مطلب فعلی :

رپورتاژ آگهی : سفارش آنلاین غذا، صبحانه و ناهار و شام با سرویس سفارش آنلاین غذا ریحون

رفتن به بالا

رپورتاژ آگهی : سفارش آنلاین غذا، صبحانه و ناهار و شام با سرویس سفارش آنلاین غذا ریحون

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

سایر

مجله اینترنتی دانستنی ها
صبحانه

رپورتاژ آگهی : سفارش آنلاین غذا، صبحانه و ناهار و شام با سرویس سفارش آنلاین غذا ریحون

صبحانه مهم‌ترین وعده‌ی غذایی است. چرا که تعیین کننده‌ی سطح قند خون، میزان انرژی و ذخایر کربوهیدرات و پروتئین در طول روز است؛ در نتیجه انتخاب غذا از تمام قسمت های هرم غذایی برای صبحانه، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در سراسر جهان صبحانه به سبک های مختلفی تهیه و عرضه می‌شود؛ برای مثال می‌توان به صبحانه انگلیسی و صبحانه ایرانی اشاره کرد.

امروزه رستوران ها و کافه ها از اول صبح به صورت اختصاصی صبحانه سرو می‌کنند که این امر به رشد سطح تغذیه جامعه کمک های زیادی می‌کند. گفتنی است که با استفاده از سامانه‌های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، می‌توان رستوران مورد نظر برای سفارش صبحانه را انتخاب کرده و آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. برای مثال به سفارش صبحانه نیمرو که از موراد ایرانی به‌حساب می‌آید یا در کل به سفارش صبحانه تهران می‌توان اشاره کرد.

نکته‌ی جالب دیگر ، محل میل کردن صبحانه است. اگر در یک محیط باز و سبز با دمای هوای مناسب میل شود، بر جذب و لذت آن و از سوی دیگر از نظر روحی، تاثیر بسیار مثبتی روی بدن انسان دارد؛ برای مثال می‌توان به صبحانه در پل طبیعت یا صبحانه در کافه‌های تهران اشاره کرد.

صبحانه

صبحانه ایرانی

صبحانه ایرانی از قدیم شکل خاص خودش را داشته است. نان سنگک یا بربری، پنیر محلی یا کارخانه‌ای، عسل، خامه، سرشیر، انواع مربا، حلوا شکری به‌همراه چای و شیر از موارد اصلی تشکل دهنده‌ی صبحانه‌ی ایرانی هستند. از نظر ارزش غذایی، صبحانه ایرانی از شاخه‌های زیاد کربوهیدرات و چربی تشکیل شده است اما از نظر میزان پروتئین، در سطح پایینی قرار دارد.

صبحانه ایرانی

صبحانه انگلیسی

صبحانه انگلیسی از نظر ارزش غذایی، از قوی‌ترین موراد هرم غذایی است. همانطور که از اسمش پیداست، این صبحانه از کشور انگلیس آمده است؛ اما در بیشتر رستوران‌ها و کافه‌های سراسر جهان، صبحانه انگلیسی سرو می‌شود. صبحانه انگلیسی از نان تست یا جو، لوبیا، تخم‌مرغ نیمرو، قارچ کبابی یا سرخ شده، سوسیس کبابی یا سرخ شده، کالباس گوشت یا بیکن کبابی به همراه انواع آب میوه‌های طبیعی مثل آب پرتقال سرو می‌شود. از نظر ارزش غذایی، صبحانه انگلیسی سرشار از پروتئین و کربوهیدرات است و یکی از کامل ترین صبحانه‌ها در سراسر جهان به‌حساب می‌آید.

گفتنی است که صبحانه آمریکایی شباهت زیادی به صبحانه انگلیسی دارد؛ با این تفاوت که پن‌کیک و گوجه‌فرنگی به همراه کرپ از موراد اصلی صبحانه آمریکایی هستند. به طور کلی، یک صبحانه کامل، باید تمام آیتم های هرم غذایی را در خود داشته باشد؛ در نتیجه یک صبحانه کامل، باید به میزان کافی کربوهیدرات و پروتیئن به همراه مقداری کافیئن را با خود به همراه داشته باشد. به خاطر داشته باشید که امزوه به کمک سامانه‌های سفارش آنلاین غذا می‌توان به آسانی انواع صبحانه ها را به صورت اینترنتی سفارش داد.

https://www.reyhoon.com

/ پایان رپورتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و کلاسیک وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • سایر

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب