مطلب فعلی :

آموزش ۸ روش تغییر فونت بیو ، استوری و.. اینستاگرام

رفتن به بالا

آموزش ۸ روش تغییر فونت بیو ، استوری و.. اینستاگرام

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
تغییر فونت بیو ، استوری و.. اینستاگرام

آموزش ۸ روش تغییر فونت بیو ، استوری و.. اینستاگرام

در شبکه اجتماعی اینستاگرام یک پروفایل با فونت بیو یا استوری بسیار زیبا و جالب ?️ دیده اید اما نمی دانید که چگونه این تغییر فونت را انجام دهید؟ می توانید برای انجام اینکار در ادامه آموزش ۸ روش تغییر فونت بیو ، استوری و.. اینستاگرام را مطالعه کنید.

برنامه و سایت تغییر فونت اینستاگرام در اندروید و آیفون

How to Change Instagram Bio and Story Font

سایت های مختلفی وجود دارد که با ویرایش متن دلخواه شما می توانید از آنها برای انجام سریع و آسان تغییر فونت بیو اینستاگرام استفاده کنید. در ادامه شما را با روش های تغییر فونت برای استوری اینستاگرام و تغییر رنگ بیو اینستاگرام در کلاسیک وب آشنا خواهیم کرد.

آموزش تغییر فونت بیو اینستاگرام آنلاین LingoJam

برای این کار وارد سایت LingoJam شوید. متنی را که می خواهید تایپ کنید و پس از تغییر از آن برای تغییر فونت بیو اینستاگرام استفاده کنید.

تغییر فونت بیو، استوری

پس از تغییر فونت در سایت آن را کپی کرده و وارد سایت اینستاگرام شوید و به حساب خود وارد شوید. به بخش پروفایل خود رفته و بر روی Edit Profile کلیک کنید.

تغییر فونت بیو، استوری

در بخش Bio راست کلیک کرده و بیو را وارد کنید تا تغییر فونت متن بیو اینستاگرام انجام شود.. از فونت های ایجاد شده می توانید برای تغییر فونت استوری اینستاگرام نیز استفاده کنید. برای آموزش گذاشتن لینک در استوری، بیو و پست های اینستاگرام مطلب ما را حتما مطالعه کنید.

تغییر فونت استوری اینستاگرام

اینستاگرام پنج فونت مختلف برای استوری های اینستاگرام ارائه می دهد. می توانید با کلیک کردن بر روی متن و سپس نام قلم در مرکز بالای صفحه تغییر فونت استوری را انجام بدهید.

تغییر فونت بیو، استوری

برنامه تغییر فونت اینستاگرام برای iOS

برنامه فونت اینستاگرام Fonts for Instagram که برای سیستم عامل iOS است به شما این امکان را می دهد تا بتوانید فونت اینستاگرام آیفون را تغییر بدهید و از فونت های مختلف برای تغییر فونت اینستاگرام در آیفون استفاده کنید.

تغییر فونت بیو، استوری

اگر علاقه مند هستید تا کاور هایلایت استوری بسازید می توانید از مطلب آموزشی ما در این حوزه استفاده کنید.

کیبورد برای تغییر فونت فارسی برای استوری اینستاگرام Sprezz

راه دیگر برای ایجاد فونت اینستاگرام فارسی جدید استفاده از کیبوردهای مختلف است. برنامه های کیبورد به شما این امکان را می دهد تا فونت های تازه ای را استفاده کنید و تغییر اندازه فونت اینستاگرام و تغییر فونت فارسی در استوری اینستاگرام را انجام دهید.

برنامه Sprezz یکی از اپلیکیشن های تغییر فونت است و گزینه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آن برای تغییر فونت استفاده کنید.

تغییر فونت بیو، استوری

با کمک گرفتن از مطلب بهترین روش های نوشتن و انتخاب متن بیو می توانید بیوگرافی خود را خاص تر از همیشه کنید.

ابزار و سایت فونت اینستاگرام آنلاین Cool Symbol

Cool Symbol یک ابزار آنلاین است که می توانید برای تولید انواع فونت استفاده کنید این ابزار دارای لیست بزرگی از بیش از ۱۰۰ گزینه فونت برای انتخاب است.

تغییر فونت بیو، استوری

فونت نستعلیق در اینستاگرام

برای استفاده از فونت نستعلیق استوری اینستاگرام ﮼ را در گوگل جستجو کنید. حالا بر روی علامت ” بزنید و آن را کپی کنید.

تغییر فونت بیو، استوری

حالا به Setting > General > Keyboard > Text Replacement رفته و روی + بزنید. عبارت کپی شده را در بخش Phrase قرارداده و یک اسم اختیاری برای Shortcut بزنید و در نهایت Save کنید.

تغییر فونت بیو، استوری

حالا وارد استوری اینستاگرام بشید و با نوشتن کلمه Shortcut خود که در اینجا نستعلیق است بر روی علامت ظاهر شده بزنید.

تغییر فونت بیو، استوری

فاصله به وجود آمده را حذف کنید و متن خود را بنویسید. مشاهده میکنید فونت شما به نستعلیق تغییر پیدا کرده است.

تغییر فونت بیو، استوری

اگر کیبورد شما فارسی نیست به بخش  Setting > General > Keyboard> Keyboards > Add new keyboard > Persian بروید. اگر علاقه دارید تا عکس پروفایل را در سایز و کیفیت اصلی ببینید می توانید مطلب آموزشی آن را در سایت کلاسیک وب مطالعه کنید.

ابزار تغییر سایز فونت اینستاگرام و تغییر فونت آنلاین IGFont

یکی دیگر از ابزارهایی که می توانید از آن برای تغییر فونت اینستاگرام استفاده کنید سایت آنلاین IGFont است. می توانید به راحتی وارد این سایت شده و متن مورد نظرتان را تایپ کنید تا خروجی آن تغییر فونت پیدا کند و بتوانید از آن استفاده کنید.

تغییر فونت بیو، استوری

برای نوشتن بیو و کپشن فارسی و انگلیسی می توانید مطلب بهترین برنامه متن بیو و کپشن برای اینستاگرام را مطالعه کنید.

تغییر فونت اینستاگرام آنلاین با Instagram Fonts Top

یکی دیگر از ابزارهایی که می توانید از آن برای ایجاد فونت و تغییر فونت اینستاگرام استفاده کنید ابزار Instagram Fonts Top است. با استفاده از این ابزار می توانید تغییرات بسیار زیادی بر روی فونت خود اعمال کنید.

تغییر فونت بیو، استوری

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز آموزش ۸ روش تغییر فونت بیو ، استوری و.. اینستاگرام را بررسی کردیم. امیدوارم بتوانید از این روش ها برای تغییر فونت بیو، استوری استفاده کنید. میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه تغییر فونت بیو، استوری را با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب