مطلب فعلی :

چگونه از لپ تاپ و تبلت به عنوان مانیتور اضافی استفاده کنیم؟

رفتن به بالا

چگونه از لپ تاپ و تبلت به عنوان مانیتور اضافی استفاده کنیم؟

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
چگونه از لپ تاپ به عنوان مانیتور اضافی استفاده کنیم؟

چگونه از لپ تاپ و تبلت به عنوان مانیتور اضافی استفاده کنیم؟

امروزه استفاده همزمان از چند مانیتور، تبدیل به امری عادی شده است و اغلب افراد برای مشاهده و انجام  همزمان دو یا چند کار ، از این روش استفاده می کنند. استفاده از یک مانیتور اضافه ، می تواند روند انجام کار را برای مشاغل مختلف تسریع کند. به عنوان مثال ، پزشکان از دو یا چند مانیتور ، برای آنالیز و تشخیص بیماری ها استفاده می کنند. یکی از راه های ساده و در دسترس برای ایجاد اتصال دو یا چند مانیتور به صورت همزمان ، استفاده از لپ تاپ می باشد که نحوه ی راه اندازی و اتصال دو مانیتور به یکدیگر را در ادامه می خوانید.

بهترین نرم افزارها برای استفاده همزمان از چند مانیتور برای یک سیستم

Best Softwares for Managing Multi-Monitor

قبلا برای مشاهده ی محتوای لپ تاپ و تلویزیون در نمایشگر های بزرگتر ، آموزش اتصال لپ تاپ و کامپیوتر به تلویزیون را در کلاسیک وب مطالعه کرده اید. برای اتصال لپ تاپ به مانیتور کامیپوتر و ایجاد مولتی مانیتور ، تنها نیاز به اینترنت ، کابل های مرتبط و یک لپ تاپ در کنار سیستم خود دارید و نرم افزارهای مورد نیاز خود را نیز می توانید با مطالعه ی ادامه پست دانلود کنید.

اتصال دو مانیتور به صورت  همزمان با Synergy

Synergy از قدیمی ترین ابزارهای اتصال چند مانیتور با هم می باشد که تنظیمات آن بعد از اتصال لپ تاپ به کامپیوتر ، به صورت خودکار صورت میگیرد.

اتصال کامپیوتر به لپ تاپ و ایجاد مولتی مانیتور

اتصال مانیتور لپ تاپ به کامپیوتر با InputDirector

نرم افزار InputDirector از نظر نحوه کار دقیقا مشابه با نرم افزار قبلی است که معرفی کرده ایم. تنها تفاوت آن ، محیط کاربری ساده آن است که ممکن است برای کاربران جذاب نباشد.

اتصال کامپیوتر به لپ تاپ و ایجاد مولتی مانیتور

اتصال لپ تاپ و تبلت به کامپیوتر با ShareMouse

ShareMouse ، ساده ترین روند نصب را روی کامپیوتر دارد و تنها در چند ثانیه ، راه اندازی میشود. امکاناتی که در بخش کاربری این نرم افزار در نظر گرفته شده نیز به به جای خود خاص و کاربردی می باشد.  انتقال فایل ها با استفاده از drag-and-drop و اسکرین کوچکی که نشانگر آن است که در حال حاضر از کدام یک از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده می کنید ، از جمله قابلیت های متفاوت این نرم افزار است.

Best Softwares for Managing Multi-Monitor

 

اتصال لپ تاپ به کامپیوتر با Mouse without Borders

نرم افزار Mouse without Borders، یک برنامه کامل جهت اتصال لپ تاپ به کامپیوتر اصلی و انجام عملیات های مختلف می باشد که توسط شرکت مایکروسافت ، طراحی شده است. این نرم افزار به صورت حرفه ای از کدها برای اتصال دو کامپیوتر به یکدیگر استفاده می کند. انتقال فایل ها با استفاده از drag-and-drop  نیز در این نرم افزار در کنار سایر قابلیت های پنل کاربری آن ، ممکن شده است.

اتصال کامپیوتر به لپ تاپ و ایجاد مولتی مانیتور

ایجاد مولتی مانیتور با لپ تاپ با استفاده از Multiplicity

Multiplicity ، یکی دیگر از نرم افزارهای موجود برای به اشتراک گذاری سیستم موس و کیبورد در میان دو مانیتور به صورت همزمان است.

نرم افزارهای کنترل و مدیریت مولتی مانیتور

استفاده از برنامه Splashtop برای ایجاد مانیتور اضافی توسط تبلت ها

همچنین برای آیپد (iOS) و تبلت های دیگر اندرویدی میتوانید از نرم افزار قوی Splashtop Extended Display HD که اپ کامپیوتر و گوشی آن نیز برای اکثر پلتفرم ها منتشر شده است جهت استفاده از تبلت ها به عنوان مانیتور اضافه بر روی یک سیستم استفاده کنید

استفاده از برنامه Splashtop برای ایجاد مانیتور اضافی توسط تبلت ها

تجربه و پیشنهاد شما؟

با وجود نرم افزارهای متعددی که در این زمینه منتشر شده اند ، Synergy ، یکی از کامل ترین برنامه ها برای اتصال و به اشتراک گذاری سیستم موس و کیبورد شما با لپ تاپ دیگر است.

کدام یک از نرم افزارهای معرفی شده برای شما کاربردی تر بوده است؟ تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

موفق باشید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب