مطلب فعلی :

روش های کسب درآمد اینترنتی [رپورتاژ آگهی]

رفتن به بالا

روش های کسب درآمد اینترنتی [رپورتاژ آگهی]

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

سایر

مجله اینترنتی دانستنی ها
روش های کسب درآمد اینترنتی

روش های کسب درآمد اینترنتی [رپورتاژ آگهی]

افراد زیادی بوده و هستند که از طریق اینترنت به درآمد های عالی دست پیدا کرده اند. حقیقت اینست که اینترنت فرصت های زیادی را برای افراد مختلف بدون توجه به سن و یا مکان زندگی آنها و زمینه فعالیتشان ایجاد کرده است. اینترنت افراد را قادر ساخته است تا بتوانند در کنار شغل و فعالیتی که دارند از طریق آن نیز یک منبع درآمد دیگر برای خود درست کنند.

هیچ زمانی بهتر از هم اکنون برای ایجاد شغل و کسب درآمد اینترنتی نیست

با بیش از ۳٫۲ میلیارد نفر که اکنون به طور فعال از اینترنت استفاده می کنند، هر کسی به خوبی می تواند در روند یک تجارت جهانی قرار گیرد. ما اکنون در عصری زندگی می کنیم که به خاطر حضور اینترنت دیگر محدودیتی در مورد موقعیت جغرافیایی وجود ندارد.

اگر به اینترنت دسترسی دارید و فقط چند دلار در حساب بانکی خود دارید می توانید شروع به کسب درآمد اینترنتی نمایید.

صد ها روش کسب درآمد آنلاین وجود دارد. از نظرسنجی های اینترنتی گرفته تا اجاره یا فروش لباس های قدیمی خود.

اما در دام پول آسان قرار نگیرید

هیچ چیز به عنوان یک طرح سریع ثروتمند شدن وجود ندارد. به بیان دیگر نمی توان راه صد ساله را یک شبه طی کرد.

بیشتر راه های کسب درآمد سریع که مردم در مورد آن صحبت می کنند، شغل های درستی نیستند. اینجور کسب درآمد ها معمولا موقت هستند و به صورت دائم نمی توانند ادامه داشته باشند.

اینترنت فرصت های زیادی را برای کارمندان آینده نگر و کارآفرینان باز کرده است. اما این مسئله خود باعث یک رقابت تنگاتنگ بین افراد نیز شده است.

اما این نکته را بایستی خاطر نشان کنیم که بدون تلاش و زحمت و وقت گذاشتن نمی توان به کسب درآمد آنلاین به صورت دائمی دست پیدا کرد.

برای برجسته بودن باهوش باشید و به دنبال بهترین فرصت ها باشید و در مسیر کسب درآمد اینترنتی بی نظیر باشید. فقط به خاطر داشته باشید که فضای مجازی یک فضای به شدت رقابتی است و هر چقدر بتوانید از دیگران متمایز باشید شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت.

راه های کسب درآمد اینترنتی

در زیر به چند مورد از راه های کسب درآمد آنلاین می پردازیم.

 • یک وبلاگ یا وب سایت بسازید و در آن شروع به بازاریابی کنید.

اگر به موضوعی در زمینه خاصی علاقه دارید می توانید با ایجاد یک بلاگ یا سایت شروع به فعالیت و بازاریابی و جذب افراد نمایید.

البته ما می دانیم که ایجاد یک سایت، خود کار سختی است چه برسد به بازاریابی در آن. به همین دلیل در ادامه مقاله در مورد نکات و آموزش طراحی سایت و همچنین آموزش مسائل مرتبط به طراحی سایت مانند آموزش سئو خواهیم پرداخت.

 • راه اندازی یک کار جدید

اگر بتوانید با موفقیت یک سرویس آنلاین، ابزار یا بازار را ایجاد کنید که نیاز به سرعت در حال رشد را در بازار برآورده کند، می توانید در مسیر یک تجارت با ارزش باشید. با این وجود بایستی زمان زیادی برای اینکار صرف کنید و همچنین تلاش بسیاری نمایید. اگرچه ممکن است مشکلاتی در این مسیر وجود داشته باشد اما بایستی امیدوار بود. داشتن درک عمیق از مشتریان، مسائلی که با آن روبرو هستید، ایده ای از راه حل های بالقوه که مایلید هزینه های آن را بپردازید، حداقل کارهایی است که برای شروع یک کار جدید لازم است.

پس از آن شما بایستی با سایر افراد در این زمینه که ممکن است شرکای خوبی در این راه باشند، آشنا شوید. همچنین به دست آوردن فرصت های کسب و کار و دانش و بودجه و مدیریت بسیار مهم هستند.

 • ساخت و فروش نرم افزار

با ایجاد یک نرم افزار می توانید هم به مردم در حل مشکلاتشان کمک کنید و هم یک منبع درآمد برای خود بسازید. فرقی نمی کند که این نرم افزار یک بازی برای بچه ها باشد یا یک نرم افزار تجارتی. در هر صورت شما می توانید با آن یک تجارت موفقیت آمیز داشته باشید. اگرچه بیشتر نرم افزار ها توسط شرکت های بزرگ تولید می شوند اما بسیاری از نرم افزار ها نیز توسط افراد ایجاد می گردند.

دو راه عمده برای کسب درآمد به صورت آنلاین وجود دارد:

 • اینکه یک ایده ای داشته باشید و سعی کنید آن ایده را با جمع آوری افراد مناسب در زمینه مورد نظر و همچنین بودجه کافی به مرحله عمل برسانید.
 • راه دوم و ساده تر اینست که خودتان یک نرم افزار بسازید و به مرحله فروش برسانید. اگرچه این راه خیلی زمان بر است اما مالکیت تمام آن با خودتان است.
 • ایجاد فروشگاه مجازی و فروش محصولات

در این روش می توانید محصولاتی را که بیشتر مورد علاقه و نیاز مردم می باشند را به صورت عمده بخرید و تغییراتی در ظاهر آن ایجاد کنید و یا با محصولات دیگری ترکیب کنید و با قیمت بالاتر بفروشید.

 • پیدا کردن مشتری های مستقل و فروش خدمات به آنها

اگر یک مهارت به خصوص مانند نویسندگی، طراحی وب، توسعه وب، بازاریابی یا مدیریت پروژه یا هر مهارت دیگری دارید یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد آنلاین پرداختن به این مهارت و  شروع به کار جدید است.

کار های زیادی برای انجام دادن و مشتریان بی شماری برای این کارها وجود دارد اگر بدانید که کجا به دنبال چه کاری و مشتری خاص آن زمینه باشید. در این زمینه می توانید از بستر های آنلاین برای موفقیت هر چه بیشتر و بهتر کمک بگیرید. در این راه بایستی ابتدا هدف خود را مشخص کنید و سپس مشتریان خود را پیدا کنید و روی خدماتی که می خواهید ارائه دهید قیمت گذاری نمایید و شروع به جذب مشتری و فروش خدمات خود نمایید.

 • مربیگری آنلاین و فروش مشاوره

مانند فروش خدمات می توانید دانش خود را بفروشید. اگر بتوانید خود را به عنوان یک متخصص معرفی کنید می توانید افراد زیادی را به خود جذب کنید و مشاوره های خود را به آنان بفروشید. مطمئن باشید تعداد افراد زیادی هستند که حاضرند برای این کار هزینه کنند.

 • ایجاد دوره های آنلاین

اگر در زمینه خاصی متخصص هستید می توانید شروع به ایجاد دوره های آموزشی برای فروش تخصص خود نمایید. اگرچه راه اندازی دوره های آنلاین زحمت و زمان زیادی می خواهد اما این کار می تواند به یک منبع درآمد خوب تبدیل شود.

اما پیشتر در مورد آموزش طراحی وب و مقوله های مربوط به آن از جمله آموزش سئو صحبت کردیم.

در بحث درآمدزایی آنلاین آموزش طراحی وب از مسائل مهم و اساسی محسوب می شود زیرا با یادگیری طراحی سایت و سئو می توانید هر چه بیشتر در کسب درآمد آنلاین موفق باشید و همچنین هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهید. با ایجاد یک وب سایت با کیفیت می توانید رنکینگ  و متعاقبا ترافیک سایت خود را افزایش دهید و به گستره ی مشتریان بیشتری دست پیدا کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. به همین دلیل در اینجا به طور مختصر به مقوله آموزش طراحی سایت و آموزش سئو می پردازیم.

هدف از طراحی سایت ارائه خدمات و محصولات به مشتریان بیشتر و تبدیل این مشتریان به مشتریان وفادار و ثابت می باشد. پس هر چه وب سایتی که طراحی می کنید با کیفیت تر باشد در این زمینه موفق تر خواهید بود. همچنین بهینه سازی سایت یا همان سئو می تواند در این مسیر بسیار تاثیرگذار باشد. زیرا با بهینه سازی سایت موتور های جستجو هر چه بهتر محتوای متنی سایت شما را میابند و لینک آن را در صفحه اول سایت خود قرار می دهند. پس داشتن یک محتوای متنی خوب با کلمات کلیدی مناسب خیلی مهم است. به دلایل ذکر شده ایجاد و راه اندازی یک سایت با کیفیت نیاز به آموزش دارد.

اما آموزش طراحی سایت و آموزش سئو بایستی توسط افراد خبره و متخصص و مجرب انجام شود. زیرا طراحی سایت دارای نکته های فراوانی است که پرداختن به آنها نیازمند تجربه و تخصص است. آموزشگاه دارکوب دارای معتبرترین دوره های آموزشی طراحی سایت و همچنین اساتید حرفه ای و مجرب و پیشرو در زمینه طراحی سایت می تواند به دانشجویان و کارجویان فعال خدمات بی نظیری ارائه بنماید.

/ پایان رپورتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و کلاسیک وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

 • نوشته admin
 • 1 سال قبل
 • بدون دیدگاه
 • سایر

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب