مطلب فعلی :

معرفی بهترین سایت های اخبار و نقد فیلم و سریال خارجی و ایرانی

رفتن به بالا

معرفی بهترین سایت های اخبار و نقد فیلم و سریال خارجی و ایرانی

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
وب سایت های برتر دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی

معرفی بهترین سایت های اخبار و نقد فیلم و سریال خارجی و ایرانی

یکی از موضوعاتی که جست وجو های زیادی به دنبال آن در گوگل و موتورهای جست وجو صورت می گیرد پیگیری اخبار،معرفی، نقد و بررسی فیلم و سریال های روز دنیا و ایران قبل از دانلود و دیدن آنها میباشد.در این پست قصد داریم برترین وب سایت های فارسی را که اخبار سینمای ایران و خارج را پوشش می دهند ، معرفی کنیم.تا پایان این مطلب با ما باشید.

وب سایت های برتر اخبار،نقد و بررسی فیلم و سریال ایرانی و خارجی

ما قبلا سرویسی برای دانلود موسیقی فیلم و سریال ها در کلاسیک وب معرفی کردیم اما اینبار در ادامه مجموعه معرفی بهترین سایت های فارسی زبان به صورت مختصر بهترین وب سایت هایی را که در زمینه فیلم و سریال فعالیت دارند را معرفی و بررسی می کنیم.

نقد و بررسی سریال در سینما سنتر

در این فروم به صورت اختصاصی هریک از بخش های نقد و بررسی را می توانید مشاهده کنید.به عنوان مثال برای سینمای  جهان به صورت جداگانه منویی وجود دارد که به بررسی مسائل روز سینمای جهان می پردازد . در کنار آن در بخش سینمای ایران، موضوعات سینمای داخلی ما بررسی می شود. دیگری که در این انجمن می بینید، مربوط به سریال تلویزیونی ، تئاتر ، ابزار و انتشارات مربوط به هنر موسیقی و….می باشد.

در منوی  بالایی وب سایت ، چند بخش جداگانه میبینید که اخبار ، تحلیل و نقد و بررسی را از هم جداکرده است و مجموعا یک منوی کاربردی را ایجاد کرده است .ضمنا در سایدبار وب سایت بخش های کاربردی دیگری جهت دسترسی سریع به نقد های برتر ، فیلم های ستایش شده و ….ایجاد شده است.

وب سایت های برتر دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی

مرجع فیلم و سریال سوتکا

در سوتکا علاوه بر این که با جدیدترین سریال و فیلم های ساخته شده آشنا میشوید، از بخش های دیگر نظیر معرفی اشخاصی که به تازگی وارد دنیای سنما یا تلویزیون شدند و یا بیوگرافی هنرمندان، استفاده کنید و ضمنا امکان مشارکت کاربران برای ارسال فیلم و سریال و یا تصاویر مربوط به اخبار نیز فراهم شده است.در سوتکا هرکاربر با ثبت نام در سایت یک صفحه ی شخصی به عنوان دیوار ایجاد می کند که می تواند علایق سینمایی خود را به اشتراک بگذرد و با دیگرکاربران نیز به بحث بپردازد،شاید سکتکا را بتوان یک سرویس ایرانی از جنس وبسایت مشهور IMDB دانست.

وب سایت های برتر دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی

تحلیل موشکافانه سینما با نقد فارسی

با نقد فارسی ، اخبار اختصاصی روز را دنبال کنید، پرفروش ترین فیلم های سینمایی را بشناسید، مصاحبه ی های جدید را بخوانید، نقد فیلم های اکران شده ی داخلی،هالیوودی ،و.. را مطالعه کنید و در انجمن وب سایت نقد فارسی عضو شوید و آخرین ارسال ها را دنبال کنید.به طور این سایت یکی از بهترین و فعال ترین سایت نقد و بررسی فیلم سریال است.

دیگر بخش جذاب نقد فارسی ، مصاحبه با بازیگران ایرانی و خارجی است که از پربیننده ترین بخش های این وب سایت به شمار میرود.

تحلیل موشکافانه سینما با نقد فارسی

نقد وبررسی سینما با استفاده از مووی مگ

مووی مگ ، یک وب سایت سینما و فیلم و سریال دیگر است که در کلاسیک وب معرفی می کنیم.در مووی مگ، تمام بخش ها مشابه با دیگر وب سایت ها پوشش داده میشود. قسمت جذابی که در مووی مگ به صورت اختصاصی به آن پرداخته شده است ، موسیقی متن یا تیتراژ  فیلم ها می باشد. قسمت هایی نظیر نقد فیلم و سریال ، دانلود سریال ، اخبار جدید سینمای ایران و جهان و…از منوی وب سایت قابل دسترسی است.

جدول فروش فیلم ها نیز از جمله بخش هایی ست که به صورت ویژه در صفحه ی اصلی به نمایش گذاشته شده است.

وب سایت های برتر دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی

اخبار روز دنیای فیلم و سریال با آریا مووی

آریا مووی به صورت کلی اخبار بروز فیلم و سریال هایی را که منتشر میشوند  به صورت منظم در وب سایت اطلاع رسانی می کند ، با این حال دسته بندی حرفه ای نظیر سایر وب سایت های معرفی شده ندارد.کل محتوای وب سایت از جمله اخبار و سریال هایی که برای نقد یا معرفی قرار داده میشوند از صفحه اصلی قابل دسترس می باشد.در قالب ساده ی آریا مووی از منوی سمت راست دسته بندی  دلخواه خود را انتخاب می کنید.

وب سایت های برتر دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی

پی گیری اخبار روز سینما با کافه سینما

در آخرین مورد معرفی بهترین سایت های فیلم و سریال در کلاسیک وب به سایت معروف کافه سینما میرسیم، در این سایت علاوه بر پیگیری سینمای ایران و جهان ، میتوانید موسیقی را به صورت جدا نیز دنبال کنید.تلویزیون و سینمای ایران ، سینمای جهان ، نقد و بررسی موشکافانه ، انجمن اختصاصی برای کاربران ، اخبار تکنولوژی و …از بخش هایی است که توسط کافه سینما پوشش داده میشود.

وب سایت های برتر دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی

جمع بندی:

در مجموع کافه سینما، سوتکا و سینما سنتر فعالیت بیشتری در زمینه ی سینما دارند و اخبار آن ها با حفظ تنوع زود به زود به روزرسانی میشود.لذا برای استفاده از یک منبع معتبر ، این وب سایت ها مرجع مناسبی هستند.در صورتی که وب سایت های دیگری در این زمینه می شناسید، از قسمت نظرات دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب