مطلب فعلی :

معرفی ۵ نرم افزار حرفه ای تعمیر و بازیابی فایل های Word

رفتن به بالا

معرفی ۵ نرم افزار حرفه ای تعمیر و بازیابی فایل های Word

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
معرفی 5 نرم افزار حرفه ای بازیابی و تعمیر فایل های Word

معرفی ۵ نرم افزار حرفه ای تعمیر و بازیابی فایل های Word

نرم افزار word ،  بدون شک یکی از کاربردی ترین نرم افزار های تایپ متون و ویرایش آن هاست که بعد از نصب ویندوز ، باید در کنار سایر نرم افزار های ضروری نصب کنید. گاهی با استفاده از این نرم افزار ها ، فایل های ضروری و مهمی را ویرایش یا ذخیره می کنیم که ممکن است بعد از مدتی به دلایل مختلف پاک شوند و یا این که فایل آسیب ببینید. در این پست ، بهترین نرم افزارهای موجود را برای بازیابی و تعمیر فایل های خراب شده و آسیب دیده ورد معرفی می کنیم.

بهترین نرم افزارهای بازگردانی و تعمیر فایل های Word

Best Word Document Recovery And  Repair Software For MS Word File

ممکن است حین تایپ به دلایل مختلفی فایلی را که هنوز ذخیره نشده است را ببندیم که البته  قبلا برای بازیابی اسناد ذخیره نشده در آفیس ۲۰۱۰ روش های مرتبط را در کلاسیک وب معرفی کرده ایم. اما بازیابی و تعمیر فایل هایی ورد نه تنها از روی سیستم ، بلکه از روی سایر ابزارهای نظیر دیسک ، فابلیتی است که امروزه با نرم افزارهای مختلف موجود آسان شده است. نرم افزارهای رایگانی که در ادامه معرفی می کنیم ، برای بازیابی و تعمیر فایل هایی که از بازیابی یا ویرایش مجدد آن ها ناامید شدید ، کاربردی هستند.

در صورتی که برای باز کردن نرم افزار ها به کرک نیاز پیدا کردید ، می توانید نحوه ی یافتن سریال و نامبر نرم افزار را که در کلاسیک وب آموزش داده ایم مطالعه کنید.همچنین اکثر نرم افزارها بر روی ویندوز های ۷ ، ۸ ، ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ به خوبی کار میکنند و پیشنهاد میکنم نسخه مخصوص سیستم عامل خود را برای دانلود و نصب کنید.

تعمیر فایل های آسیب دیده ورد با استفاده از DataNumen Word Repair

با استفاده از این برنامه ، می توانید انواع فایل های وردی که در نسخه های مختلف ۶٫۰, ۹۵, ۹۷, ۲۰۰۰, XP, 2003, 2007, 2010 ، ۲۰۱۳  برنامه ی مایکروسافت آفیس تهیه و ویرایش شده اند را تعمیر کنید.

با استفاده از این ابزار می توانید حتی فایل هایی را که ویرایش کرده اید ولی ذخیره نکرده اید را بازیابی کنید.

فایل های ورد با هر دو نوع پسوند doc و docx قایل تعمیر و بازیابی هستند. ضمنا علاوه بر  خود سیستم ، می توانید فایل هایی را که روی سی دی ، فلاپی ها قدیمی و …ذخیره شده اند را نیز بازیابی کنید.

فضای نرم افزار نیز کاملا کاربردی و کاربر پسند مشابه شکل زیر می باشد.

بهترین نرم افزارهای بازگردانی و تعمیر فایل های Word

بازیابی و تعمیر فایل های آسیب دیده Word با نرم افزار Remo Repair Word

این نرم افزار که برای بازیابی و تعمیر فایل های آسیب دیده ورد می باشد ، ادعا دارد که هیچ شرکت مشابهی نمی تواند  به تعمیر حجم بالاتری از فایل های مرتبط نسبت به این ابزار  بپردازد.

هر دو فرمت رایج و انواع بخش های مطلب نظیر متون ، هایپر لینک ها و..قابل ویرایش و بازیابی می باشند.

بهترین نرم افزارهای بازگردانی و تعمیر فایل های Word

ریکاوری و تعمیر فایل های تخریب شده با Stellar Phoenix Word Repair

با وجود قابلیت های پنهان نرم افزار ورد که کارها را روز به روز برای ما ساده تر می کند ، اخطار هایی مبنی برای خراب بودن فایل و پشتیبانی نکردن نرم افزار از ان ها جهت باز کردن ، آزار دهنده است.  ابزار  Stellar Phoenix Word Repair ،برای بازیابی و برگرداندن تمامی بخش های فایل ورد نظیر عکس ها ، متون ، هدر مطلب و …کاربردی است.

با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی فایل هایی که با استفاده از نسخه ها ۲۰۱۳, ۲۰۱۰, ۲۰۰۷, ۲۰۰۳, ۲۰۰۲,  ۲۰۰۰ ورد ایجاد شده اند را بازیابی کنید.

سه حالت مختلف برای این برنامه در نظر گرفته شده است: Simple Repair  Advance Repair, و Raw Recovery

حتی می توانید به بازیابی ویدیو و عکس های وارد شده در فایل ورد به صورت آنلاین نیز بپردازید.

بهترین نرم افزارهای بازگردانی و تعمیر فایل های Word

تعمیر انواع فرمت های و بازیابی فایل Word با استفاده از Kernel for Word

با این ابزار ، انواع فرمت های فایل ورد را نظیر doc, .docx, .dot, .dotx, .docm, ،و .dotm ویرایش و بازیابی کنید.

محدودیتی برای سایز فایلی که جهت بازیابی وارد می کنید وجود ندارد.

بهترین نرم افزارهای بازگردانی و تعمیر فایل های Word

بازیابی و تعمیر فایل خراب word با استفاده از DocRepair

این ابزار ، اولین نرم افزاری بود که برای بازیابی فایل های ورد در ورد ۲۰۰۷ منتشر شد. در حال حاضر امکان بازیابی و تعمیر فایل هایی که با نسخه ها ی Word 6.0, Word 95, 97, 2000, XP, 2003, 2007  Word 2013 در انواع سیستم عامل های مک ، ویندوز و.. تهیه شده اند وجود دارد.

همچین خطای The document name or file path is not valid یکی از خطاهای رایج نرم افزار ورد می باشد که با استفاده از این نرم افزار قابل حل میباشد و تمامی فایل ها را می توانید به سادگی نام گذاری کنید.

بهترین نرم افزارهای بازگردانی و تعمیر فایل های Word

تجربه وپیشنهاد شما؟

در صورتی که برای بازیابی فایل های Word، نرم افزار های دیگری را میشناسید ، تجربه خود را در بخش نظرات با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موفق باشید

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب