مطلب فعلی :

نسخه رایگان آنتی ویروس قدرتمند BitDefender

رفتن به بالا

نسخه رایگان آنتی ویروس قدرتمند BitDefender

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها

نسخه رایگان آنتی ویروس قدرتمند BitDefender

نرم‌افزار ضدویروس (Anti-Virus) که با نام‌های ویروس‌یاب و ویروس‌کش هم شناخته می‌شود، نرم‌افزاری است که با مشاهده و بررسی محتوای پرونده‌ها به دنبال الگوهای آشنای ویروس‌ها یا کرم‌های اینترنتی می‌گردند. در صورت مشاهده این الگوها که به آن امضای ویروس (Virus Signature) گفته می‌شود، از ورود آن به کامپیوتر شما و اجرا شدن‌اش جلوگیری می‌کنند و یا به شما هشدار لازم را می‌دهند و از شما دستور می‌گیرند که آیا فایل را حذف کنند و یا سعی نمایند آن را اصلاح و پاکسازی کنند.[ویکی پدیا]

کرک کردن آنتی ویروس ها یا یافتن یوزر و پسورد برای آپدیت کردن آنها به یکی از دغدغه های کاربرانی که از نسخه اصلی این نرم افزار ها استفاده نمیکنند است.در ادامه نسخه مجانی آنتی ویروس قدرتمند BitDefender را معرفی میکنیم.

کلاسیک وب

برای دیدن مشخصات و ویژگی ها آنتی ویروس BitDefender به پست معرفی ۱۰ آنتی ویروس برتر مراجعه کنید.

این آنتی ویروس رایگان همه ویژگی های آنتی ویروس ها موجود در بازار را داراست و تنها تفاوت آن در رایگان بودن آن است و این یعنی که از کرک و کد های آپدیت خبری نیست.

از همه مهم تر این آنتی ویروس از گواهی موتورهای اسکن ICSA (همان گواهی که در محصولات دیگر BitDefender استفاد میشود) استفاده میکند.

میتوانید نسخه رایگان این آنتی ویروس را از http://www.bitdefender.com/solutions/free.html سایت رسمی BitDefender دانلود نمایید.

منبع:کلاسیک وب

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب