مطلب فعلی :

آموزش ۳ روش تنظیم صدای زنگ آیفون (iOS)

رفتن به بالا

آموزش ۳ روش تنظیم صدای زنگ آیفون (iOS)

نوشته admin

1 هفته قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش 3 روش تنظیم صدای زنگ آیفون (iOS)

آموزش ۳ روش تنظیم صدای زنگ آیفون (iOS)

هنگام زنگ خوردن گوشی آیفون صدای آن کم میشود 🔈 یا از میزان صدای زنگ گوشی آیفون خود راضی نیستید؟ بسیاری از کاربران با مشکل کم شدن صدای زنگ ایفون هنگام زنگ خوردن روبرو میشوند در مطلب امروز کلاسیک وب به آموزش ۳ روش تنظیم صدای زنگ آیفون (iOS) میپردازیم.

نحوه تنظیم صدا آهنگ زنگ آیفون

?How to Adjust Ringtone Volume on Your iPhone

از دست دادن تماس به خاطر کم بودن صدا اتفاق جالبی نیست، خصوصا اگر تماس مهمی باشد. بساری از کاربران آیفون با مشکلاتی در زمینه صدا مانند زنگ نخوردن آلارم یا کم شدن صدای زنگ با برداشتن گوشی و .. روبرو میشوند. با این حال حل این مشکلات بسیار ساده است. در ادامه نحوه تنظیم صدا آهنگ زنگ آیفون را به شما آموزش میدهیم.

۱- افزایش صدا در آیفون

برای تنظیم کم شدن صدای زنگ آیفون مراحل زیر را دنبال کنید:

Settings را باز کنید.

به Sounds & Haptics بروید.

در زیر قسمت Ringer and Alerts میتوانید صدا را افزایش دهید. همچنین میتوانید این کار را به وسیله دکمه افزایش صدا انجام دهید.

افزایش صدا در آیفون

۲- خاموش کردن Face ID

علت کم شدن صدای زنگ ایفون میتواند مربوط به Face ID شما باشد. اغلب افرادی که از آیفون های بدون دکمه هوم استفاده می کنند با این مشکل مواجه می شوند. بسیاری از کاربران iPhone XR گزارش داده‌اند که این مدل اغلب با صدای کامل زنگ می زند اما سپس به سرعت صدا آنقدر کاهش می‌یابد که حتی شنیدن آن دشوار است.

هنگامی که ویژگی Face ID روشن است، دوربین گوشی بررسی می‌کند که آیا شما به گوشی توجه می‌کنید یا خیر. اگر Face ID نشخیص بدهد که شما نزدیک گوشی هستید، هنگام زنگ زدن تلفن یا زمانی که آلارم به صدا در می‌آید به‌طور خودکار صدا را کاهش می‌دهد. اگر مشکل زنگ آیفون شما به این شکل است که صدای زنگ گوشی ابتدا بلند است و سپس کم میشود احتمالا باید Face ID خود را خاموش کنید. در اینجا نحوه خاموش کردن آن را برای شما آورده‌ایم:

به Settings > Face ID & Passcode بروید.

نحوه تنظیم صدا آهنگ زنگ آیفون

پسورد خود را وارد کنید.

گزینه Attention Aware را خاموش کنید.

تنظیم کم شدن صدای زنگ آیفون

همچنین میتوانید از طریق Settings >Accessibility > Face ID & Attention این گزینه را خاموش کنید.

کم شدن صدای زنگ ایفون هنگام زنگ خوردن

۳- چک کردن دکمه Action در آیفون ۱۵ و بالاتر

اپل با آیفون ۱۵ ویژگی جدیدی را به نام دکمه Action منتشر کرده است. شما می‌توانید این دکمه را برای اعمال مختلف شخصی‌سازی کنید، اما به‌طور پیش‌فرض، برای کنترل اینکه آیا آیفون شما در حالت بی‌صدا است یا نه استفاده می‌شود. اگر با زنگ آیفون خود مشکل دارید، باید مطمئن شوید که Silent Mode را روشن نکرده‌اید. یک بار دکمه را فشار دهید و ببینید که این حالت فعال یا غیرفعال میشود.

چک کردن دکمه Action در آیفون 15 و بالاتر

سوالات متداول

آیا Do Not Disturb میتواند علت مشکل صدای زنگ در آیفون باشد؟

قابلیت Do Not Disturb برای غیر فعال کردن تمامی اعلانات در گوشی است. اگر با روس های بالا مشکل شما حل نشد ممکن است خاموش کردن این گزینه مشکل شما را حل کند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز کلاسیک وب به آموزش ۳ روش تنظیم صدای زنگ آیفون (iOS) پرداختیم. آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 هفته قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب