مطلب فعلی :

معرفی بهترین سرویس های ساخت نظرسنجی آنلاین و پرسشنامه الکترونیکی

رفتن به بالا

معرفی بهترین سرویس های ساخت نظرسنجی آنلاین و پرسشنامه الکترونیکی

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
معرفی بهترین سرویس های ساخت نظرسنجی آنلاین و پرسشنامه الکترونیکی

معرفی بهترین سرویس های ساخت نظرسنجی آنلاین و پرسشنامه الکترونیکی

نظرسنجی آنلاین یک روش عالی برای جذب مخاطبان و دریافت بازخورد از آنها است. شما می توانید از هر روش ساخت نظرسنجی آنلاین برای پیدا کردن موضوعاتی که مخاطبان شما تمایل به کسب اطلاعاتی همچون دریافت بازخورد محصول، انجام تحقیقات بازار، دریافت بازخورد خدمات مشتری، سنجش رضایت کارکنان و خیلی موارد دیگر استفاده کنید. امروز در کلاسیک وب قصد داریم بهترین سایت های ساخت نظرسنجی آنلاین را به شما معرفی کنیم.

بهترین ابزارهای ساخت نظرسنجی آنلاین و ایجاد پرسشنامه آنلاین

Best Online Survey Tools: Create Awesome Surveys For Free!

همانطور که می دانید بیشتر سایت های آنلاین که سرویس را ارائه می دهند به دو صورت پولی یا رایگان کار می کنند. ابزارهای ساخت نظرسنجی آنلاین هم از این قاعده مستثنی نیستند. معمولا نسخه های پولی از قابلیت های بیشتری برخورد دار هستند مثلا:

 • منطق نظرسنجی: منطق نظرسنجی از اطلاعاتی که شما قبلا در جواب سوالات بکار برده اید استفاده می کند. به عنوان مثلا شما در جواب سوال آیا سگ دارید؟ اگر پاسخ بله را وارد کنید ممکن است سوال بعدی شما چه نژادی؟ باشد. اما اگر شما به سوال آیا سگ دارید پاسخ ندهید سوال چه نژادی؟ هم از بین خواهد رفت.
 • خروجی گرفتن از اطلاعات: بسیاری از ابزارهای نظرسنجی به شما اجازه خروجی گرفتن از اطلاعات را به شما نمی دهند مگر اینکه از نسخه های پولی استفاده کنید.
 • لوگوی سفارشی: نسخه های پولی به شما اجازه می دهند تا از شر لوگوی خود در ابزار نظرسنجی خلاص شوید و لوگوی خود را به نظرسنجی اضافه کنید.
 • تنوع بیشتر سوالات: بیشتر سازندگان نظرسنجی آنلاین دکمه های زیادی را پیشنهاد می دهند مانند دکمه های رادیویی چند گزینه ای، دکمه های کرکره ای و غیره. معمولا نسخه های پولی گزینه های بیشتری نسبت به نسخه های رایگان ارائه می دهند مانند توانایی انتخاب چند گزینه در یک منوی کرکره ای، رتبه بندی ستاره ای، شبکه ای و غیره را می دهد.

در ادامه ما نگاهی به ۱۰ تا از بهترین سرویس های ساخت نظرسنجی آنلاین می اندازیم.

به وسیله سایت Survey Monkey نظرسنجی آنلاین بسازید!

احتمالا شناخته ترین اسم در قلمرو ابزارهای نظرسنجی آنلاین، Survey Monkey است. در نسخه رایگان این ابزار نظرسنجی شما می توانید از امکانات زیر استفاده کنید

 • ۱۰ سوال
 • ۱۰۰ پاسخ
 • ۱۵ نوع سوال
 • سفارش سازی تم و تمپلت ها

این سایت به خوبی طراحی شده است و رابط کاربری آن بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی با کمک این سایت فرم نظرسنجی های خود را ایجاد کنید. نسخه رایگان این ابزار نظرسنجی به شما اجازه خروجی گرفتن از اطلاعات را نمی دهد و شما باید در ماه ۲۶ دلار پرداخت کنید تا امکان خروجی گرفتن از اطلاعات، سوالات بیشتر، پاسخ های بیشتر و بسیاری از ویژگی های دیگر را در اختیار داشته باشید.

نظرسنجی آنلاین

از ۱۱ سرویس ساخت موزیک، نوازندگی با ویولون، ارگ، گیتار و.. آنلاین دیدن فرمایید.

نحوه طراحی فرم نظرسنجی توسط سایت Typeform

سایت Typeform کمربند قهرمانی ساخت نظرسنجی های خلاقانه را بدست آورده است. رابط سایت Typeform بسیار سبک و ساده است و منعکس کننده شعار شرکت یعنی ” پرسیدن سوالات باید ساده، انسانی و زیبا باشند” است. از ویژگی های نسخه رایگان این سایت های نظرسنجی می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

 • سوالات نامحدود
 • پاسخ های نامحدود
 • خروجی گرفتن از اطلاعات
 • طراحی سفارشی تم ها یا انتخاب تمپلت ها
 • گزارش گیری ساده

برای نسخه ساخت پرسشنامه الکترونیکی پولی شما باید ۲۵ دلار در ماه را پرداخت کنید تا شامل امکانات نظیر ماشین حساب برای رتبه بندی و قیمت گذاری، گزینه هایی برای ارسال پاسخ ایمیل ها و غیره شوید.

نظرسنجی آنلاین

اگر قصد دارید برای برنامه پاورپوینت خود جایگزین مناسبی پیدا کنید از بهترین سایت های اسلاید ساز آنلاین دیدن فرمایید.

ایجاد نظرسنجی آنلاین در گوگل با Google Form

اگر شما یک اکانت گوگل دارید، به راحتی به ساخت پرسشنامه در گوگل هم دسترسی دارید، ساخت پرسشنامه با فرم گوگل یکی از پرچمداران ساخت نظرسنجی آنلاین محسوب می شود. برخی از ویژگی های بسیار جذاب Google form برای ایجاد نظرسنجی در گوگل شامل موارد زیر است:

 • نظرسنجی های نامحدود
 • پاسخ نامحدود
 • پاسخ های نظرسنجی و اطلاعات به صورت خودکار در صفحات گسترده گوگل جمع آوری می شوند.
 • تم های زیاد
 • لوگوی سفارشی خود را اضافه کنید.
 • تصاویر و یا فیلم ها را اضافه کنید.
 • ساخت نظرسنجی در ایمیل و وب سایت
 • ۱۰۰ درصد رایگان
 • اضافه کردن شرکت کنندگان

در Google Form پاسخ ها به صورت تصادفی تغییر می کنند و این باعث می شود نتایج شما قابل اعتمادتر باشد. برای ساخت یک نظرسنجی سریع، سطح بالا، استفاده از Google Form یک راه حل ساده و آسان است.

نظرسنجی آنلاین

بدون استفاد از فلش پلیر از ۵ سرویس ویرایش آنلاین عکس HTML 5 استفاده کنید.

Client Heartbeat یک نظرسنجی آنلاین پولی

Client Heartbeat یک ابزار ساخت نظرسنجی آنلاین ارزشمند است که از ۲۵ دلار در ماه شروع می شود. این نسخه ۲۵ دلاری تنها ۵۰ مخاطب را پشتیبانی می کند. اگر تعداد مخاطبان شما بیشتر است باید از نسخه طلایی این ابزار نظرسنجی که دارای ۵۷ دلار در ماه است استفاده کنید. این نرخ در مقایسه با ابزارهای نظرسنجی رایگانی مانند گوگل فرم بسیار زیاد است. با این حال Client Heartbeat برخی ویژگی های گزارش گیری پیشرفته را ارائه می دهد.

در این ابزار نظرسنجی آنلاین آلارم هایی برای آگاه کردن شما از مشتریان ناراضی وجود دارد. شما می توانید مشتریان راضی را با مشتریان ناراضی خود مقایسه کنید و این ویژگی به مرور زمان باعث افزایش کسب درآمد از طریق نظرسنجی می شود.

نظرسنجی آنلاین

اگر به مدیریت کارها به صورت آنلاین علاقه دارید و می خواهید علاوه بر کارهای روتین مانند نظرسنجی عملیاتی مثل ثبت درآمدها و هزینه های مالی را از این طریق انجام دهید در اینجا بهترین سرویس های رایگان مدیریت پول و حساب مالی آنلاین را به شما معرفی می کنیم.

ساخت نظرسنجی آنلاین با سایت Zoho Survey

Zoho Survey یکی دیگر از ابزارهای نظرسنجی رایگان است. با نسخه رایگان این ابزار نظرسنجی آنلاین از امکانات زیر می توانید استفاده کنید:

 • نظرسنجی نامحدود
 • ۱۵ سوال
 • ۱۵۰ پاسخ

نسخه های پولی این ابزار نظرسنجی Zoho Survey با ۳۹ دلار در ماه شروع می شود.

نظرسنجی آنلاین

برای جستجوی بهتر در گوگل از ۵ افزونه و سرویس جالب و کاربردی استفاده کنید.

ساخت پرسشنامه الکترونیکی توسط سایت SurveyGizmo

SurveyGizmo یک ابزار نظرسنجی انعطاف پذیر است که در نسخه رایگان آن شما می توانید امکانات زیر را داشته باشید:

 • نظرسنجی نامحدود
 • ۵۰ نوع پاسخ
 • انواع مختلف سوال
 • تمپلت های رایگان
 • گزارش گیری ساده
 • خروجی گرفتن از اطلاعات به فایل CSV

در این ابزار نظرسنجی آنلاین میانگین و انحراف استاندارد برای هر سوال به صورت اتوماتیک ذخیره می شود. همچنین به شما اجازه می دهد که پاسخ به سوال هایتان را دانلود کنید. علاوه بر این اطلاعات هرگز از حساب کاربری شما حذف نمی شوند بنابراین هیچ محدودیت زمانی برای برگرداندن و بررسی نظرسنجی های قدیمی وجود ندارد. نسخه پولی این ابزار نظرسنجی از ۱۵ دلار در ماه آغاز می شود که نسبت به نسخه های رایگان ویژگی های بیشتری را مانند تم های سفارشی، چندکاربری بودن، API و رمزگذاری اطلاعات و … ارائه می دهند.

نظرسنجی آنلاین

ساخت فرم نظرسنجی آنلاین با SurveyPlanet

سایت SurveyPlanet یک ابزار عالی برای ساخت نظرسنجی آنلاین است.

 • نظرسنجی نامحدود
 • سوال نامحدود
 • پاسخ نامحدود
 • تم
 • نظرسنجی تعبیه شده

نسخه حرفه ای این ابزار نظرسنجی قیمتی حدود ۱۵ دلار در ماه دارد که امکانات بسیار بیشتری را ارائه می دهد. در نسخه پولی این ابزار نظرسنجی شما می توانید لوگوی survey planet را حذف کنید و نتایج نظرسنجی قابل چاپ و سوالات تصویری داشته باشید و مهمتر از همه اطلاعات خود را در فایل اکسل ذخیره کنید.

نظرسنجی آنلاین

 

ساخت پرسشنامه آنلاین در ابزار نظرسنجی فوق العاده KwikSurveys

KwikSurveys یک ابزار نظرسنجی فوق العاده و رایگان است که از تبلیغات حمایت می کند. بنابراین وقتی شما سوالات خود را می پرسید پاسخ دهندگان چندین آگهی را در محیط مشاهده خواهند کرد. شما نمی توانید در این ابزار نظرسنجی تمپلت ها را سفارشی سازی کنید اما ۳۰ تمپلت رایگان وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کنید. داشبورد این ابزار نظرسنجی آنلاین ساده است و می توانید با کشیدن و رها کردن نظرسنجی خود را بسازید.

از مزایای دیگر ابزار نظرسنجی KwikSurveys می توان با خروجی گرفتن از اطلاعات، نتایج را با فرمت های مختلف مشاهده کرد که این بدان معناست که شما می توانید نتایج خود را در اکسل و یا یک نرم افزار آماری تجزیه و تحلیل کنید. سایت KwikSurveys اطلاعات شما را پس از ۶ ماه پاک می کند بنابراین ذخیره نظرسنجی هایی که قبلا انجام داده اید یک ویژگی مهم دیگر این ابزار ساخت نظرسنجی آنلاین است.

نظرسنجی آنلاین

ابزار نظرسنجی آنلاین متن باز به وسیله LimeSurvey

LimeSurvey یک ابزار نظرسنجی متن باز است و مزایای بسیار زیادی دارد. LimeSurvey یک شبکه از برنامه نویسان و کاربرانی است که می توانند به شما کمک کنند. در این شبکه شما می توانید نظرسنجی خود را با بیش از ۸۰ زیان مختلف بسازید. نظرسنجی ها و پاسخ ها نامحدود هستند. افزونه هایی برای تمپلت های اضافی و انواع سوالات وجود دارد. این افزونه ها در طول زمان زیاد می شوند چون که توسعه دهندگان زیادی در سراسر جهان روی این پروژه کار می کنند.

نظرسنجی آنلاین

به کمک PollDaddy با استفاده از تلفن های همراه و تبلت های خود نظرسنجی ایجاد کنید

PollDaddy یکی دیگر از گزینه های خوب برای ساخت نظرسنجی آنلاین است که دارای چند ویژگی خوب است. اول از همه PollDaddy به شما این اجازه را می دهد که با وارد کردن لوگو در نظرسنجی ها برند خود را به نمایش بگذارید. این ویژگی غالبا در نسخه پولی قابل دسترسی است. با دانلود اپلیکیشن PollDaddy در تلفن های همراه و یا تبلت ها شما می توانید پاسخ نظرسنجی های خود را در خیابان، پارک، نمایشگاه و یا کنفرانس جمع آوری کنید. PollDaddy به شما اجازه نمی دهد اطلاعات  فرم های نظرسنجی خود را در اکسل ذخیره کنید.

نظرسنجی آنلاین

طراحی فرم نظرسنجی در تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر با استفاده از Responster

اگر شما قصد دارید با استفاده از تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر خود نظرسنجی ایجاد کنید ابزار Responster بهترین گزینه برای شما است. طراحی Responster بسیار شیک و حرفه ای است. شما می توانید صفحه سوالات را پیمایش کنید و روی دکمه های کوچک روی صفحه نمایش تلفن همراه خود کلیک کنید. شما می توانید لوگوی خود را به صفحه شروع اضافه کنید و حتی تصاویر پس زمینه خود را آپلود کنید. باز هم شما تا حدودی از نظر فرمت سوالات محدود هستید اما می توانید اطلاعات خود را در یک فایل اکسل ذخیره کنید تا بتوانید کنترل بیشتری روی نحوه نمایش نتایج نهایی خود داشته باشید.

نظرسنجی آنلاین

نظرات و پیشنهادات شما؟

سایت های نظرسنجی که امروز به شما معرفی کردیم تنها ۲ درصد از کل سایت های موجود در زمینه ایجاد نظرسنجی آنلاین است. با پیشرفت در طراحی نظرسنجی ها شاید در آینده بتوان کارهایی مانند انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر، و …. را با ابزارهای نظرسنجی آنلاین انجام داد. به نظر شما آیا از طریق نظرسنجی آنلاین می توان به کسب درآمد پرداخت؟

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب