مطلب فعلی :

آموزش ۴ روش تبدیل عکس JPG به فرمت WebP آنلاین

رفتن به بالا

آموزش ۴ روش تبدیل عکس JPG به فرمت WebP آنلاین

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش روش تبدیل عکس JPG به فرمت WebP آنلاین

آموزش ۴ روش تبدیل عکس JPG به فرمت WebP آنلاین

یکی از کارهایی که درباره تصاویر 📷 معمولا رایج است، تغییر فرمت آنها است. هر کدام از فرمت‌های تصاویر مزایا و معایب خاص خود را دارند و برای کاربردهای مختلف میتوان از فرمت مناسب استفاده نمود. در این مطلب کلاسیک وب، به آموزش ۴ روش تبدیل عکس JPG به فرمت WebP آنلاین می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

تبدیل آنلاین عکس JPG به فرمت WebP

How to Convert JPG Photos To WebP Format Online

فرمت عکس JPG یک فرمت بسیار مشهور است که تقریبا در تمام فضای وب و شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربران با آن آشنا هستند. اما لازم است تا در خصوص فرمت WebP کمی توضیح دهیم. برای فشرده سازی تصاویری که معمولا در فرمت JPG حجم زیادی دارند، می‌توان از فرمت WebP استفاده نمود. مزیت این فرمت تصویر آن است که علاوه بر کاهش حجم عکس، کیفیت آن را حفظ میکند. در ادامه چهار روش تبدیل JPG به WebP آنلاین را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

تبدیل عکس JPG به WebP  توسط سایت Online-Convert

سایت Online-Convert یک سایت تبدیل فرمت عکس آنلاین و رایگان است که به کمک آن می‌توانید تصاویر با فرمت JPG را به WebP تبدیل کنید. برای این منظور کافیست تصویر با فرمت JPG موجود در رایانه خود را در سایت بارگذاری کنید و روی گزینه Start Conversion کلیک کنید. به این ترتیب در زمان کوتاهی فرمت تصویر به WebP تغییر می‌کند و می‌توانید آن را بارگیری کنید.

تبدیل فرمت عکس به webp

نحوه تبدیل فرمت JPG به WebP به کمک سایت ezgif

سایت ezgif نیز یک سایت رایگان و آنلاین برای تغییر فرمت تصاویر است که می‌توانید از آن برای تبدیل فرمت عکس به WebP استفاده کنید. در این سایت می‌توانید تصویر یا لینک تصویر با فرمت JPG را بارگذاری کنید. در ادامه با کلیک روی گزینه Convert To WebP فرمت تصویر تغییر خواهد کرد. در این سایت چند ابزار در اختیار شما است که می‌توانید برای تغییر در تصویر استفاده کنید. از جمله می‌توان به Crop برای بریدن تصاویر، Resize برای تغییر اندازه تصاویر، Rotate برای چرخاندن تصویر و Effect برای افزودن برخی افکت‌ها به تصاویر اشاره نمود.

نحوه تبدیل فرمت jpg به webp

تبدیل فرمت JPG به WebP به کمک سایت Convertio

یکی دیگر از ابزارهایی آنلاین که برای تغییر فرمت تصاویر می‌توانید مورد استفاده قرار دهید، سایت Convertio است. در این سایت نیز باید تصویر را فرمت JPG را رایانه خود در سایت بارگذاری کنید. همچنین می‌توانید URL تصویر را نیز قرار دهید. در ادامه فرمت تصویر نهایی را روی WebP  قرار دهید. پس از چند لحظه کار تبدیل فرمت تصویر انجام می‌شود و می‌توانید تصویر جدید را بارگیری کنید.

ذخیره عکس با فرمت webp

تبدیل فرمت JPG به WebP به کمک سایت Cloudconvert

سایت Cloudconvert نیز ابزار آنلاین و رایگان دیگری است که برای تبدیل فرمت تصاویر می‌توانید از آن استفاده کنید. در ابتدا باید تصویر مورد نظر را در سایت بارگذاری کنید. تصویر را می‌توانید از رایانه، گوگل درایو و دارپ باکس انتخاب کنید. همچنین می‌توانید URL تصویر را نیز در سایت قرار دهید. در ادامه باید فرمت تصویر نهایی را روی WebP قرار دهید. در نهایت با کلیک روی گزینه Convert کار تبدیل فرمت تصویر را انجام دهید.

تبدیل آنلاین عکس JPG به فرمت WebP

نظرات و پیشنهادات شما؟

آموزش ۴ روش تبدیل عکس JPG به فرمت WebP آنلاین را مشاهده کردید. شما تاکنون از فرمت WebP برای ذخیره کردن تصاویر استفاده کرده‌اید؟ از کدام سایت‌ها برای تبدیل فرمت تصاویر خود استفاده می‌کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب