد یا نظری دارید آن را در دیدگاه این پست با ما درمیان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب