مطلب فعلی :

نمایش و قطع دسترسی کسانی که به وای فای وصل و از آن استفاده می کنند در اندروید

رفتن به بالا

نمایش و قطع دسترسی کسانی که به وای فای وصل و از آن استفاده می کنند در اندروید

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها

نمایش و قطع دسترسی کسانی که به وای فای وصل و از آن استفاده می کنند در اندروید

تصور کنید پسورد وای فای خود را به صورت موقت با یکی از همسایه ها یا دوستان اطراف خود به اشتراک گذاشته اید. با این که در حال حاضر کسی در اطراف منزلتان نیست و تقریبا مطمئن هستید تنها کسی که پسورد وای فای را دارد خودتان هستید اما مشکلات کندی سرعت اینترنت برایتان آزاردهنده شده است. گاهی با خود فکر می کنید چه خوب می شد اگر می توانستید تمام دستگاه هایی که بدون اطلاعتان به وای فای وصل شده اند را تک تک شناسایی کنید و برای همیشه از شرشان خلاص شوید بلکه سرعت اینترنت به حالت طبیعی بازگردد. اخیرا برنامه ای اندرویدی منتشر شده است که با استفاده از آن این رویا محقق شده است و می توانید کنترل تمام این اتصالات را به دست گرفته و از دزدی یا هک وای فای خود جلوگیری نمایید. در این پست تصمیم داریم با معرفی این نرم افزار کاربردی نحوه کنترل کامل دسترسی ها به وای فای و قطع اتصال دیگران در اندروید را معرفی کنیم. تا پایان با ما باشید.

چگونه در اندروید بفهمیم از وای فای ما استفاده میشود و دسترسی را قطع کنیم ؟

Control Devices Using Your Wi-Fi & Boot Them Off with Your Android

حتی اگر با روش های کنترل حجم و سرعت مخفیانه وایرلس مهمان بخواهید دسترسی به وای فای را محدود کنید باز هم هستند کسانی که خیلی نامحسوس به شبکه وایرلس نفوذ کنند. اما از این پس با استفاده از گوشی های روت شده اندرویدی می توانید کنترل بهتری روی دسترسی ها داشته و اتصال افراد غریبه را کاملا قطع کنید.

دانلود و نصب Pixel NetCut برای کنترل کامل دسترسی ها به وای فای و قطع اتصال دیگران در اندروید

برنامه Pixel NetCut را کاملا رایگان از گوگل پلی دانلود و سپس روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید. ( نصب  این برنامه نیاز به روت دارد)

ردیابی دستگاه های متصل به وای فای و قطع اتصال آن ها

کنترل ، جستجو ، شناسایی افراد و دستگاه های اطراف متصل به وای فای در اندروید

با باز کردن برنامه پیغامی ظاهر می شود که از شما مجوز دسترسی به تمام بخش های گوشی به عنوان کاربر ارشد را می خواهد. (Superuser access request)

Grant را لمس کنید تا به منو اصلی برنامه هدایت شوید. Scan را انتخاب کنید تا برنامه تمام دسترسی های موجود به وای فای را نمایش دهد. دقت کنید که برای استفاده از برنامه و جلوگیری از هک شدن وای فای و دزدی از اینترنت شما باید خود گوشی اندرویدی هم به وای فای مربوطه وصل باشد.

ردیابی دستگاه های متصل به وای فای و قطع اتصال آن ها ردیابی دستگاه های متصل به وای فای و قطع اتصال آن ها

نمایش افراد متصل به وای فای در اندروید و قطع دسترسی آنها

بعد از این که اسکن کامل شد لیستی از تمام اتصالات به همراه آی پی یا آدرس مک آن ها نمایش داده می شود. اگر با این اطلاعات دقیقا متوجه نمی شوید که چه کسی به وای فای شما متصل شده است روی هر یک کلیک کنید تا نام سازنده دستگاهی که هم اکنون مشغول استفاده از وای فای شما می باشد نشان داده شود. برای سهولت کار خود می توانید روی آیکن قلم شکل مقابل هر دستگاه کلیک  و نام مستعار دلخواه برای هر یک مشخص کنید.

ردیابی دستگاه های متصل به وای فای و قطع اتصال آن ها

علاوه بر یکن قلم شکل که گفته شد مقابل هر یک از دستگاه ها سوییچ سبزرنگی نیز مشاهده می کنید. این سوییچ ها همان قسمتی هستند که با استفاده از آن ها می توانید دسترسی تمام افراد غریبه را قطع کنید. کافی است این زبانه را به جلو بکشید تا سبز رنگ شود و تمام دستگاه هایی که به وای فای شما وصل هستند این بار توسط شما هک شده و اتصالشان قطع شود.

ردیابی دستگاه های متصل به وای فای و قطع اتصال آن ها ردیابی دستگاه های متصل به وای فای و قطع اتصال آن ها

همان طور که مشاهده کردید با استفاده از برنامه Pixel NetCut حتی نیازی به متوسل شدن به انواع روش های امنیتی مثل مخفی کردن شبکه وای فای و جلوگیری از دیده شدن آن نیازی ندارید؛ همه چیز کاملا تحت کنترل شما برای قطع اتصال دیگران از وای فای اندروید قرار دارد!

تجربه و نظرات شما ؟

اگر از این برنامه یا برنامه های مشابه دیگر برای کنترل وای فای اندروید و ردیابی دستگاه های متصل به وای فای خود استفاده کرده اید تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب