مطلب فعلی :

آموزش ۳ روش ذخیره مخاطب و شماره تماس به صورت موقت در اندروید

رفتن به بالا

آموزش ۳ روش ذخیره مخاطب و شماره تماس به صورت موقت در اندروید

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
ذخیره مخاطب و شماره تماس به صورت موقت در اندروید

آموزش ۳ روش ذخیره مخاطب و شماره تماس به صورت موقت در اندروید

آیا تاکنون با مشکل کمبود حافظه جهت ذخیره اسامی جدید در دفترچه تلفن گوشی همراه خود مواجه شده اید؟ معمولا هر گوشی و سیم کارت از ظرفیت محدودی برای ذخیره مخاطبین و شماره تماس آن ها برخوردارند. همچنین گاهی اوقات پیش امده است که می خواهیم شماره ای را فقط به صورت موقتی و برای چند روز در گوشی خود ذخیره کنیم و پس از آن به صورت خودکار پاک شود تا فضای اضافی اشغال نکند. در این مطلب کلاسیک وب شما را با روش های ایجاد مخاطب موقت در دفترچه تلفن اندروید آشنا خواهیم کرد.

ذخیره شماره تماس به صورت موقت در دفترچه تلفن اندروید

How to Add Temporary Contacts in Android 

همواره برای اینکه از پر شدن فضای دفترچه تلفن اندروید جلوگیری کنیم بهتر است که به مدیریت نحوه ذخیره مخاطبانمان بپردازیم. قبلا هم در مطلبی به اینکه چگونه شماره ها و مخاطبین تکراری اندروید و آیفون را پیدا و حذف کنیم پرداختیم. یکی دیگر از راه ها برای این کار، ذخیره موقتی شماره تماس هایی است که پس از مدتی نیازی به آن ها نخواهیم داشت. در این مطلب کلاسیک وب به معرفی چند برنامه مخاطبین موقت اندروید پرداخته ایم.

اضافه کردن مخاطب موقت اندروید با استفاده از نرم افزار Rolo

با استفاده از نرم افزار Rolo قادر به کارهای مختلفی در زمینه مدیریت تماس ها و پیامک های خود از جمله ذخیره مخاطب موقت در دفترچه تلفن اندروید خواهید بود. پس از نصب برنامه، ابتدا باید ایمیل و شماره تلفن خود را وارد نمایید تا از این طریق احراز هویت شما صورت بگیرد. در این برنامه قادر به همگام سازی مخاطبین خود در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک با گوشی همراه خود خواهید بود. اما Rolo در واقع کارهایی بیش از مدیریت ساده مخاطبین را هم انجام می دهد. در این نرم افزار قادر به اعمالی مثل تماس گرفتن یا فرستادن پیامک نیز خواهید بود.

مخاطب موقت اندروید

همچنین می توانید جهت جلوگیری از ذخیره شماره تماس غیر ضروری جلوی هر مخاطب یادداشتی نوشته و آن را در گوشی خود و در کنار شماره تماس مربوط به وی ذخیره کنید. برای دسترسی به این یادداشت می توانید از منو گزینه Notes را انتخاب کنید. یکی دیگر از امکانات این نرم افزار، ویژگی سیو شماره تماس به صورت موقت است. استفاده از تم های مختلف جهت بخشیدن ظاهری متفاوت به برنامه را نیز می توان از دیگر ویژگی های خوب آن دانست.

شما می توانید ۵ روش ریکاوری شماره و مخاطب حذف شده از دفترچه تلفن اندروید را نیز در کلاسیک وب فرا بگیرید.

ذخیره شماره تماس به صورت موقت با برنامه Kitkat Dialer

برنامه اندرویدی Kitkat Dialer نیز در عین سادگی از رابط کاربری زیبایی برخوردار است و مهم تر از همه اینکه می تواند نیازهای شما را در حوزه مدیریت تماس ها، پیامک ها و مخاطبین به سرعت رفع کند. همه امکاناتی که از یک برنامه مدیریت تماس در گوشی همراه خود انتظار دارید را می توانید در این نرم افزار پیدا کنید. با استفاده از تم های مختلفی که در محیط برنامه تدارک دیده شده است می توانید ظاهری متفاوت به آن ببخشید. همچنین با استفاده از آن می توانید به مخفی کردن شماره تماس از لیست مخاطبین اندروید نیز بپردازید. در این میان قابلیت Magic list به شما این امکان را می دهد که افرادی را که طی یک بازه زمانی مشخص بیشترین ارتباط را با آن ها از طریق مختلف داشته اید شناسایی نمایید.

عدم نمایش شماره مخاطبین در گوشی سامسونگ

اما مهم ترین ویژگی این برنامه را می توان ویژگی Tiny contacts یا ذخیره مخاطبین موقت اندروید دانست. با استفاده از این قابلیت می توانید یک شماره تماس را به صورت موقت و برای دوره زمانی کوتاهی ذخیره کنید تا از شلوغی لیست مخاطبین خود جلوگیری کرده باشید.

مخفی کردن شماره تماس از لیست مخاطبین اندروید

بهترین برنامه های مدیریت مخاطبین را در مطلب ۱۱ تا از بهترین برنامه مدیریت مخاطبین و دفترچه تلفن اندروید می توانید پیدا کنید.

Qcktag-temporary contacts برای ذخیره شماره های موقت در حافظه اندروید

اگر فضای کافی برای ذخیره مخاطبین بیشتر در گوشی همراه یا سیم کارت خود ندارید می توانید از برنامه مخاطب موقت اندروید Qcktag-temporary contacts استفاده کنید.

عدم نمایش شماره در مخاطبین اندروید

این نرم افزار به شما دسترسی کاملی جهت کنترل تماس ها، پیامک ها، نوتیفیکیشن ها و دیگر مواردی از این دست می دهد. شما از طریق زیر می توانید به اضافه کردن مخاطب موقت اندروید در این برنامه بپردازید:

۱- پس از نصب برنامه، آن را باز کنید.

۲- روی دکمه + در پایین برنامه کلیک کنید.

۳- در پنجره باز شده برای اضافه کردن مخاطب جدید در لیست تماس، گزینه Manually را انتخاب کنید.

چگونه شماره تلفن را به صورت موقت در اندروید ذخیره کنیم؟

۴- سپس نام و شماره تلفن مخاطب خود را وارد نمایید.

به این ترتیب به آسانی موفق شدید به عدم نمایش شماره مخاطبین در دفترچه تلفن گوشی سامسونگ و.. بپردازید.

برای مخفی کردن مشخصات یک فرد در هنگام تماس وی می توانید به مطلب چگونه تماس و اس ام اس یک فرد مشخص را از دید دیگران مخفی کنیم در کلاسیک وب رجوع کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

با روش هایی که امروز به شما آموزش دادیم به راحتی می توانید به ذخیره مخاطب و شماره تماس به صورت موقت در اندروید بپردازید. اگر شما روش و نرم افزار دیگری برای اینکه چگونه شماره تلفن را به صورت موقت در اندروید ذخیره کنیم می شناسید و یا در این زمینه پیشنهاد و نظری دارید، آن را در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب