مطلب فعلی :

معرفی وبسایت های جالب و کاربردی – شماره۳۷

رفتن به بالا

معرفی وبسایت های جالب و کاربردی – شماره۳۷

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
کلاسیک وب

معرفی وبسایت های جالب و کاربردی – شماره۳۷

در ادامه سری ۳۷ وبسایت های جالب و کاربردی را معرفی میکنیم.

کلاسیک وب

آپدیت پست ۹۴/۳/۲۶ : لیست سایت و سرویس های جالب کاربردی


 

با صدای تو میبینند (آپدیت شد)

کمپانی سامسونگ در ایران بتازگی وبسایتی با یک ایده جالب و بسیار خوب ایجاد کرده است،zabtkonid با صدای شما برای کودکان نابینا کتابخانه‌ای صوتی میسازد . شما هم میتوانید قصه‌گوی یکی از داستان‌هایی باشید که می‌خواهید با صدای خودتان ضبط شود و به گوش کودکان نابینا برسد. کلماتی که با صدای شما جان می‌گیرند الهام‌بخش دنیایی پرامید و خیال‌انگیز برای آن‌ها خواهند بود.

سرویس جایگزین برای

کلاسیک وب

ایران را ۳۶۰ درجه ببینید

۳۶۰٫iranpix یک وبسایت بسیار جالب میباشد که تصاویر پانورما (۳۶۰ درجه) زیبایی را از مناطق دیدنی ایران جمع آوری کرده است.

کلاسیک وب

پاسخ سوالات شما (سرویس جایگزین معرفی شد)

سایت های گوناگون زیادی برای پاسخ دهی به سوالات کاربران اینترنتی به زبان انگلیسی در محیط وب فعالیت میکنند اما اگر یکی از کاربران پارسی زبان وب میباشید و به دنبال مکانی برای مطرح کردن سوالات خود میگردید وبسایت های داناترین (مناسب سوالات مربوط به حوزه فناوری)و جواب ۲۴ (سرویس جایگزین جواب یاب) گزینه های خوبی برای سوالات شما هستند.علاوه بر این،با فعالیت در این وبسایت ها میتوانید پاسخوگو سوالات بسیاری از هموطنان پارسی زبان خود باشید.

کلاسیک وب

به دنبال واژه ها (آپدیت)

واژه یاب یک ابزار رایگان وب است که برای پیدا کردن معنای کلمات و استفاده در وبلاگ ها و وب سایت ها طراحی شده و مدیر سایت می تواند کلمات دشوار فارسی و یا انگلیسی را به کمک این سیستم برای کاربران سایت خود به شکل نوین معنی کند. در استفاده از این سیستم محدودیتی وجود ندارد و برای تمام سایت ها قابل استفاده است اما سایت های علمی، ادبی و آموزشی میتوانند بیشتر از این سیستم بهره مند شوند. (آپدیت : این سرویس اکنون برای جستجو لغت در میان چندین لغت نامه برای همگان در دسترس است)

کلاسیک وب

بازی با مغز

Brain Age یک بازی فلش بسیار سرگرم کننده است که با نمایش اعداد در هم ریخته به شما در چند ثانیه و سپس حدس زدن مکان درست اعداد به ترتیب ارزش عددی آنها توسط شما،سن تقریبی مغز شما حدس میزند.

کلاسیک وب

جستجو در آگهی های استخدام (سرویس جایگزین معرفی شد)

کار اینفو مکانی برای جستجو آگهی استخدامی در شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی در استان های مختلف کشور میباشد.موتور جستجو این وبسایت نسبت سایت های مشابه دارای گزینه های بیشتر برای انتخاب و فیلتر کردن میباشد همچنین سایت از نظر بروز بودن و بهینه بودن در جایگاه نسبتا خوبی قرار دارد.

سرویس های جایگزین : استخدامنوفا

کلاسیک وب

شما نیز میتوانید وبسایت و سرویس های جالب و کاربردی که سراغ دارید را در قسمت نظرات معرفی کنید.

معرفی و گردآوری:کلاسیک وب

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب