مطلب فعلی :

دلایل ریپورت و آموزش ۳ ترفند برای رفع ریپورت اینستاگرام شما!

رفتن به بالا

دلایل ریپورت و آموزش ۳ ترفند برای رفع ریپورت اینستاگرام شما!

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش روش رفع ریپورت اینستاگرام

دلایل ریپورت و آموزش ۳ ترفند برای رفع ریپورت اینستاگرام شما!

ریپورت شدن در اینستاگرام یکی از مشکلاتی است که برخی از کاربران با آن مواجه می شوند. با انجام کارهایی می توان ریپورت را رفع کرد و به حالت عادی بازگشت. امروز در کلاسیک وب ابتدا به برسسی متداول ترین دلایل و نحوه کار کرد رپیورت اینستاگرام میپردازیم و سپس چند روش  برای رفع ریپورت اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

علت و راه حل رفع ریپورت اینستاگرام برای خارج شدن از بلاک کامنت و..

How to Fix Instagram Report and Block Problems

فرض کنید که یک صفحه در اینستاگرام دارید و از آن کسب درآمد می کنید، بعد از مدتی اینستاگرام به دلایلی شما را مسدود می کند و به اصطلاح ریپورت می شوید. بدتر از آن این است که ندانید چرا ریپورت یا مسدود شده اید! زیرا اینستاگرام قبل مسدود کردن دلیل و هشدار نمایش نمی دهد. به همین دلیل ابتدا با دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام آشنا می شویم و روش رفع آن را معرفی می کنیم.

قبل از شروع آموزش باید به این نکته اشاره کنیم که در برخی از سایت های زرد و کلاهبراداری عناوینی مثل ” ربات رفع ریپورت اینستاگرام ” ،  ” نرم افزار رفع ریپورت اینستاگرام ” و ” رفع ریپورت اینستاگرام فوری ” مشاهده میشود که بهتر است قبل استفاده از اینگونه بات و نرم افزارهای نمایشی به این نکته دقت کنید که روند رفع ریپورت در اینستاگرام به هیچ عنوان به صورت فوری نیست و احتمال سو استفاده و هک شدن اکانت اینستاگرام شما در هنگام استفاده از اینگونه سرویس بسیار بالاست، پس تا حد ممکن از روش های معتبر و معرفی شده توسط خود اینستاگرام جهت رفع رپیورت و استفاده مجدد از امکانات استفاده نمایید.

ریپورت و مسدود شدن چیست؟

قبل از آشنایی با روش های رفع ریپورت اینستاگرام، بهتر است با خود ریپورت آشنا شویم. اینستاگرام قوانینی دارد که شما برای ورود به برنامه باید آن را تایید کنید. اگر شما خلاف قوانین را انجام دهید، توسط سایر کاربران گزارش داده می شوید که به این عمل ریپورت کردن گفته می شود. در نتیجه ریپورت ها، شما برای مدتی مسدود می شوید و حتی ممکن است اکانت شما حذف شود. قابل ذکر است ریپورت ها بررسی می شوند و در نهایت ریپورت غیر واقعی، شخص مسدود نمی شود.

پیشنهاد می کنیم مطلب ۱۴ روش حل مشکل ورود به اینستاگرام و باز نشدن اکانت شما را هم مطالعه نمایید.

چند نفر باید اکانت اینستاگرام را ریپورت کنند تا اکانت بسته شود؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است و همانند سایر شبکه ها دارای قوانین خود میباشد در برخی از مواقع این سوال پیش می آید که چند نفر باید اکانت کاربری را ریپورت کنند تا پیج اینستاگرام شخص بسته شود؟ در پاسخ باید بگوییم که فرآیند بررسی گزارش ها تا ۲۴ ساعت طول میکشد و ممکن است حتی با یک رپیورت صحیح که خلاف قوانین اینستاگرام است پیج یا پست شخص مدنظر بسته شود اما با توجه به تجربه کاربران و گزارش های مردمی در صورتی که شخص مورد نظر بنا بر شواهد و انتخاب گزینه درست در فرم ارسال گزارش به اینستاگرام توسط ۱۰ الی ۱۵ نفر (مخصوصا دوستان پروفایل شما) رپیورت گردد احتمال بسته شدن پیج شخص بسیار بالا است.

مسدود و ریپورت شدن به دلیل فالو و لایک کردن بیش از حد

حال ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که برای رفع ریپورت اینستاگرام چه کنیم؟ ریپورت دلایل مختلفی دارد که در یکی از موارد در زمان تلاش برای افزایش تعداد قابل توجه فالور و یا لایک کردن، توسط اینستاگرام به صورت موقت مسدود می شوید. میزان این محدودیت ها به طور تقریبی شامل موارد زیر می شوند.

  • حداکثر تعداد لایک در هر ساعت = ۶۰
  • حداکثر تعداد کامنت در ساعت = ۶۰
  • حداکثر تعداد ارسال مسیج جدید در هر ساعت = ۶۰
  • حداکثر تعداد فالو کردن در هر ساعت = ۶۰

البته این موارد مربوط به حساب های سابقه دار است. اگر شما حساب نسبتا جدیدی دارید، محدودیت ها به ۳۰ عدد کاهش می یابد. همچنین در مجموع شما در یک روز نمی توانید بیش از ۱۴۴۰ اقدام (مانند لایک و فالو و..) انجام دهید. محدودیت های این موارد شامل مواردی مانند عدم توانایی لایک موقت، عدم امکان فالو موقت و .. است که از یک دوره زمانی از ۲ ساعت تا ۲ هفته ممکن است طول بکشد.

مسدود و ریپورت شدن به دلیل فالو و لایک کردن بیش از حد

در این گونه موارد اگر فعالیت خاصی با اکانت خود انجام ندهید و کمی صبر کنید، مشکل خودش رفع می شود.

انتشار مکرر و بیش از حد پست و ریپورت شدن در اینستاگرام

اینستاگرام از الگوریتم هایی برای مقابله با اسپم استفاده می کند. اگر شما پشت سر هم و با تعداد بالا پست بگذارید ریپورت و در نتیجه مسدود می شوید. توصیه می کنیم در بین آپلود پست ها فاصله در نظر بگیرید.

مطالعه مطلب ۷ روش حل مشکل بیرون پریدن و متوقف شدن اینستاگرام نیز می تواند برای شما مفید و کاربردی باشد.

نقض کپی رایت (Copyright) در اینستاگرام

موضوع کپی رایت در اینستاگرام بسیار مهم است. تمامی تصاویر و ویدیو ها در اکانت شما باید مجاز باشند. در صورتی که می خواهید پست شخص دیگری را منتشر کنید، پست را ریپست کرده و شخص را تگ کنید. در مقاصد تجاری باید مجوز مالک اثر را هم داشته باشید. اینستاگرام حتی روی موسیقی هم حساس است و در صورت ریپورت توسط صاحب اثر، شما مسدود می شوید.

نقض کپی رایت (Copyright) در اینستاگرام

ریپورت شدن در اینستاگرام برای محتویات غیر مجاز

هر شبکه و برنامه دارای قوانینی می باشد. طبق قوانین اینستاگرام، شما مجاز به انتشار محتوای عکس و فیلم بدن برهنه، محتوای جنسی، خشونت آمیز و موارد مشابه نیستید. کاربران می توانند پست های شما را به دلیل انتشار این موارد، شما را ریپورت برای محتوای نامناسب کنند و در نتیجه مسدود شوید.

ریپورت شدن در اینستاگرام به دلیل شکایت کاربران

اگر کسی فکر کند حساب شما تهدید کننده است، می تواند شما را گزارش کند! اگر تعداد این ریپورت ها زیاد شود، دیر یا زود حساب شما مسدود می شود. افراد می توانند به دلایل مختلف شکایت کنند. در نتیجه باید از تحریک افراد و.. به این کار بپرهیزید.

ریپورت شدن در اینستاگرام به دلیل شکایت کاربران

آدرس آیپی های مختلف در حساب شما

اگر شما از چندین دستگاه و IP های مختلف وارد اکانت خود شوید، توسط سیستم اینستاگرام به دلیل احتمال هک شدن مسدود می شوید. این واکنش معمولا سریع است و حساب فورا مسدود می شود. هنگام ورود به حساب، آن را با پیامک تایید کنید تا کمتر این ریپورت برای شما اتفاق بیفتد.

مطالعه مطلب حل مشکل اضافه کردن لینک تلگرام و اسنپچت به پروفایل اینستاگرام را نیز فراموش نکنید.

نحوه رفع ریپورت اینستاگرام

همانطور که در زیر دلایل ریپورت ها توضیح دادیم، نحوه رفع ریپورت به نوع ریپورت و مسدودی بستگی دارد. اگر شما به دلیل کامنت، لایک و فالو توسط اینستا ریپورت و بلاک شده باشید، می توانید صبر کنید و کار بیشتری انجام ندهید تا مشکل رفع شود. اما یکسری از کارها هستند که می توانند باعث شوند تا این مشکل سریعتر برطرف شود. به طور مثال از فالور های خود بخواهید کامنت معنا دار انگلیسی ارسال کنند. در این صورت به اینستاگرام ثابت می شود که شما یک روبات و اسپمر نیستید.

رفع ریپورت اینستاگرام با تغییر شماره و ایمیل

از دیگر راه های رفع ریپوت در اینستاگرام تغییر اطلاعات تماس مانند ایمیل و تلفن می باشد. شما می توانید در تنظیمات برنامه این موارد را تغییر دهید.

رفع ریپورت اینستاگرام با تغییر شماره و ایمیل

حل بلاک شدن در اینستاگرام با پیام Action Blocked

اگر در هنگام ورود به پروفایل خود با این پیام Action Blocked رو به رو شدید، روی گزینه Tell Us تپ کنید. بعد از این اینستاگرام یک ایمیل برای شما ارسال می کند تا مثلا عکس خود را بفرستید و ثابت کنید که ربات نیستید. بعد از اثبات ربات نبودن، اکانت بعد از یک تا دو روز فعال و از رپیورت خارج می شود.

رفع ریپورت اینستاگرام با تغییر شماره و ایمیل

رفع ریپورت اینستاگرام در تنظیمات

شما می توانید در تنظیمات برنامه درخواست رفع مسدودی در اینستاگرام دهید. برای این کار به تنظیمات رفته و روی گزینه Report a Problem تاچ کنید. سپس باید گزینه Something isnt Working را بزنید. حال باید فرم مربوط به رفع بلاک را پر کنید و دکمه ارسال را بزنید. توجه داشته باشید که متن پیام باید انگلیسی باشد که می توانید از نمونه زیر استفاده کنید.

Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a realperson. Would you please recheck my suspension

رفع ریپورت اینستاگرام در تنظیمات

روش تشخیص ریپورت شدن توسط افراد

در حالت عادی این امکان وجود ندارد که بفهمید چه کسی شما را ریپورت یا بلاک کرده است. بدین منظور اگر به کسی شک دارید، می توانید چک کنید که پست هایش برای شما قابل نمایش است یا نه. اگر پست های شخص قابل مشاهده نبود میتوانید یکی از نشانه های ریپورت شدن شما توسط وی در اینستاگرام باشد.

برای مطالعه بیشتر در زمینه رفع مسدودی و بلاک شدن در اینستاگرام، مطلب ۱۶ روش رفع مشکل خارج شدن از بلاک کامنت و لایک (Action Block) اینستاگرام را هم مطالعه نمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز رایج ترین علل و روش رفع ریپورت اینستاگرام و روش خارج شدن از حالت مسدودی را به شما آموزش دادیم. آیا روش دیگری را می شناسید؟ می توانید آن را به همراه سایر نظرات و پیشنهادات خود دز دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب