مطلب فعلی :

پنل پیامک مکث [رپورتاژ آگهی]

رفتن به بالا

پنل پیامک مکث [رپورتاژ آگهی]

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

سایر

مجله اینترنتی دانستنی ها
پنل پیامک مکث

پنل پیامک مکث [رپورتاژ آگهی]

امروزه با پیشرفت در زمینه تکنولوژی بستر های تبلیغاتی متنوعی برای صاحبان کسب و کار وجود دارد. پنل اس ام اس نیز یکی از این روش ها می باشد که به صرفه ترین و با نفوذ ترین راه تبلیغات است. آمار و ارقام دیده شدن تبلیغات پیامکی بسیار چشمگیر هستند به گونه ای که ۹۸% از پیامک های تبلیغاتی شما دیده می شوند.

مکث اس ام اس نیز در این راستا با دارا بودن سرعت بسیار بالا و تمام امکانات مورد انتظار شما، در راه تبلیغات برای شرکت ها و کسب و کارها فعالیت می کند.

پنل پیامک، یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای ارسال تبلیغات می باشد. دارندگان پنل اس ام اس در هر مکان و زمانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند می توانند وارد پنل کاربری خود شده و پیامک مورد نظر خود را ارسال نمایند. پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط بین سازمان ها، شرکت ها، فروشگاه ها، کارخانه جات، اشخاص حقیقی و نیز حقوقی و همچنین تعامل صمیمی بین مشتریان و… می باشد.

شرکت مکث اس ام اس، با توجه به داشتن سابقه درخشان و نیروی مجرب، می تواند بهترین گزینه برای توسعه بازاریابی کسب و کار شما شود و نیز و روز به روز شما را در عرصه رقابت پیشتازتر گرداند.

امروزه اکثر مدیران و صاحبان کسب و کار های مختلف، از پیامک به عنوان یک تکنولوژی نوین برای برقراری ارتباط و ارائه خدمات بهتر به مشتری، یاد می کنند و معتقدند با استفاده از آن می توانند با مشتریان خود به راحتی ارتباط برقرار کنند.

سامانه پیام کوتاه مکث، امکانات و کاربردهای ویژه ای دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

ارسال اس ام اس انبوه کشوری:

این نوع ارسال به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با استفاده از کد پستی منطقه ها و شهرستان های مختلف، پیامک انبوه ارسال کنید.

ارسال با تفکیک سن و جنسیت:

شما با توجه به نوع کسب و کار خود می توانید از لحاظ جنسیت گیرندگان پیام خود را تفکیک کنید و به این ترتیب ارسال هدفمندی داشته باشید و از صرف هزینه ها و ارسال های بیهوده پرهیز کنید.

ارسال به دکل ایرانسل:

این قسمت امکان و قابلیت ارسال به تمامی شماره های ایرانسل را به شما می دهد و می توانید با انتخاب منطقه مورد نظر خود به تمامی پیش شماره های ایرانسل ارسال انجام دهید.

ارسال کدپستی ایرانسل:

در سامانه پیامک مکث، شما با استفاده از این گزینه می توانید به تمامی شماره های ایرانسل کل کشور که بر اساس تقسیم بندی کد پستی وجود دارد، پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک تکی و یا گروهی:

توسط این قابلیت می توانید به یک شماره خاص و همچنین یک گروه خاص پیامک ارسال کنید. برای ارسال گروهی باید از قبل دفترچه تلفنی از مشتریان تان را آماده کرده باشید همچنین در مکث اس ام اس این امکان وجود دارد که شما بتوانید مشتریان خودتان را بر حسب نیازتان دسته بندی کنید. شماره های آنها را در سیستم اضافه کنید و در مواقع لزوم به گروه موردنظرتان پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک متناظر:

با استفاده از این امکان در سامانه مکث اس ام اس می توانید به هر فرد موجود در دفترچه تلفن خود متن مخصوص و بنام همان فرد درج کرده و بصورت گروهی و یکجا ارسال نمایید.

ارسال پیامک هوشمند:

شما با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود متن پیامک ارسالی خود را برای هر شماره موبایل شخصی سازی کنید. به عنوان مثال فرض کنید میخواهید اعتبار هر یک از کاربرانتان را با یک پیامک به صورت زیر ارسال کنید:

” اقای مهدی امامی اعتبار شما ۱۲۳۰۰ ریال می باشد.”

” خانم مریم اسدی اعتبار شما ۲۴۵۶۰۰ ریال می باشد.”

دریافت پیامک از طرف مخاطبان:

شما علاوه بر ارسال پیامک می توانید از سوی مشتریان خود پیامک نیز دریافت کنید. همچنین گزارش تحویل و دریافت پیامک را در سامانه مشاهده کنید.

وبسرویس:

مکث اس ام اس این امکان را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید به راحتی پیامک های خود را از بستر وب ارسال کنید.

ارسال پیامک به بلک لیست:

همانطور که می دانید برخی از افراد، جلوی دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته اند و به اصطلاح در بلکلیست یا لیست سیاه مخابرات هستند. بنابراین از خطوط عادی سامانه اس ام اس نمی توان به آنها پیامک ارسال کرد. در این راستا مکث اس ام اس برای حل این مشکل دو راهکار برای کاربران ارائه می دهد:

۱- ارائه خطوط خدماتی عمومی به تمام کاربران جهت ارسال متن های اطلاع رسانی مانند: کدهای تایید و اطلاعیه های خرید و … به تمامی مشترکین

۲- ارسال سیمکارتی که در این نوع ارسال حتی متنهای تبلیغاتی را نیز می توان به تمام شماره موبایل ها ازجمله بلک لیست ارسال کرد.

نمایندگی پنل اس ام اس مکث

سامانه پیام کوتاه مکث به عنوان کارگزار اصلی، ارایه دهند نمایندگی پنل اس ام اس از سورس ippanel می باشد. سامانه ippanel پیشرفته ترین سامانه ارسال پیامک می باشد که در کنار پنلی کامل کمترین تعرفه ارسال کشور را ارائه می کند که پشتیبانی سریع و شبانه روزی را به همراه دارد.

جهت خرید پنل اس ام اس به سامانه پیام کوتاه مکث مراجعه کنید: www.max-sms.ir

/ پایان رپورتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و کلاسیک وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • سایر

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب