مطلب فعلی :

آموزش ۶ روش حل مشکل کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

رفتن به بالا

آموزش ۶ روش حل مشکل کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش 6 روش حل مشکل کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

آموزش ۶ روش حل مشکل کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

اگر بخش تگ و منشن اینستاگرام 🏷️ برای شما کار نمی‌کند، باید ابتدا علت را بیابید. این مشکل چند دلیل ساده دارد و با چند روش آسان هم می‌توانید آن را برطرف کنید. در این مطلب از کلاسیک وب به آموزش ۶ روش حل مشکل کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام می‌پردازیم.

رفع مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام

Why You Aren’t Able to Tag Someone on Instagram? How To Fix it

تگ و منشن کردن در Instagram نوعی از خبر دادن یا اشاره کردن پیج‌های دیگر است. گاهی ممکن است با مشکل کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام مواجه شوید. این مورد به چند دلیل رخ می‌دهد. در این مطلب از کلاسیک وب به بررسی دلایل و نحوه رفع مشکل تگ نشدن در اینستا می‌پردازیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

چرا نمیتوانم روی پستم تگ کنم؟

علت کار نکردن تگ اینستاگرام می‌تواند قطع بودن اینترنت باشد. وقتی اینترنت گوشی قطع باشد، نمی‌توانید کسی را تگ یا منشن کنید. پس ابتدا اتصال اینترنت را چک کنید. اگر هم اکانتتان را اخیرا ساخته‌اید، این مشکل طبیعی است!

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

علت دیگر مشکل منشن نشدن در استوری اینستاگرام، پست و… این است که اکانت افراد خصوصی است.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

دیگر دلیل تگ نشدن افراد در پست اینستاگرام اشتباه تایپ کردن نام کاربری است. افراد می‌توانند نام‌ها کاربری متفاوت از نام اصلی خود انتخاب کنند. گاهی نام خود را به گونه دیگری می‌نویسند و به همین دلیل پیدا کردنشان سخت می‌شود. اگر شخص را فلو کرده‌اید یا پیج او عمومی است اما همچنان نمی‌توانید وی را تگ و منشن کنید، بروید نام کاربری را دوباره چک کنید.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

برای رفع مشکل تگ در اینستاگرام، باید از @ استفاده کنید. تا زمانی که @ را پیش از نام کاربری شخص نگذارید، نمی‌توانید وی را تگ کنید. با تایپ کردن @ و نوشتن ۲ تا ۳ حرف اول نام کاربری فرد، اینستاگرام نام‌های کاربری که شامل آن حروف می‌شوند، به شما پیشنهاد خواهد داد. این گونه می‌توانید راحت‌تر آن صفحه را پیدا کنید. اگر می‌خواهید چند نفر را منشن کنید، باید برای هر نام کاربری یک @ جداگانه وارد کنید.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

علت دیگر وجود مشکل تگ کردن در اینستاگرام این است که آن شخص شما را بلاک کرده باشد یا اکانت خود را غیرفعال یا حذف کرده باشد. وقتی فردی شما را بلاک کند، شما نمی‌توانید وی را تگ، منشن، فالو و… کنید. علاوه بر این، اگر پیجی غیرفعال یا حذف شود هم نمی‌توانید آن را تگ کنید.

بسیاری از کاربران برای جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام، قابلیت محدود کردن منشن را فعال می‌کنند. کاربران می‌توانند انتخاب کنند که آیا می‌خواهند توسط همه یا فقط فالورهایشان تگ شوند. حتی می‌توانند گزینه هیچ کس را هم انتخاب کنند.

حل مشکل بلاک شدن تگ در اینستاگرام با AIGrow

هر کاربر در طول ۲۴ ساعت، برای تگ کردن محدودیتی دارد. اگر از این محدودیت بخواهید فراتر بروید، به مدت ۲۴ ساعت از جانب اینستاگرام بلاک خواهید شد. در نتیجه نمی‌توانید کسی را منشن کنید. این مشکل بیشتر در مواقعی رخ می‌دهد که ادمین یک پیج سعی می‌کند با تگ کردن، دیگران را به فالو کردن دعوت کند. هر پست و استوری نیز محدودیت خاص خود را دارد. کاربر می‌تواند در هر پست ۲۰ نفر و در هر استوری ۱۰ نفر را تگ کند. همچنین در هر کامنت تنها ۵ نفر را می‌توانید تگ کنید. در نتیجه، از این میزان در هر پست و استوری نمی‌توانید فراتر بروید.

در چنین حالتی پیشنهاد ما این است که برای رفع مشکل تگ نکردن اینستاگرام از برنامه‌ای مثل AIGrow استفاده کنید. با این برنامه می‌توانید کارهای دیگری هم در جهت مدیریت پیج خود انجام دهید. علاوه بر این، این برنامه پیش از رسیدن نقطه محدودیت روزانه به شما هشدار می‌دهد که فعالیت خود را ادامه ندهید تا به مدت ۲۴ ساعت بلاک نشوید. همچنین امکان این وجود دارد که این محدودیت‌ها را دور بزنید یا کم‌تر کنید.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

نکته: اگر فرد قابلیت manually approve tags را فعال کرده باشد، باید تگ و منشن شما را تایید کند. در این حالت تنها راه این است که از فرد بخواهید تا به بخش Pending tags برود و تایید را انجام دهد.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

اگر با هشتگ اینستاگرام مشکل دارید و نمی‌توانید از آن استفاده کنید، مطلب آموزش رفع مشکل و علت کار نکردن هشتگ در اینستاگرام را مطالعه کنید.

روش‌های حل مشکل بلاک شدن تگ در اینستاگرام

اکانت‌های تازه ساخته شده محدودیت دارند زیرا اینستاگرام می‌خواهد اکانت‌های فیک، اسپم و… را از این طریق تشخیص بدهد. بنابراین، در این حالت باید ۱ تا ۳ هفته صبر کنید و مانند یک کاربر واقعی فعالیت کنید!

پیش از هر کاری گوشی خود را ری استارت کنید. سپس وارد اینستاگرام شوید و مشکل را چک کنید. اگر همچنان ادامه دارد، روش‌های زیر را انجام دهید.

  • برای رفع مشکلات تگ در اینستاگرام، ابتدا کش برنامه را پاک کنید.

برای این کار به Settings بروید. سپس روی Apps بزنید. وارد App List شوید. Instagram را پیدا کنید. روی آن بزنید و وارد Storage usage شوید. روی Clear cache بزنید.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

  • راه حل دیگر برای رفع مشکل تگ نشدن افراد در پست، استوری و… این است که اینستاگرام را به روزرسانی کنید.

برای این کار به به گوگل پلی استور یا اپل استور بروید. Instagram را جستجو کنید. در صورت وجود آپدیت، روی دکمه Update بزنید. صبر کنید تا برنامه به روزرسانی شود.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

  • روش دیگر برای رفع مشکل تگ نشدن در اینستا این است که از اکانت خود خارج شوید و سپس دوباره وارد آن شوید.

برای این کار روی پروفایل خود بزنید. سپس وارد Settings شوید. از پایین صفحه Log out را انتخاب کنید. پس از خارج شدن، برای ورود باید نام کاربری و رمز خود را وارد کنید تا بتوانید Log in شوید.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

نکته: ممکن است مشکل جهانی و برای سرور اینستاگرام باشد. در این حالت همه یا اکثر کاربران با این مشکل مواجه می‌شوند.

  • راه حل دیگر این است که پیج خصوصی را فالو کنید.

همان طور که گفتیم اگر پیج شخص عمومی نباشد و شما آن را فالو نکرده باشید، نمی‌توانید آن را منشن کنید.

برای یادگیری نحوه خروج از اکانت اینستاگرام از دستگاه‌های دیگر، به مطلب آموزش روش خروج از اکانت اینستاگرام فعال شما در همه دستگاه‌ها مراجعه کنید.

نحوه رفع مشکل تگ نشدن در استوری اینستاگرام

برای رفع مشکل تگ نشدن در استوری اینستاگرام، می‌توانید از استیکر تگ استفاده کنید. وارد بخش Your story شوید. سپس عکس یا ویدئوی مدنظر را آپلود کنید. از بالای صفحه روی آیکون استیکرها بزنید. سپس روی @Mention بزنید. حال نام کاربری موردنظر را وارد کنید. می‌توانید اندازه و رنگ و… آن را نیز تغییر دهید. سپس استوری خود را منتشر کنید.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

در برخی موارد می‌توانید پس از انتشار استوری هم اکانت دیگری را تگ کنید. این قابلیت تنها زمانی قابل استفاده است که آن اکانت این بخش را فعال کرده باشد و شما هم بتوانید آن را به عنوان Business partner تگ کنید.

کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام

برای یادگیری بهتر تگ کردن در استوری، مطلب نحوه شات یا تگ کردن پیج در استوری اینستاگرام را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از کلاسیک وب مشکلات تگ در اینستاگرام را بررسی کردیم و برای آن‌ها راه حل ارائه دادیم. شما با کدام روش مشکل کار نکردن تگ در پست و استوری اینستاگرام را برطرف کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب