مطلب فعلی :

معرفی بهترین و بزرگترین سایت های دانلود رایگان کتاب صوتی فارسی

رفتن به بالا

معرفی بهترین و بزرگترین سایت های دانلود رایگان کتاب صوتی فارسی

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها

معرفی بهترین و بزرگترین سایت های دانلود رایگان کتاب صوتی فارسی

با توجه به افزایش مشغله های روزانه ی افراد ، کمتر کسی فرصت حمل و مطالعه ی کتاب را به طریق مرسوم دارد. از طرفی خرید کتاب به شیوه های رایج هزینه های زیادی در بردارد که شاید همین موارد سبب کاهش سرانه ی مطالعه ی افراد شده باشد. از این رو سایت های بسیاری کتاب ها را به صورت فایل های پی دی اف و صوتی تهیه می کنند و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهند. در این پست تعدادی از بهترین وب سایت هایی را که امکان دانلود کتاب های صوتی و متنی را در اختیار کاربران قرار داده اند معرفی می کنیم.

بهترین سایت های فارسی دانلود و گوش دادن رایگان کتاب صوتی و متنی

Best Farsi Websites for Free Download and Listen to Audio Books

قبلا در بخش ۴۲ از معرفی وب سایت های کاربردی ، منابع اینترنتی خوبی را برای افراد کتابخوان معرفی کرده ایم. در ادامه معرفی بهترین وب سایت های فارسی برای دانلود کتاب صوتی و متنی را معرفی می کنیم.با ما همراه باشید.

audiolib ،مرجع دانلود رایگان کتاب های صوتی

این وب سایت را قبلا در پست معرفی بهترین وب سایت های کاربردی (۲۱) معرفی کرده ایم. در این سایت ، انواع کتب و نشریه را به صورت صوتی و البته رایگان دریافت کنید.کتاب های صوتی فارسی در دسته بندی های مختلف در دسترس است ،برای آموزش زبان انگلیسی بخشی جداگانه در نظر گرفته شده است .در مجموع با وجود نمایشنامه ها و نشریه های صوتی در این وب سایت ، می توان آرشیو کاملی از کتاب های متنوع را جست وجو کرد.

1

دانلود کتاب صوتی و متنی با آتی بوک

در آتی بوک انواع کتاب های فارسی و خارجی را می توانید به دو شکل صوتی و متنی دانلود کنید. انواع مقالات نیز در این وب سایت موجود است که به صورت کاملا رایگان قابل دانلود است.بخش دیگری در این وب سایت با عنوان کتاب های موبایل قرار گرفته است که صرف برای مطالعه ی کتاب ها به صورت کاملا ریسپانسیو و پاسخ گو در تمامی دستگاه ها نظیر موبایل و تبلت می باشد.

برخی از منابع این وب سایت نظیر مقالات علمی و کتاب هایی با موضوعات خاص ، به صورت غیر رایگان و در فروشگاه این وب سایت موجود است.

2

دانلود کتاب صوتی فارسی در انواع فرمت ها در تک کتاب

این وب سایت ، یک منبع کامل و متنوع از کتاب های اندروید ، پی دی اف ، ورد و…می باشد.با استفاده از این منبع ، می توانید انواع کتاب های فارسی و انگلیسی را دانلود کنید.امکان ارسال کتاب برای نمایش در وب سایت و البته دانلود نرم افزارهای لازم برای مطالعه ی کتاب در دستگاه های مختلف ، از امکانات جانبی این وب سایت است.همچنین برای یادگیری زبان قبلا بهترین وب سایت های فارسی آموزش زبان انگلیسی را معرفی کرده ایم.

3

دانلود رایگان کتاب گویا از کتاب آوا

کتاب آوا یک مرجع متنوع برای دانلود رایگان کتاب است که شاید نسبت به سایر وب سایت امکانات متنوع تری داشته باشد. البته کتاب های موجود در این وب سایت کاملا صوتی هستند.اما بخش های جدیدی مثل شعر و دکلمه، سخن رانی و …. در این وب سایت وجود دارد که آن را نسبت به سایرین متفاوت کرده است. طراحی وب سایت نیز منحصر به فرد است و برای دانلود رایگان کتاب های گویا مناسب است.

4

کتابخانه صوتی طنین ایرانی،سایت دانلود کتاب صوتی

در این وب سایت کتاب های صوتی فارسی را به صورت رایگان می توانید دانلود کنید.اگرچه تنوع موضوعات این وب سایت کم است ، اما مجموعه مقالات و کتاب های معروف زیادی را می توانید در این وب سای به سادگی دانلود کنید.

5

دانلود مجانی کتاب های گویا در ایران صدا

ایران صدا یک رادیو اینترنتی جامع است که یکی از بخش های فعالیت آن ، کتاب های گویا است.با این که کتاب های گویا بخش کوچکی از این وب سایت هستند ، آرشیو نسبتا بزرگی از کتاب های گویا را در بردارد. برنامه های رادیویی، موسیقی و تلاوت ها ، از سایر بخش های کاربردی در دانلود کتاب های صوتی در این وب سایت هستند.

6

سخن آخر:

از بین وب سایت های معرفی شده ، کتاب آوا و البته audiolib ، با بهره مندی از یک آرشیو کامل و کاربردی برای دانلود کتاب های صوتی  الکترونیکی ، از بهترین و بزرگترین وب سایت های دانلود رایگان کتاب های صوتی (گویا) می باشند.در صورتی که وب سایت های کاربردی دیگری را می شناسید ، در بخش دیدگاه ها نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

موفق باشید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب