مطلب فعلی :

حل مشکل شماره ایران ، لاک شدن و تعلیق اکانت توییتر

رفتن به بالا

حل مشکل شماره ایران ، لاک شدن و تعلیق اکانت توییتر

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
حل مشکل شماره ایران ، لاک شدن و تعلیق اکانت توییتر

حل مشکل شماره ایران ، لاک شدن و تعلیق اکانت توییتر

کاربرانی که از توییتر استفاده می کنند، ممکن است به دلایلی اکانت یا حساب آن ها لاک (Lock) شود و دیگر نتوانند از اکانت خود استفاده کنند. برای این دسته از کاربران، امروز در کلاسیک وب نحوه حل مشکل محدود ، لاک شدن و تعلیق اکانت توییتر را آموزش می دهیم و همچنین برای کاربران ایرانی هم روشی برای رفع مشکل شماره ایران برای ثبت نمام و رفع تعلیق اکانت توییتر را مرور خواهیم کرد.

رفع مشکل ورود به حساب ، لیمیت و لاک شدن تویتر

How to Unlock and Verify your Twitter Account?

لاک شدن توییتر چیست؟ توییتر هم قوانین و محدودیت های خاص خود را دارد. به طور مثال به دلیل فعالیت هایی مانند فالو کردن تعداد زیادی اکانت در مدت زمان کوتاه که رفتاری همانند ربات است، نقض قوانین خاص، حرکات مشکوک و.. ممکن است اکانت شما را به اصطلاح قفل و یا لاک کند. رفع لاک شدن اکانت توییتر (آنلاک) ساده است و معمولا باید هویت شما احراز شود اما برای انجام آن نیاز به وارد کردن شماره تلفن خود را دارید. در این زمان متوجه خواهید شد که کد ایران در لیست کشور ها وجود ندارد! در این زمان ممکن است نگران از دست دادن اکانت خود باشید اما جای نگرانی نیست، زیرا به راحتی با انجام روش های ذکر شده در این مطلب، می توانید این مشکل را نیز رفع کنید.

روش رفع مشکل شماره ایران برای ساخت اکانت و لاک شدن توییتر

هنگامی که اکانت شما لاک شود، برای ادامه باید روی Unlock my account کلیک کنید تا وارد قسمت شماره تلفن بشوید. همینطور به کاربرانی که از حساب شما بازدید کنند، ممکن است پیامی نشان داده شود که در آن به فعالیت غیر عادی اشاره شده و از آن ها می خواهد تایید کنند که هنوز هم مایل به فالو کردن شما هستند یا خیر. همچنین برای ساخت حساب کاربری نیز برای تایید هویت دو مرحله ای نیاز به وارد کردن شماره میباشند که متاسفانه پیش کد ایران در این لیست نیست! در ادامه روش ساخت توییتر با شماره ایران را نیز بررسی میکینیم.

روش رفع مشکل شماره ایران برای لاک شدن اکانت توییتر
به هر حال برای رفع حل مشکل ورود به توییتر با شماره ایران، ابتدا به اکانت توییتر خود و صفحه ای وارد کردن شماره تلفن بروید. برای این کار از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید و در آن مرورگر وارد اکانت خود شوید.

روش رفع مشکل شماره ایران برای لاک شدن اکانت توییتر

حال دکمه های Ctrl+Shift+I را بزنید و یا روی صفحه راست کلیک کرده و گزینه Incpect را بزنید.

روش رفع مشکل شماره ایران برای لاک شدن اکانت توییتر

در پنجره ای که در زیر صفحه باز شده است، به تب Console بروید.

روش رفع مشکل شماره ایران برای لاک شدن اکانت توییتر

در باکس زیر تب که امکان تایپ وجود دارد کلیک کرده و کد این فایل را Paste کنید.

 

روش رفع مشکل شماره ایران برای لاک شدن اکانت توییتر

حال اینتر را بزنید و بعد از اجرای کد، خواهید دید که کد کشور در ایران در لیست انتخاب شده است. بنابراین مشکل شما رفع شده است و به راحتی می توانید شماره خود را وارد کرده و دکمه تماس تلفنی را بزنید.

روش رفع مشکل شماره ایران برای لاک شدن اکانت توییتر

بعد از تماس از طرف توییتر، یک کد آنلاک به شما گفته می شود که باید آن را در صفحه توییتر وارد کنید. با انجام این کار مشکل لاک شدن اکانت توییتر و به صورت همزمان مشکل شماره ایران برای آنلاک شدن اکانت هم رفع می شود.

اگر با انجام این روش نتوانستید مشکل ورود به تویتر را رفع کنید و یا مشکلات جدید در سر راه شما قرار گرفت، باید با پشتیبانی توییتر در تماس باشید. قابل ذکر است که معمولا ایمیلی هم برای شما ارسال می شود که دستور العمل لازم را به شما معرفی کند.

همچنین اگر اکانت شما حذف شده است و یا پسور خود را به خاطر نمی آورید، پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش کامل بازیابی اکانت حذف شده و پسورد حساب کاربری توییتر را هم مطالعه نمایید.

لاک شدن توییتر چیست؟ رفع مشکل محدود شدن اکانت توییتر

اگر شما قوانین توییتر را نقض کرده باشید، معمولا امکان توییت و ریتوییت از شما گرفته می شود. این لیمیت شدن در توییتر زمان خاصی دارد و باید تا اتمام آن صبر کنید. البته ممکن است کار های دیگری مانند تایید آدرس ایمیل، اضافه کردن شماره تلفن یا حذف توییت ناقض قوانین هم از شما خواسته شود.

این دستور العمل ها در پیامی که برای اعلام محدودیت ارسال شده است وجود دارد و باید روی دکمه Start کلیک کنید. در نظر داشته باشید که با تکرار این کار، ممکن است اکانت شما به صورت دائمی تعلیق شود.

همچنین برای یادگیری روش بلاک کردن، مطالعه مطلب آموزش ۶ روش بلاک کردن و رفع بلاک فرد در توییتر کاربردی و مفید خواهد بود.

غیر فعال شدن ویژگی های اکانت توییتر

ممکن است به دلایلی مانند لایک، ریتوییت و.. هم محدود شوید و یکی از ویژگی های حساب شما غیر فعال شود. در زمان لاک شدن اکانت توییتر پیامی به شما نشان داده می شود که دو گزینه دارد:

  • Use Twitter in a temporary, limited state for the specified time listed: با انتخاب این حالت می توانید به استفاده از توییتر در حالت وجود تعلیق بپردازید. با انتخاب این گزینه، دیگر نمی توانید به عقب برگشته و گزینه دیگری را انتخاب کنید.
  • Complete our instructions to verify your phone number or email address: با انتخاب این گزینه باید دستور العمل های ذکر شده را برای رفع تعلیق انجام دهید.

با انتخاب گزینه دوم، باید شماره یا ایمیل خود را تایید کنید. اگر احساس می کنید به اشتباه محدود یا دچار تعلیق شده اید، با پشتیبانی توییتر تماس بگیرید. قابل ذکر است که برخی از محدودیت ها زمان دارد و زمان معکوس به شما نشان داده خواهد شد.

لاک شدن اکانت توییتر به دلیل درخواست ورود به حساب بیش از حد

اگر شما رمز خود را اشتباه وارد کنید یا شخصی قصد ورود به حساب شما را با حدس پسورد داشته باشد، پس از چندین تلاش نا موفق، اکانت شما لاک می شود و پیام زیر را خواهید دید.

لاک شدن اکانت توییتر به دلیل درخواست ورود به حساب بیش از حد

این تعلیق حساب موقتی است و پس از حدود ۱ ساعت رفع می شود اما اگر دنبال راه سریع تری باشید چه کاری باید انجام دهید؟ در این موارد می توانید از ترفند تغییر رمز برای رفع مشکل suspend (تعلیق) شدن اکانت توییتر استفاده کنید. پس به آدرس تغییر رمز اکانت توییتر بروید.

لاک شدن اکانت توییتر به دلیل درخواست ورود به حساب بیش از حد

حال آیدی خود را وارد کنید. پس از این کار یک ایمیل برای شما فرستاده می شود که حاوی یک لینک است. روی آن کلیک کرده و در صفحه باز شده رمز عبور جدید را وارد کرده و Proceed to my account را بزنید.

با این کار رفع لاک شدن اکانت توییتر شما به اتمام می رسد و می توانید از آن استفاده کنید. از آنجایی که این مشکل به دلیل دسترسی برخی از برنامه های جانبی پیش می آید ( زیرا اگر پسورد خود را عوض کنید، ممکن است آن برنامه ها تلاش زیادی برای اتصال به حساب شما با همان پسورد قدیمی کنند که منجر به لاک شدن اکانت می شود. ) می توانید به قسمت تنظیمات و بخش Connections بروید و برنامه های جانبی را Revoke کنید. سپس در صورت نیاز آن ها را با پسورد جدید متصل کنید.

در پایان برای استفاده کامل و حرفه ای از توییتر، مطالعه مطلب آموزش گام به گام تصویری کار با توییتر که در دو قسمت بخش اول و دوم تهیه شده است را فراموش نکنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز روش های رفع تعلیق و لاک شدن اکانت در توییتر را بررسی کردیم و روش رفع مشکل شماره ایران برای آنلاک کردن حساب را هم آموزش دادیم. شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در زمینه لاک شدن اکانت توییتر را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب