مطلب فعلی :

معرفی جدیدترین مدل های کارواش خانگی

رفتن به بالا

معرفی جدیدترین مدل های کارواش خانگی

نوشته admin

9 ماه قبل

بدون دیدگاه

رپرتاژ

مجله اینترنتی دانستنی ها
معرفی جدیدترین مدل های کارواش خانگی

معرفی جدیدترین مدل های کارواش خانگی

برای شستن دقیق و با کیفیت خودرو، نمای ساختمان، حیاط و … نیاز به زمان و انرژی زیادی داریم که با توجه به زندگی ماشینی امروزه دیگر در کسی حوصله و انرژی انجام دادن این کارها نیست و همه به دنبال این هستند تا از وسایلی استفاده کنند تا کار آنها را به راحتی و در اسرع وقت انجام دهد.

کارواش خانگی یکی از وسایلی است که با کمک آن می توانیم نمای خانه،خودرو، حیاط و موارد مشابه را بدون خستگی و در کمترین زمان انجام دهیم. کارواش خانگی با توجه به مکانیزمی که دارد به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم با حجم بالای آب و میزان شدتی که فشار آب دارد تمام کثیفی ها و ناپاکی را از سطوح پاک کنیم.

کاربردهای کارواش خانگی

با استفاده از این تجهیزات و وسیله های پیشرفته ای که به بازار عرضه می شوند شما می توانید هرگونه لکه را با فشار بالای آب پاک کنید و یک محیط تمیز درست کنید. ضمن اینکه هم در مصرف آب صرفه جویی کرده اید و هم اینکه در مدت زمان کمی این کار را انجام داده اید. کارواش خانگی با توجه به اینکه کاربرد های متنوع و گوناگونی دارد یک وسیله مناسب و ایده آل است و بهتر است قبل از اینکه این محصول را خریداری کنید ویژگی ها و مزیت های بهترین کارواش خانگی را بشناسید.

با توجه به اینکه آروا انواع مختلف و متنوعی از کارواش خانگی را به بازار عرضه می کند شما را با بهترین مزیت هایی که یک محصول می تواند داشته باشد آشنا می کنیم تا بتوانید مانند یک کارشناس کارواش مورد نظر خود را تهیه کنید. با ادامه مطلب همراه شوید تا با بهترین کارواش خانگی آروا آشنا شوید.

بهترین کارواش های خانگی آروا

آروا انواع مختلف و متنوعی از کارواش خانگی را در مدل های مختلف تولید می کند که با کمک آنها می توانید در زمان کم با کیفیت بسیار بالا کارهای خود را انجام دهید و سطوح مختلف و فضاها را از هرگونه لکه و ناپاکی ها تمیز کنید. کارواش خانگی آروا دارای مزیت ها و ویژگی های مهمی هستند که با وجود این همه مزیت در یک محصول شما می توانید یک انتخاب ایده آل و مناسبی را داشته باشید.

پیش از معرفی بهترین کارواش خانگی آروا شما را با مهم ترین مزیت ها و ویژگی ها کارواش خانگی آشنا می کنیم و سپس شما را با انواع مختلف کارواش خانگی آروا آشنا می کنیم تا بتوانید مانند یک کارشناس خبره محصولی را که مناسب با نیاز شما است را تهیه کنید.

ویژگی های بهترین کارواش خانگی

 • فشار موثر آب خروجی: این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا بدانید فشار موثر آب در زمان خروج چه مقدار است و برای استفاده در چه مواردی مفید و کاربردی است.
 • فشار آب وردی: میزان فشار آبی است که وارد دستگاه می شود و این عدد می تواند با توجه به انواع مختلف کارواش خانگی آروا متفاوت و متغیر باشد.
 • مخزن مواد شوینده: با کمک این مزین و ویژگی می توان از موارد شوینده نیز برای هرچه بهتر شستشو استفاده کرد.
 • سنسور قطع کن حفاظتی: یکی از مزیت های مهم در کارواش خانگی آروا سیستم قطع کن حفاظتی است که از دستگاه شما در برابر خرابی جلوگیری می کند و طریقه عمل کردن آن به سه صورت است. اگر ناصافی در داخل مخزن باشد، اگر مدت زمان زیادی موتور و دینام کار کند و اگر حجم آب مخزن از یک حد کمتر باشد این سنسور عمل می کند و کارواش قطع می شود.
 • صافی در قسمت ورودی آب: یکی از ویژگی های مثبت در کارواش این است که از یک صافی در قسمت ورودی آب استفاده می شود از ورود ناخالصی ها به داخل مخزن آب جلوگیری می کند.
 • طول شیلنگ: هر چقدر طول شیلنگ بزرگ باشد محدوده فعالیت ما نیز گسترش پیدا می کند و ما می توانیم در فضای بزرگتری کارهای خود را انجام دهیم.
 • دارای چرخ: کارواش خانگی آروا دارای طول شیلنگ طولانی است که می توانیم در فضاهای گسترده با آن کار شستشو را انجام دهیم. برای اینکه حمل کارواش ما را اذیت نکند دارای چرخ هستند که با کمترین فشار بتوانیم کارواش را جابجا کنیم.
 • گارانتی: تمامی محصولاتی که تولید و ساخته می شوند نیاز به این دارند که کیفیت آنها تایید و تضمین شود و داشتن گارانتی مهر تاییدی است برای تضمین کیفیت هر کالایی که توسط شرکت های مختلف تولید می شود. کارواش خانگی آروا دارای ۱۵ ماه گارانتی هستند.

انواع کارواش خانگی آروا

بهترین کارواش خانگی آروا تمام این مزیت ها و ویژگی های مهم و کاربردی را دارا می باشد. شما با تهیه کارواش خانگی آروا می توانید کارهای مربوط به سشتشوی نمای خانه، خوردو، حیاط ویلا، دوچرخه و … را بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت لکه بری انجام دهید. در ادامه انواع مختلف کارواش خانگی آروا را که در سبد محصولات این برند می باشد را معرفی می کنیم. هر کدام از این مدل کارواش ها دارای ویژگی هایی هستند که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ها می توانید وب سایت آروا و محصولات این شرکت را مشاهده کنید.

 1. کارواش خانگی ۱۱۰ بار ذغالی مدل ۵۱۰۷
 2. کارواش خانگی ۱۱۰ بار ذغالی مدل ۵۱۱۱
 3. کارواش خانگی ۱۱۰ بار ذغالی مدل ۵۱۱۲
 4. کارواش خانگی ۱۳۰ بار دینامی مدل ۵۱۰۸
 5. کارواش خانگی ۱۳۰ بار ذغالی مدل ۵۱۱۳
 6. کارواش خانگی ۱۶۰ بار دینامی مدل ۵۱۰۹
 7. کارواش خانگی ۱۶۰ بار دینامی مدل ۵۱۱۴
 8. کارواش خانگی ۱۶۰ بار دینامی مدل ۵۱۱۵
 9. کارواش خانگی ۱۹۵ بار دینامی مدل ۵۱۱۰
 10. کارواش خانگی ۹۰ بار ذغالی مدل ۵۱۰۶
 11. کارواش خانگی برقی ۱۱۰ HP (110 بار) دینامی مدل ۵۱۰۳
 12. کارواش خانگی برقی ۱۶۰ HP (130 بار) دینامی مدل ۵۱۰۴
 13. کارواش خانگی برقی ۲۵۰ HP (160 بار) دینامی مدل ۵۱۰۵
 14. کارواش خانگی برقی ۱۱۰ P VQ (130بار) دینامی مدل ۵۱۰۱
 15. کارواش خانگی برقی ۱۱۰ P VQD (130بار) دینامی مدل ۵۱۰۲

/ پایان رپرتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و کلاسیک وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

 • نوشته admin
 • 9 ماه قبل
 • بدون دیدگاه
 • رپرتاژ

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب