مطلب فعلی :

برترین آنتی ویروس های آنلاین رایگان

رفتن به بالا

برترین آنتی ویروس های آنلاین رایگان

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها

برترین آنتی ویروس های آنلاین رایگان

آنتی ویروس ها امروزه در بیشتر سیستم های یکی از نرم افزارهای کلیدی محسوب میشوند،در بعضی مواقع ما نیاز داریم تا بسیار سریع  و بودن نصب نرم افزار و پرداخت هزینه،فایل ها خود را آنلاین اسکن کنیم.

کلاسیک وب

خوشبختانه برخی از تولید کنندگان برتر آنتی ویروس،سرویس و اسکنرهای های آنلاین فایل مبتی بر وب منتشر کردند که کاربران میتوانند از طریق آنها بدون نصب نرم افزار فایل های مورد نیاز خود را آنلاین اسکن کنید.در ادامه ما ۵ سرویس آنلاین و رایگان برتر آنتی ویروس را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید براحتی از طریق آنها فایل های مشکوک خود را اسکن و بررسی کنید.

آپدیت پست ۹۴/۳/۲۶ : سرویس های جدید و جایگزین

با مرور زمان برخی از سرویس ها غیرفعال شدند میتوانید از سرویس های جایگزین معرفی شده  یا سرویس های جدید زیر استفاده نمایید،نکته دیگری که باید اشاره کنیم ممکن است برخی از این سرویس ها ابتدا نیاز به دانلود نرم افزار اسکن آنلاین مخصوص خود (که معمولا دارای حجم بسیار کمی است) داشته باشند پس در برخی اوقات استفاده از نرم افزار الزامی است

سرویس های جدید:


۱- ESET NOD32 Online Scanner

کمپانی ESET که بیشتر محبوبیت خود را توسط ابزار آنتی ویروس معروف Nod32 بدست آورده است،در طی چند سال اخیر نسخه های متفاوتی از این آنتی ویروس (Home Edition ،Business Edition و..) را روانه بازار کرده که همه نسخه های منتشر شده پولی میباشند.شما میتوانید از طریق سرویس آنلاین این شرکت رایگان و بدون پرداخت هزینه و نصب نرم افزار،فایل های سیستم خود را اسکن و ویروس کشی کنید. (آپدیت پست : این سرویس تا ۱ اسکن را به صورت رایگان انجام میدهد)

کلاسیک وب

۲- Kaspersky Online Scanner 7.0 ( این سرویس غیرفعال شده است و بهتر است از نرم افزار  آنتی ویروس رایگان Kaspersky استفاده نمایید)

یکی دیگر از اسکنرهای آنلاین محبوب میباشد که توسط آزمایشگاه کمپانی Kaspersky توسعه داده شده است.توسط ابزار آنلاین این سرویس میتوانید Virus, Trojan, Malware, Spyware و.. فایل های موجود در کامپیوتر را شناسایی و حذف کنید.این سرویس بر روی تمامی نسخه های ویندوز به خوبی کار میکند.

کلاسیک وب

۳- Panda Active Scan ( این سرویس آنتی ویروس نیازمند دانلود یک نرم افزار کم حجم برای اسکن آنلاین ویروس میباشد)

این سرویس یکی از بهترین آنتی ویروس های مبتنی بر وب موجود در بازار است.این سرویس کمپانی پاندا یک راه موثر در کشف تروجان و تهدیدات به صورت آنلاین میباشد.نرم افزار Active Scan به صورت کامل هارد درایو و حافضه های جانبی سیستم را اسکن و ویروس کشی میکند و قادر است ۱۱۰۰۰۰ virus, Trojan, spyware و malware شناسایی کند.

کلاسیک وب

۴- Trend Micro Housecall

این اسکنر آنلاین دارای قابلیت شناسایی تعدادی زیادی از ویروس و تروجان ها است و از بیشتر نسخه های سیستم عامل ویندوز و بیشتر مرورگرها محبوب به خوبی پشتیبانی میکند.شما میتوانید پس از ورود به این سرویس،براحتی سیستم خود را اسکن و ویروس کشی کنید.

کلاسیک وب

۵- Virus Total (این سرویس توسط گوگل برای کاربران ایرانی تحریم شده است سرویس جایگزین با محدودیت آپلود بالای ۱۴۰ مگابایت Metascan Online)

Virus Total فایل و آدرس های اینترنتی (URL) مشکوک کامپیوتر و مرورگر شما را توسط ۴۴ آنتی ویروس آنلاین اسکن میکند.این سرویس با جمع آوری و استفاده از چندین آنتی ویروس میتواند بسیاری از ویروس و فایل های مخربی که ممکن است توسط یک آنتی ویروس معمولی شناسایی نشوند را شناسایی و حذف کند.یکی از مزایای این آنتی ویروس،توانایی اسکن فایل های ارسالی توسط ایمیل و یا آپلود شده به صورت مستقیم است.در مقابل Virus Total دارای محدودیت حجمی (۳۲MB) برای آپلود فایل ها میباشد که به معنای این است که شما نمیتوانید کل سیستم را توسط این سرویس اسکن کنید.

 

کلاسیک وب

در نهایت بهتر است به این نکته اشاره کنیم که سرویس های آنلاین به خوبی نمیتوانند دارای کارایی و عملکرد نرم افزارهای تحت کلاینت باشند اما در مواقعی که نیاز داریم بدون نصب نرم افزار،پرداخت هزینه و بسیار سریع به مقصود خود برسیم قطعا یکی از بهترین راه های موجود هستند.

منبع:کلاسیک وب

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب