مطلب فعلی :

برای اولین بار در جهان،چمدانی با شارژر بیسیم

رفتن به بالا

برای اولین بار در جهان،چمدانی با شارژر بیسیم

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

گجت

مجله اینترنتی دانستنی ها
چمدان با شارژر بیسیم

برای اولین بار در جهان،چمدانی با شارژر بیسیم

تکنولوژی شارژر بی سیم به وسیله شارژر های وایرلس که در برخی از گوشی های هوشمند رده بالا امروزی مثل سامسونگ گلکسی اس ۶ نیز استفاده شده است به سرعت در حال رشد و توسعه برای استفاده در سایر گجت و ابزارهای الکتریکی آینده میباشد.بتازگی نمونه اولیه از چمندانی با قابلیت شارژ بی سیم دستگاه ها الکتیریکی تولید شده است که میتوانید یک نسخه پیشرفته از وسایل سفر پرکاربرد مردم باشد.

voltvoyage یک چمدان مسافرتی با ظرفیت بالا نگهداری شارژ بانک وایرلس (۱۸,۰۰۰ mAh) میباشد که میتوان یک گوشی هوشمند را توسط آن به طور متوسط ۸ الی ۱۰ مرتبه فول شارژ کرد.همچنین میتوان از طریق پورت های یو اس بی (usb) نیز دستگاه هایی که از شارژ وایرلس پشتیبانی نمیکنند را شارژ نمود.

چمدان با شارژر وایرلس

این چمدان که شارژر آن قابلیت جایگیری در داخل خود چمدان و یا استفاده پرتابل (به صورت دستی و همراه) را داراست دارای لایه ای از پلی کربنات برای محافظت از بدنه میباشد و وزن آن از چمدان های پلاستکی رایج در بازار کمتر است.

چمدان با شارژر بیسیم

با استفاده از چمدان پیشرفته voltvoyage  از درسر هایی مثل پیدا کردن محل مناسب با پشتیبانی از شارژر بی سیسم برای شارژ دستگاه معمولی و پیشرفته و ماندن در صف شارژ بی نیاز میشوید.

چمدان با شارژر بی سیم

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • گجت

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب