مطلب فعلی :

رپورتاژ آگهی : طراحی سایت اختصاصی و سئو

رفتن به بالا

رپورتاژ آگهی : طراحی سایت اختصاصی و سئو

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

سایر

مجله اینترنتی دانستنی ها
seo webdesign

رپورتاژ آگهی : طراحی سایت اختصاصی و سئو

چگونه در موتورهای جستجوگر رتبه یک باشیم

واژه سئو برگرفته از Search Engine Optimization  که در حقیقت  به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است. طراحی سایت به تنهایی نمی تواند برای جذب مشتری بیشتر به شما کمک کند ازآنجائیکه بیشتر مردم در جستجوی مطالب مورد نظر خود تنها به صفحه یک اکتفا می کنند.قرارگرفتن در صفحات برتر گوگل از اهمیت خاصی برخوردار بوده و رقابت زیادی برای  آن وجود دارد به همین دلیل سئو سایت یک امر مهم در دنیای اینترنت به شمار می رود. گوگل برای رتبه بندی سایت ها بر اساس الگوریتم های مختلفی به سایت ها نمره می دهد و هرچه نمره  یک وب سایت بالاتر باشد جایگاه بهتری در موتورهای جستجوگر  خواهد داشت.

هر وب سایتی که جایگاه  اول را در موتورهای جستجوگر دارد توانسته است تمامی الکوریتم های گوگل را رعایت نماید.یکی از عواملی که تاثیر بسزایی در رتبه بندی سایت ها دارد مطالب مرتبط و محتوای مفید سایت است. کلید واژه هایی که کاربران برای رسیدن به وب سایت مورد نظر استفاده می کنند  بسیار مهم است  زیرا کاربران را یه سایت شما هدایت میکند.گرافیک سایت،سرعت وب سایت، و همچنین لینک های داخلی و خارجی به قرارگرفتن شما در نتایج برتر کمک کی کند.

طراحی سایت اختصاصی و سئو

بهینه سازی سایت  معمولا جهت بالارفتن رتبه و عملکرد سایت در موتورهای  جستجوگر است..در حقیقت سئواعمال  و به کارگیری مجموعه ای از تکنیک ها وروش ها برای  بالابردن بازدید و رنکینگ سایت شما و در نهایت جذب مشتری بیشتر است که معمولا برای رسیدن به نتایج مطلوب نیازمند زمان ااست.. مثلا در  طراحی سایت آژانس مسافرتی  و یا طراحی سایت هتل و یا گردشگری رقابت برای قرارگرفتن در نتایج صفحه اول موتورهای جستجوگر برای کلماتی مانند تور و ویزا و..  بسیار زیاد می باشد.

اما یک روش دیگر برای قرارگرفتن در صفحات برتر گوگل ،تبلیغات کلیکی گوگل و یا گوگل ادورز است شما با این روش تنها به ازای هر کلیک مشتری با کلید واژه های مد نظر خود  به گوگل هزینه پرداخت می کنید این هزینه به ازای کلید واژه های مختلف و بر اساس میزان رقابت  در آن کلید واژه متفاوت بوده وهزینه هر کلیک را گوگل مشخص می کند.گوگل ادورز یک راه سربع برای رسیدن به صفحه اول است اما در مقایسه با سئو می توان گفت پس از اتمام شارژ اکانت مجددا وب سایت به جایگاه قبلی خود باز می گردد.

طراحی سایت اختصاصی و سئو

تاثیر طراحی سایت اختصاصی در سئو سایت

هر شخصی در طراحی سایت اختصاصی نیازمند این است تا ماژول ها و امکانات مورد نیاز خود، به صورت اختصاصی، روی وب سایت پیاده سازی شود. لذا این بزرگترین امتیاز برای افرادی هستند که ایده های بزرگی  جهت بهبود فرآیند وب سایت خود دارند تا با  امکانات بهتر خدمات بهتری را به کاربران خود ارائه دهند.از آنجائیکه در  طراحی سایت اختصاصی گرافیک به صورت اختصاصی طراحی شده و طراحی سایت به صورت ریسپانسیو بوده وموارد بهینه سازی سایت در آن رعایت شده است لذا طراحی سایت هایی که به صورت اختصاصی می باشد بسیار در سئو سایت موثر و جایگاه خوبی در موتورهای جستجو گر پیدا می کند.به عنوان مثال در طراحی سایت وکلا و یا  طراحی سایت گردشگری، ماژول های اختصاصی برای خدمات وکلا و همچنین گرافیک اختصاصی طراحی شده است.

طراحی سایت اختصاصی و سئو

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری  و یا مدیریت تماس وب ۲۴ برای  مدیریت و ذخیره سازی تماس های ورودی و خروجی،  تحت وب استفاده می شود. شما با استفاده از نرم افزار crm  یک دفترچه تلفن دارید که می توانید مشخصات مشتریان خود را ثبت و بایگانی نمایید و یا پس از تماس هر شخص اطلاعات آن را به آسانی در ثبت پرونده درج نمایید.از دیگر خصوصیات این نرم افزار پاپ آپ تماس است که به سرعت می توان به اطلاعات تماس دسترسی پیدا نمود و یا در پرونده ثبت کرد.

طراحی سایت اختصاصی و سئو

/ پایان رپورتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و کلاسیک وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • سایر

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب