مطلب فعلی :

آموزش گذاشتن لینک در استوری ، بیو و پست های اینستاگرام

رفتن به بالا

آموزش گذاشتن لینک در استوری ، بیو و پست های اینستاگرام

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش گذاشتن لینک در استوری ، بیو و پست های اینستاگرام

آموزش گذاشتن لینک در استوری ، بیو و پست های اینستاگرام

اگر صاحب وب‌سایت بوده و در صدد افزایش بازدید آن هستید، اینستاگرام می تواند بستر خوبی برای مارکتینگ و جذب مخاطب باشد. یکی از راه های افزایش مخاطب گذاشتن لینک و هدایت کاربر به صفحات دلخواه است که اینستاگرام در این زمینه برای سایر شبکه ها ارای محدودیت هایی است ، در این مطلب روش اضافه کردن و گذاشتن لینک در استوری به صورت see more ، در توضیحات پروفایل (بیو) و در زیر پست (عکس و ویدیو ها) اینستاگرام را آموزش میدهیم.

نحوه قرار دادن لینک در پست ، استوری‌ و بیو پروفایل اینستاگرام

How to Add Link to Your Instagram Stories ,Bio and Posts

در حال حاضر محدودیت جغرافیایی و ملیتی برای ایجاد لینک در استوری وجود ندارد و امید است که این سرویس محبوب، به همین روال کار خود را ادامه داده و این ویژگی را برای کاربران بیشتری در دسترس قرار دهد. متاسفانه شاهد بوده‌ایم که این شبکه محبوب، سیاست های محدود کننده‌ای همچون؛ ممانعت از قرار دادن لینک تلگرام و اسنپچت در پروفایل کاربری به اجرا در آورده اند که برای رفع این مشکل نیز می توانید مطلب حل مشکل اضافه کردن لینک تلگرام و اسنپچت به پروفایل اینستاگرام را مطالعه فرمایید. چند گام کوتاه برای اضافه کردن لینک به پست ، بیو و استوری اینستاگرام لازم است که در ادامه آن ها را با هم انجام می دهیم.

روش اول : آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

می توانید یک عکس با استفاده از خود برنامه گرفته و یا آن را از گالری برگزینید. کافی است به بالا سوایپ کرده و تصویر دلخواه را انتخاب کنید.

نحوه گذاشتن see more در استوری

برای اضافه کردن لینک مورد نظر به تصویر، آیکون لینک را لمس کنید. در صورتی که این آیکن را مشاهده نمیکنید و با مشکل عدم نمایش لینک در استوری اینستاگرام مواجه هستید باید برنامه خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

اضافه-کردن-لینک

یک پنجره جدید برای تایپ URL پدیدار می شود که باید لینک مورد نظر را در آن وارد کرده و سپس از تیک بالای صفحه برای ذخیره استفاده کنید. این گزینه برای کاربران iOS یا آیفون به صورت Done قابل مشاهده است.

اضافه-کردن-لینک-به-استوری

سیستم تجزیه و تحلیل استوری و قابلیت قرار دادن لینک در استوری هنوز قابلیت ثبت تعداد کلیک ها را ندارد لذا می توانید میزان بازدید از صفحه درج شده را از طریق سرویس‌های کوتاه کننده لینک همچون Bit.ly یا Goo.gl زیر نظر داشته باشید. به همین سادگی توانستید یک استوری لینک‌دار ایجاد کنید. باید اشاره کرد استوری هایی که لینک پیوست شده دارند؛ با آیکون هایلایت شده (گیره) در بالای صفحه مشخص می شود.

توصیه می شود که پس از گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام استوری های خود را با استفاده از، متن، استیکر و فیلتر های مختلف کامل‌تر کرده و از عبارات “فراخوانی برای اقدام” نیز بهره ببرید. این نوع متن‌ها به اختصار؛ CTA نام گذاری شده اند که به منظور راهنمایی و تشویق مخاطب برای مشاهده صفحه لینک شده مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه گذاشتن see more در استوری

روش دوم : گذاشتن لینک سایت و.. در بیو اینستاگرام

علاوه بر استوری شما میتوانید در توضیحات پروفایل خود یا همان قسمت بیو پروفایل لینک سایت یا یک صفحه مشخص یا لینک کوتاه قرار دهید ، برای لینک گذاشتن در پروفایل اینستاگرام ابتدا به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید.

سپس بر روی دکمه Edit profile تپ کنید.

گذاشتن لینک سایت و.. در بیو اینستاگرام

در مرحله بعد در بخش Website آدرس لینک مد نظر خود را وارد کنید و بر روی آیکن تیک بالا تپ نمایید.

گذاشتن لینک سایت و.. در بیو اینستاگرام

تمام شد! حالا لینک در بیو اینستاگرام شما قرار گرفته است هر کس با تپ بر روی آن میتواند به صفحه مد نظر شما منتقل شود.

لینک گذاشتن در اینستاگرام

در ادامه پست طریقه گذاشتن لینک در اینستاگرام کلاسیک وب نحوه قرار دادن لینک در زیر عکس و ویدیو ها را مرور میکنیم.

روش سوم : آموزش قرار دادن لینک در پست اینستاگرام

شاید بگوییم یکی از بهترین قابلیت های اینستاگرام برای صاحبان کسب و کار بعد از معرفی صفحه های تجاری اینستاگرام قابلیت گذاشتن لینک در زیر پست و ویدیو های اینستاگرام است ، اما متاسفانه برای افزودن لینک در پست اینستاگرام شما فعلا باید هزینه پرداخت و پست های اسپانسری یا همان تبلیغاتی منتشر کنید و اگر از ایران قابلیت پرداخت هزینه پست های تبلیغاتی اینستاگرام را ندارید میتوانید از طریق شرکت های واسط اینکار را انجام دهید.

آموزش قرار دادن لینک در پست اینستاگرام

پس از پرداخت هزینه تنظیمات قرار دادن لینک و سایر مشخصات اختصاصی برای پست های ویژه اینستاگرام  در اختتیار شما قرار میگیرد. در پست های تبلیغاتی نوار آبی رنگی با عنوان هایی نظیر Learn More یا See More در زیر پست ویدیو یا عکس شما اضافه میشود که قابل کلیک کردن توسط کاربران اینستاگرام هستند!

تجربه و نظر شما؟

در مطلب امروز اینکه چگونه در پست ها و استوری لینک بگذاریم ، قابلیت افزودن لینک به بیو و گذاشتن لینک در پست های اینستاگرام را مرور کردیم ، آیا شما قبلا از این ویژگی استفاده کرده‌اید؟ چقدر استفاده از لینک در اینستاگرام مفید میدانید ؟ نقطه‌ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب