مطلب فعلی :

آموزش ۴ روش کاربردی گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید

رفتن به بالا

آموزش ۴ روش کاربردی گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش روش گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید

آموزش ۴ روش کاربردی گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید

قرار دادن عکس کاور روی آهنگ امکان جالبی است که بیشتر افراد علاقه مند به موسیقی به دنبال آن هستند و می خواهند تصویر آلبوم یا عکس مورد نظر خود را روی آهنگ قرار دهند تا هنگام پخش موسیقی همان تصویر نشان داده شود. انداختن عکس روی آهنگ اندروید به نحوی است که با هر بار پخش موزیک مورد نظر عکس دلخواه شما نیز نمایش داده می شود. ویژگی تغییر تصویر آهنگ از طریق گوشی های اندروید به کمک نرم افزار ها امکان پذیر است که در کلاسیک وب بهترین آن ها را بررسی می کنیم.

بهترین روش ها برای قرار دادن عکس کاور روی آهنگ و صدا در گوشی اندروید

Four Best Ways Tutorial to Add Pictures On Music in Android Phones

شاید دوست داشته باشید هنگام گوش دادن به آهنگ مورد علاقه تان تصویر خواننده یا آلبوم آن موسیقی را ببینید. برای کات کردن آهنگ و گذاشتن عکس روی موزیک اندروید شما می توانید برای آهنگ ها به کمک نرم افزار های معرفی شده در کلاسیک وب چندین عکس را برای یک موسیقی انتخاب کرده و قرار دهید. با ما تا انتها آموزش ۴ روش قرار دادن عکس روی آهنگ در اندروید همراه باشید.

روش اول: گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید با نرم افزار Album Art Grabber

قبلا ۵ سرویس برتر دانلود صدای زنگ و آهنگ اس ام اس برای گوشی را آموزش دادیم اما چگونه در اندروید روی آهنگ عکس بگذاریم؟ شما می توانید با کمک نرم افزار Album Art Grabber به راحتی بر آهنگ های مورد علاقه تان عکس قرار دهید.

۱- برای اینکار کافی است نرم افزار Album Art Grabber را از Play Store یا بازار دانلود و نصب کنید.

گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید

۲- برای اضافه کردن آهنگ به عکس کافی است نرم افزار را پس از نصب باز کنید و سپس آهنگ یا آلبوم مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

دانلود نرم افزار تغییر عکس آهنگ اندروید

۳- سپس از بین سه گزینه در منو Choose image from باز شده مورد دلخواه خود را انتخاب کنید، مثلا برای انتخاب عکس از کارت حافظه باید SD card را انتخاب کرده باشید.

انداختن عکس روی آهنگ اندروید

۴- سپس پنجره ای باز می شود که در آن می توانید با انتخاب گزینه Set گذاشتن عکس روی صدا اندروید را انجام دهید و خواهید دید که عکس مورد نظر بر روی آهنگ انتخابی تان قرار گرفته است و همانند کانورتور اندورید هنگام پخش آن نمایش داده می شود.

دانلود نرم افزار تغییر عکس آهنگ اندروید

روش دوم: دانلود نرم افزار تغییر عکس آهنگ اندروید با Star Music Tag Editor

۱- ویرایش ویدیو اندروید چگونه است؟ چگونه روی عکس آهنگ بزاریم در موبایل؟ برای گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید کافی است ابتدا نرم افزار Star Music Tag Editor را نصب کنید و سپس آن را باز کنید.

گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید

۲- فهرستی از موزیک های موجود در گوشی خود را خواهید دید که می توانید از میان آن ها آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس از فهرست گزینه ها می توانید برای انداختن عکس روی آهنگ اندروید گزینه Pick Picture را انتخاب کنید.

انداختن عکس روی آهنگ اندروید

۳- سپس با انتخاب عکس مورد نظر و سپس انتخاب گزینه Save کاور مورد نظر خود را برای آهنگ مورد نظر تنظیم کنید و اگر با مشکل هنگ گوشی اندروید روبرو شدید مطالب قبلی ما برای رفع این مشکل را بخوانید. به کمک Star Music Tag Editor شما می توانید علاوه بر عکس اطلاعاتی همچون نام خواننده، اسم آلبوم و سایر اطلاعات را نیز تغییر دهید.

دانلود نرم افزار تغییر عکس آهنگ اندروید

روش سوم: آموزش قرار دادن تصویر بر روی آهنگ اندروید با کمک نرم افزار Google Play Music

یکی دیگر از روش های پاسخ به سوال چگونه در اندروید روی آهنگ عکس بگذاریم؟ این است که از نرم افزار یا وب سایت Google Play Music کمک بگیریم.

گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید

۱- شما می توانید پس از وارد شدن به نررم افزار وارد منو  Listen Now شده و علاوه بر نحوه ساختن اسپیکر برای گوشی برای آهنگ ها کاور قرار دهید.

چگونه در اندروید روی آهنگ عکس بگذاریم

۲- سپس گزینه Music Library را انتخاب کنید. خواهید دید که لیستی کامل از  آهنگ های موجود در گوشی شما نمایش داده می شود.

دانلود برنامه گذاشتن عکس روی اهنگ برای اندروید

۳- در کنار آهنگ ها منویی به شکل سه نقطه خواهید دید که باید آن را انتخاب کنید و سپس از طریق منو Edit Info می توانید انداختن عکس روی آهنگ اندروید را انجام دهید.

دانلود برنامه گذاشتن عکس روی اهنگ برای اندروید

۴- خواهید دید که یک گزینه بسیار کوچک کنار تصویر آهنگ وجود دارد که با انتخاب آن می توانید تصویر مورد نظر خود را وارد کرده و گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید را انجام دهید.

گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید

۵- بعد از انتخاب عکس روی آهنگ در اندروید کافی است گزینه Save را انتخاب کنید تا تغییرات ذخیره شود.

چگونه در اندروید روی آهنگ عکس بگذاریم

توجه داشته باشید که ممکن است نرم افزار برای نمایش تغییرات نیاز بهRefresh داشته باشد. برای اینکار کافی است از بخش Setting وارد قسمت تنظیمات شده و گزینه Refresh را انتخاب کنید.

روش چهارم: گذاشتن عکس روی موزیک اندروید با نرم افزار Album Art Changer

برای پیدا کردن و حذف عکس و فایل های تکراری در اندروید نرم افزار مناسبی در کلاسیک وب معرفی کردیم و برای قرار دادن عکس روی آهنگ در اندروید نیز نرم افزار Album Art Changer را به شما معرفی می کنیم. همچنین اگر برای ذخیره آهنگ ها با مشکل کمبود حافظه مواجه هستید مطلب ۵ روش افزایش حافظه داخلی گوشی اندروید بدون نیاز به روت را بخواندید.

گذاشتن عکس روی آهنگ اندروید

۱- برای قرار دادن عکس روی آهنگ در اندروید کافی است در فهرست آهنگ های خود در این نرم افزار آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. همچین برای راحتی بیشتر امکان جستجو در آهنگ ها نیز وجود دارد.

چگونه در اندروید روی آهنگ عکس بگذاریم

۲- در مرحله بعد از منو Pretender گزینه Choose From Gallery را انتخاب کنید و پس از آن Save را بزنید تا تصویر دلخواهتان از طریق گوشی اندروید شما روی آهنگ مورد نظر قرار بگیرد. شما می توانید اینکار را برای قطعه موسیقی خاص و یا تمام آهنگ های یک آلبوم انجام دهید.

دانلود برنامه گذاشتن عکس روی اهنگ برای اندروید

تجربه و پیشنهاد شما ؟

آیا آموزش قرار دادن تصویر بر روی آهنگ اندروید برای شما کاربردی بود؟ آیا برنامه دیگری برای قرار دادن عکس روی موزیک اندروید می شناسید؟ نظرات خود را درباره نرم افزارهای پیشنهادی کلاسیک وب با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب