مطلب فعلی :

رپورتاژ خبری چیست و چه فایده ای برای وب سایت شما دارد؟ [رپورتاژ آگهی]

رفتن به بالا

رپورتاژ خبری چیست و چه فایده ای برای وب سایت شما دارد؟ [رپورتاژ آگهی]

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

سایر

مجله اینترنتی دانستنی ها
رپورتاژ خبری چیست و چه فایده ای برای وب سایت شما دارد؟

رپورتاژ خبری چیست و چه فایده ای برای وب سایت شما دارد؟ [رپورتاژ آگهی]

 مهمترین ویژگی برای رپورتاژ خبری می توانیم اختصاص دهیم این است که رپورتاژ خبری یک تبلیغ غیر مستقیم است.

در واقع به طور مستقیم از محصول تعریف نمی کنیم و سعی نمی کنیم مانند تبلیغات دیگر از محصول حرف بزنیم. بلکه همانطور که در اسم این اصطلاح وجود دارد رپورتاژ خبری یک گزارش خبری است.

اما گزارشی که هدفمند است و در زیرلایه های خود سعی دارد ذهن مخاطبان را به سمت محصول و برند مورد نظر بکشد.

از این رو اولین فایده ای که میتوان برای این نوع از تبلیغات دانست این است که چون خود خواننده و مخاطب به زیرلایه ها میرسند و خودشان کشف می کنند که چه محصولی را معرفی می کند، از این رو نام برند و محصول در ذهن مخاطب می ماند.

این بزرگ ترین فایده ای است که می توانیم در جواب سوال رپورتاژ خبری چیست و چه فایده ای برای شما دارد؟ داد.

رپورتاژ خبری را می توان یکی از نواده های سایت ها و اینترنت دانست. وقتی در سایتی و خبرگزاری خبری نوشته می شود براساس خبر و مهم بودن آن، مخاطبان به سایت جذب می شوند.

و هر چه خبر واقعی تر و مهمتر باشد جذب مخاطب بالاتری دارد. از این رو آمار سایت نیز بالا می رود که باعث میشود در کنار خبر اصلی خود سایت و سایر مطالب آن مانند رپورتاژ خبری و آگهی ها دیده میشوند.

اگـر بخواهیـم در جواب سوال رپـورتـاژ خبـری چیست و چه فـایـده ای بـرای وبـسایت شما دارد؟

مطالب گفته شده را خلاصه بیان کرد که رپورتاژ خبری یا رپورتاژ آگهی هوشمندانه ترین نوع تبلیغات است که یک برند و محصول می تواند داشته باشد. و البته نویسنده در آن منتفع بودن را معمولا نقض می کند.

رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری

تفاوت رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری چیست؟

نکته دیگر که رپورتاژ خبری را با رپورتاژ آگهی یکی گفتیم، اما در اصل این دو یک تفاوت ریزی با یکدیگر دارند

رپورتاژ خبـری فقط در خبـرگزاری ها و سایت های خبری نوشته می شود و رپورتاژ آگهی را می توان در هر سایتی دید.

این تفاوت را تنها و اساسی ترین تفاوت بین این دو نوع می توان دانست، به طبع یک رپورتاژ خبری می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد.

رپورتاژ در سئو سایت هم تاثیر گذار است؟

سئو را تمام ویژگی ها و امکاناتی می نامند که باعث می شود یک سایت در گوگل از رتبه های بالاتری برخوردار شود و بازدید سایت بالاتر برود. پس تنها پاسخ به رپورتاژ خبری چیست و چه فایده ای برای شما دارد؟ کافی نیست.

در بالاتر گفتیم که یک رپورتاژ خبری خوب باعث می شود بازدید سایت بالاتر برود. این خوب بودن دقیقا در اینجا معنی می گیرد که رپورتاژ خبری نکات سئو را رعایت کند و باعث شود سئو سایت بالاتر برود. زیرا بسیار می تواند تاثیر گذار باشد.

یکی از مهمترین نکات این سئو را می توان بک لینک دار بودن یک رپورتاژ خبری دانست. از این رو بسیار مهم است که یک رپورتاژ خبری از لحاظ محتوای مناسب و از لحاظ رعایت نکات سئو عالی باشد تا دیده شود.

آیا رپورتاژ در افزایش آمار بازدید تاثیر خواهد داشت؟

در بالاتر گفتیم که یک رپورتاژ خبری خوب در صورتی که از متن قوی برخوردار باشد و با فراخور نوع خبر و مهم بودن آن می تواند مشتریان و مخاطبان را به خود جذب کند. اما در این راه همان طور که گفتیم استفاده از سئو نیز بسیار مهم است. زیرا اگر متن خوب و قوی و خبر مهم دیده نشود و در سایت های مختلف لینک نخورد در واقع فایده ای نداشته است ، از این رو باید کاری کرد که متن خوب ما دیده شود. این مهم را می توان در درست انجام دادن نکات سئو یافت.

بک لینک یا رپورتاژ آگهی کدام بهتر است ؟

بک لینک یا رپورتاژ آگهی کدام بهتر است ؟

بک لینک چون در یک عبارت است سرعت شناسایی لینک توسط گوگل سریعتر انجام میشود، شاید در کمتر از چند هفته یا نهایت طی دو ماه تاثیر اولیه روی سایت شما دیده خواهد شد.

سعی کنید برای تهیه یا خرید بک لینک از مدت طولانی تر استفاده کنید چون طی آپدیت الگوریتم های گوگل برای مدت کوتاه تاثیر منفی روی سایت شما میگذارد و جواب خوبی از سمت گوگل دریافت نخواهید کرد و سعی کنید دراز مدت بک لینک کلمه ای تهیه کنید.

رپورتاژ آگهی بصورت یک مقاله خاص و اختصاصی تهیه میشود و در آن مقاله جنبه ی تبلیغاتی دارد، که در این توضیحات چند کلمه به آدرس وبسایت شما لینک خواهد شد.

این روند تبلیغات به شیوه ای نوین و با سرعت عمل بیشتر در افـزایش رتبـه سایت عمل خواهد کرد و سایت شما را به نتایح بالاتر خواهد برد.

خلاصه ای از رپـورتاژ آگهی

بطور خلاصه وار رپـورتاژ آگهی یـا همان بک لینک دائمی یک مقـاله اختصاصی که در دیگر وب سایت های مختلف درج و بیشتر جنبـه ی تبلیغـاتی و معـرفی محصـول را دارند رپـورتاژ میگویند.

این آگهی از کیفیت بالایی برخوردار و مزیت آن یک دائمی بودن آن است و دیگری از مقاله اختصاصی از موضوع سایت خود استخراج میشود و کلماتی که نیاز دارید به سایت خود لینک میشود که برای گوگل هر دو این موارد اهمیت بالایی دارد و پس از درج طی مدت زمـانی رتــبـه وبـسایت شما بصورت چشمگیـری در گـوگـل افـزایـش رتـبه خواهد داشت.

از کجا رپورتاژ آگهی تهیه کنیم ؟

اینک سوال این است به کجا رپورتاژ آگهی بدهیم؟ اگر چه امروزه تیم‌های گوناگونی در همین راستا فعالیت دارند ولی شما می‌توانید با خرید از وب سایت بک لینکا تجربه‌ی بی نظیری احساس کنید قیمت‌های بسیار مناسب در این راستا برای شما پیشنهاد می‌شود به طوری که همه‌ی آژانس‌های گردشگری با هر بودجه‌ای می‌توانند از یک رپورتاژ آگهی مطلوب برای تیم و موسسه خود داشته باشند‌ و در همین راستا جایگاه خود را تثبیت کنند. در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص این موضوع کافی است با شماره‌های موجود با ما در تماس باشید.

تلفن تماس ۰۲۱۵۶۶۲۴۹۸۸

کلام آخر…

به عنوان نکته‌ی پایانی در مورد سایت خود، باید اظهار داریم که وب سایت ما دارای یک بخش تحت عنوان مقالات بک لینک میباشد و در آن بخش بسیاری از مباحث مربوط به آموزش سئو ، بهینه‌ سازی سایت و تولید محتوا را به صورت کاملا رایگان آموزش داده‌ایم.

و خوشحال خواهیم شد نظرات شما در این زمینه برای ما ارسال بفرمایید.

منبع :

www.backlinka.ir

/ پایان رپورتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و کلاسیک وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • سایر

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب