مطلب فعلی :

جستجو و پیدا کردن اسم آهنگ پخش شده در فیلم یا سریال تلوزیونی

رفتن به بالا

جستجو و پیدا کردن اسم آهنگ پخش شده در فیلم یا سریال تلوزیونی

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
پیدا-کردن-اسم-آهنگ-فیلم-سریال

جستجو و پیدا کردن اسم آهنگ پخش شده در فیلم یا سریال تلوزیونی

گاهی در هنگام دیدن یک صحنه از فیلم یا سریال تلوزیونی ترانه ای پخش میشود که علاقه مند میشویم نام ترانه،خواننده و یا نسخه کامل آن را بدانیم و بشنویم در ادامه یک سرویس آنلاین که دارای قابلیت جستوجو،نمایش و پخش ترانه و موسیقی متن سریال های تلوزیونی و فیلم های سینمایی میباشد را معرفی میکنیم.

سرویس اینترنتی TuneFind دارای پایگاه داده بزرگ و قوی جهت جستجو موسیقی متن و ترانه های خارجی میباشد. علاوه بر این TuneFind امکانات بسیار خوبی مانند توضیح و تشریح زمانی که موسیقی مورد نظر در فیلم پخش شده است،پرسیدن سوال و گفتوگو درباره اثر،نمایش نام خواننده ،آلبوم،سال تولید،لینک خرید و…  اثر،  به همراه قابلیت دسته بندی و لیست کردن تعداد ترانه های موجود در هر فصل (Season) و قسمت (Episode) سریال را نیز داراست.

پیدا-کردن-اسم-آهنگ-فیلم-سریال

برای پیدا کردن اسم آهنگ مورد نظر،وارد صفحه اصلی سایت شوید و نام فیلم یا سریال مورد نظر خود را در کادر جستجو بالا وارد کنید تا نتایج نمایش داده شود یا یکی از سریال و فیلم های ویژه و پر بحث را انتخاب نمایید.

پیدا کردن-آهنگ-پخش-شده-سریال-و-فیلم

آهنگ-سریال-فیلم

به طور مثال با وراد شدن به یک قسمت از فصل سریال مورد نظر تمامی موسیقی و آهنگ های پخش شده لیست و نمایش داده میشوند که با کلیک کردن بر روی آیکن پخش پا آپ پخش یا خرید اثر نمایش داده میشود.

موسیقی-متن-سریال

همچنین شما با ثبت نام در سایت میتوانید ترانه ای را به فیلم یا سریال های موجود اضافه نمایید،ر صورتی که صحت ترانه شما توسط رای کاربران تایید شود تیک سبز رنگ تایید در کنار لیست نمایش اثر نشان داده میشود.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب