مطلب فعلی :

آموزش ۳ روش ریست دسته PS4 (پلی استیشن ۴)

رفتن به بالا

آموزش ۳ روش ریست دسته PS4 (پلی استیشن ۴)

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

گوناگون

مجله اینترنتی دانستنی ها
ریست دسته PS4

آموزش ۳ روش ریست دسته PS4 (پلی استیشن ۴)

گاهی ممکن است که به دلایل مختلفی نیاز داشته باشید تا دسته پلی استیشن ۴ ? خود را ریست کنید تا به تنظیمات اولیه برگردد. بسیاری از گیمرها روش اصولی ریست دسته پلی استیشن ۴ را نمی دانند و ممکن است با انجام روش های اشتباه، کنترلر خود را دچار مشکل کنند. در این مطلب قصد داریم تا روش اصولی این کار را به شما یاد بدهیم پس برای آموزش ۳ روش ریست دسته PS4 با کلاسیک وب همراه باشید.

نحوه ریست دسته پلی استیشن ۴ (PS4)

How to Reset PS4 Controller

برای پاسخ به پرسش چگونه دسته PS4 را ریست کنیم باید گفت که چند روش برای انجام این کار وجود دارد که با استفاده از این روش ها می توانید فرآیند ریست دسته پی اس فور خود را انجام بدهید و دسته را به حالت پیش فرض برگردانید.

اموزش ریست کردن PS4 به صورت سافت ریست

“سافت ریست” به طور کلی به خاموش کردن رایانه یا دستگاه و سپس دوباره روشن کردن اشاره دارد که باعث از بین رفتن حافظه می شود و می تواند بسیاری از مسائل را اصلاح کند.

در انجام یک تنظیم مجدد PS4، ارتباط بین کنترلر و کنسول را مجددا تنظیم خواهد شد. پس شما می توانید با خاموش و روشن کردن دسته و سپس کنسول خود یک سافت ریست را انجام بدهید.

اگر با مشکل بالا نیامدن تصویر و بازی PS4 مواجه هستید، می توانید مطلب آموزشی ما را در سایت کلاسیک وب مطالعه کنید.

ریست شدن دسته PS4 از طریق کنسول

به منوی پلی استیشن ۴ رفته و به قسمت تنظیمات در فهرست بالای PS4 بروید. نماد این گزینه شبیه چمدان است.

آموزش ریست دسته ps4

از منوی کشویی Devices را انتخاب کنید.

ریست نشدن دسته ps4

Bluetooth Devices را انتخاب کنید.

اموزش ریست کردن ps4

باید کنترلر PS4 خود را در لیست مشاهده کنید. بر روی کنترل خود که قصد ریست کردن آن را دارید بروید.

چگونه دسته ps4 را ریست کنیم

دکمه Options را روی کنترلر خود که در سمت راست صفحه لمسی قرار دارد، فشار دهید. این کار یک منوی جدید را ایجاد می کند.

ریست شدن دسته ps4

Forget Device را انتخاب کنید.

نحوه ریست دسته ps4

حالا که کنسول کنترلر DualShock 4 را فراموش کرده است، وقت آن است تا کنسول خود را خاموش کنید. می توانید این کار را با نگه داشتن دکمه PS4 روی کنترلر خود، حرکت به قسمت Power در منو و انتخاب Turn off PS4 انجام دهید.

توجه داشته باشید که برای این کار نیاز به یک دسته دوم دارید زیرا دسته اول شما فراموش شده و در این بخش کارایی ندارد. با استفاده از کابل USB، دسته DualShock 4 خود را که ریست کرده را به PS4 وصل کنید. PS4 را روشن کنید و منتظر بمانید تا بوت شود.

دکمه PlayStation را روی کنترلر فشار دهید و وارد PS4 شوید. حالا باید کنترلر پلی استیشن ۴ متصل شود و می توانید تست کنید تا ببینید که کنترلر کار می کند یا خیر.

برای تنظیم دسته پلی استیشن ۴ می توانید از آموزش جامع ما در این زمینه استفاده کنید.

آموزش ریست دسته PS4 به روش هارد ریست

اگر با روش سافت ریست یا از طریق کنسول همچنان با مشکل ریست نشدن دسته PS4 مواجه هستید می توانید ریست دسته پلی استیشن ۴ را به صورت فیزیکی انجام بدهید. به این کار هارد ریست گفته می شود.

برای آموزش ریست کردن PS4 به روش هارد ریست نیاز به یک شی نوک تیز مثل سوزن یا سنجاق دارد.

در مرحله اول دستگاه پلی استیشن ۴ خود را خاموش کنید. کنترلر DualShock 4 را برگردانید و سوراخ کوچک را در پشت آن پیدا کنید.

ریست دسته پی اس فور

سوزن را داخل این سوراخ وارد کنید و فشار دهید. برای ۵ ثانیه سوزن را در داخل نگه دارید و دکمه Reset را با سوزن فشار دهید. با استفاده از کابل USB، دسته DualShock 4 خود را که ریست کرده را به PS4 وصل کنید. PS4 را روشن کنید و منتظر بمانید تا بوت شود.

دکمه PlayStation را روی کنترلر فشار دهید و وارد PS4 شوید. حالا باید کنترلر پلی استیشن ۴ متصل شود و می توانید تست کنید تا ببینید که کنترلر کار می کند یا خیر. در این مرحله نحوه ریست دسته PS4 به شکل هارد ریست به پایان می رسد.

برای آموزش ریست فکتوری پلی استیشن ۴ می توانید مطلب آموزشی ما را در این زمینه مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز روش ریست دسته PS4 را به شما آموزش دادیم. نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در زمینه ریست دسته PS4 را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • گوناگون

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب