مطلب فعلی :

با ۴ تا از بهترین سایت های طراحی آنلاین تیشرت در دنیا آشنا شوید!

رفتن به بالا

با ۴ تا از بهترین سایت های طراحی آنلاین تیشرت در دنیا آشنا شوید!

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
بهترین سایت های طراحی آنلاین تیشرت

با ۴ تا از بهترین سایت های طراحی آنلاین تیشرت در دنیا آشنا شوید!

اگر به دنبال بهترین سایت های طراحی تیشرت سفارشی خود هستید جای خوبی آمده اید. طراحی و چاپ تیشرت سفارشی یک صنعت پیچیده است و اگر شما در گوگل شبکه های تبلیغاتی تیشرت را سرچ کنید به بیش از ۵ میلیون نتیجه خواهید رسید، که هیچ یک از این شرکت ها مانند هم نیستند و دارای مزایا و معایب خود هستند. برای کمک به شما امروز لیستی از بهترین سایت های طراحی آنلاین تیشرت را در کلاسیک وب جمع آوری کردیم که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین سرویس طراحی تی شرت و پیراهن آنلاین

Best Online T-shirt Design Websites

اگر از خرید تیشرت چاپی که طرح مورد علاقه شما را ندارد خسته شده اید، یا چنانچه برای تبلیغات کسب و کار خود به دنبال ابزار آنلاینی هستید تا طرح اولیه تیشرت و پیراهن کارمندان خود را آماده کنید یا به دنبال ابزاری هستید تا هدیه تبلیغاتی شرکت خود را ماندگار کنید می توانید از ابزارهای طراحی آنلاین تی شرت و پیراهن که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد استفاده کنید. تمام این سرویس های آنلاین خارجی بوده و امکان دانلود طرح نهایی را به نمیدهند و برای داشتن تصویر طراحی شده خود پیشنهاد میکنیم از ابزار اسکرین شات از صفحه استفاده کنید. کمبود یک سرویس آنلاین ایرانی برای طراحی تیشرت ها و پیراهن های مردانه و زنانه حس می شود.

طراحی تی شرت و پیراهن آنلاین

طراحی و چاپ تیشرت در Broken Arrow

سایت Broken Arrow یکی از سرویس های آنلاین طراحی تیشرت است که به شما اجازه طراحی تیشرت، کلاه، سنگ های قیمتی و غیره را می دهد. این سایت بیش از ۲۸ سال است که در صنعت زراحی و چاپ تیشرت فعالیت دارد. بسیاری از سازمان ها از اینکه آرم خود را روی لباس های کارکنانشان ببیند خوشحال می شوند، در این سرویس میتوانید لوگوی خود را طراحی کنید،  عکس اختصاصی خود را به عنوان طرح بر روی پیراهن آپلود و مشاهده نمایید ، متن دلخواه خود را تایپ و بر روی طرح استفاده کنید و یا اینکه رنگ و مدل تی شرت خود را انتخاب نمایید. اگر از رنگ تیشرت خوشتان نمی آید می توانید آن را تغییر دهید برای مثال می توانید طراحی روی تیشرت مشکی را انتخاب کنید. افرادی که در ایالات متحده هستند می توانند سفارش خود را به این سایت ارسال و در عرض ۶ روز کاری آن را تحویل بگیرند.

طراحی و چاپ تیشرت در Broken Arrow

از ۱۱ تا از بهترین سرویس های طراحی و ساخت آیکون و فاو آیکون آنلاین استفاده کنید.

چاپ و طراحی روی تی شرت مشکی، سفید و … در سایت Customink

یکی از سایت های دیگری که برای طراحی آنلاین تیشرت می توانید از آن استفاده کنید سایت Customink است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید با ورد به سایت یک تیرشت برای طراحی در اختیار شما قرار می گیرد در سمت چپ ابزارهای طراحی وجود دارد برای مثال اگر رنگ تیشرت را نمی پسندید روی آیکن قطره کلیک کنید و رنگ تیشرت را تغییر دهید، اگر می خواهید متنی به تیشرت اضافه کنید Add Text و اگر می خواهید از کلیپ های هنری استفاده کنید Add Art را کلیک کنید و … در سمت راست هم شما می توانید جهت تیشرت را بچرخانید مثلا روی جلو و پشت تیشرت طراحی کنید. در قسمت پایین هم با کلیک روی دکمه SAVE/SHARE می توانید طراحی تیشرتی که انجام داده اید را ذخیره و یا با دیگران به اشتراک بگذارید.

چاپ روی تی شرت مشکی، سفید و ... در سایت Customink

برای طراحی بنر می توانید از بهترین سایت های ساخت و طراحی بنر تبلیغاتی متحرک و ثابت رایگان آنلاین که قبلا معرفی کردیم استفاده کنید.

سویشرت با طرح دلخواه در سرویس آنلاین Uberprints

دوست دارید تیشرت یا سویشرتی داشته باشید که دارای یک طرح منحصر به فرد باشد؟ پس وارد سایت Uberprints شوید تا با صفحه ای مانند زیر روبرو شوید. در قسمت وسط شما تیشرتی با رنگ سفید خواهید دید، در سمت چپ صفحه شما می توانید جهت لباستان را عوض کنید، به تمپلت ها دسترسی داشته باشید، روی طرح خوم زوم کنید و تیشرتی که طراحی کرده اید را به اشتراک بگذارید. در سمت راست می توانید رنگ لباس خود را تغییر دهید، به طراحیتان عکس اضافه کنید، متن اضافه کنید و طرح تان را ذخیره کنید.

سویشرت با طرح دلخواه در سرویس آنلاین Uberprints

طرح تیشرت اسپان، پیراهن و.. در Rushordertees

سایت طراحی تیشرت مردانه و زنانه بعدی که نسبت به سایت های بالایی ساده تر است سایت طراحی تیشرت Rushordertees است. بعد از ورود به سایت با صفحه زیر روبرو خواهید شد. در قسمت پایین ابزارهای اضافه کردن متن، اضافه کردن کلیپ های هنری، آپلود کلیپ های هنری، تغییر رنگ و نوع تیشرت را در اختیار خواهید داشت. با کلیک روی آیکن Rotate می توانید لباس خود را بچرخانید و پشت لباس هم طراحی کنید و در سمت چپ با کلیک روی گزینه Save می توانید طراحی تیشرت خود را ذخیره کنید.

طرح تیشرت، رکابی و ... در Rushordertees

در صورت نیاز می توانید از ۵ روش ساخت و طراحی انواع مدل بروشور به صورت آنلاین و رایگان استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در کلاسیک وب برخی از سایت های طراحی تیشرت مردانه و زنانه را به شما معرفی کردیم، اگر با این سایت ها کار کرده باشید متوجه خواهید شد که از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند و شما باید متن های خود را به انگلیسی تایپ کنید و برای اضافه کردن فارسی متن باید به صورت عکس باشد، برای حل این مشکل چه سایت خارجی می شناسید که از زبان فارسی پشتیبانی کند؟ چه سایت طراحی تیشرتی دیگری میشناسید که دارای ابزار طراحی پیراهن باشد؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب