مطلب فعلی :

چگونه بدون فهمیدن شخص مقابل استوری های اینستاگرام را مشاهده و دانلود کنیم ؟

رفتن به بالا

چگونه بدون فهمیدن شخص مقابل استوری های اینستاگرام را مشاهده و دانلود کنیم ؟

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
چگونه بدون فهمیدن شخص مقابل استوری های اینستاگرام مشاهده و دانلود کنیم ؟

چگونه بدون فهمیدن شخص مقابل استوری های اینستاگرام را مشاهده و دانلود کنیم ؟

استوری قابلیتی است که اینستاگرام چندی پیش با الهام از شبکه اجتماعی اسنپ چت به ویژگی های اپ خود اضافه کرد ، این قابلیت به شما اجازه میدهد عکس های خود را در طی مدت محدود با دیگران به اشتراک بگذارید ، یکی از ویژگی های استوری و لایو استوری فهمیدن اشخاص بازدیدکننده استوری و گرفتن اسکرین شات از روی آن است ، اگر شما تمایلی به نمایش پروفایل خود برای دیگران ندارید و میخواهید استوری های یک پروفایل بدون فهمیدن شخص مقابل از بازدید شما دانلود یا مشاهده کنید در ادامه همراه ما باشید.

نمایش ، دانلود و ذخیره عکس و ویدیو های استوری اینستاگرام بدون فهمیدن طرف مقابل

How to watch and save someone’s instagram story without them knowing

ما قبلا در کلاسیک وب قابلیت استوری و لایو استوری اینستاگرام را به همراه ترفندهای آن را به شما معرفی کردیم ، همچنین گفتیم که اگر شخصی یا وبسایتی در مورد فهمیدن مشاهده و بازدیدکنندگان پروفایل شما ادعایی نمود ابتدا از صحت برنامه و روش عنوان شده مطمئن شوید ، قابلیت مشاهده بازدیدکنندگان و فهمیدن گرفتن اسکرین شات فعلا تنها در دایرکت و استوری اینستاگرام فعال میباشد که این مساله ممکن است برای برخی کاربران خوشایند نباشد ، در ادامه دو روش بسیار سریع برای دانلود استوری ، عکس و ویدیوهای پروفایل اینستاگرام از طریق مرورگر کامپیوتر و تلگرام را به شما معرفی کنم.

توجه کنید که دانلود استوری توسط روش اول تنها برای پروفایل های عمومی (Public) اینستاگرام قابل استفاده است و برای دیدن و دانلود عکس استوری پروفایل های شخصی (Private) بدون اطلاع شخص مقابل باید از روش دوم استفاده کنید.

دیدن و ذخیره استوری اینستاگرام در کامپیوتر و گوشی بدون نیاز به اسکرین شات و فهمیدن طرف مقابل با ربات تلگرام

ساده و سریع ترین روش انجام اینکار استفاده از ریات تلگرام @instastorysave_bot یا @Instasave_bot است ، این ربات ها تلگرام که جزو کاربردی ترین ربات های تلگرام میباشد ، قابلیت های بسیار خوبی مثل دانلود عکس و ویدیو پست و استوری های اینستاگرام را داراست ، همچنین از طریق آن میتوانید با وارد کردن آدرس مسقیم یوتیوب ویدیو مورد نظر را برای دانلود در تگلرام تحویل بگیرید.

برای شروع ابتدا به ربات مورد نظر پیغام /start را ارسال کنید.

نمایش ، دانلود و ذخیره عکس و ویدیو های استوری اینستاگرام بدون فهمیدن طرف مقابل

سپس برای دانلود و مشاهده استوری شخص مورد نظر آدرس پروفایل اینستاگرام آن را (به طور مثال http://instagram.com/anzalweb) برای ربات اسال نمایید.

دیدن و ذخیره استوری اینستاگرام در کامپیوتر و گوشی بدون نیاز به اسکرین شات و فهمیدن طرف مقابل با ربات تلگرام

پس از ارسال آدرس مدتی منتظر بمانید تا ربات عکس اصلی پروفایل شخص مورد نظر به همراه عکس یا ویدیو های استوری آن را برای شما دانلود و نمایش دهد ، ربات عکس های تکرار شونده در استوری به صورت فایل گیف در تلگرام در اختیار شما قرار میدهد.

دانلود استوری اینستاگرام در تلگرام

علاوه برای این میتوانید برای دیدن عکس پروفایل اینستاگرام در سایز اصلی ، دانلود ویدیو ها ، متن کپشن و.. آدرس اشتراک گذاری عمومی پست اینستاگرام یا آدرس ویدیو یوتیوب را برای ربات ارسال نمایید.

دانلود عکس ویدیو اینستاگرم در تلگرام

اگر میخواهید پس از نمایش عکس یا ویدیو استوری اینستاگرام مدیا موجود در تلگرام را با لینک مستقیم دانلود در اختیار دیگران نیز قرار دهید ، پیشنهاد میکنیم از روشی که قبلا در کلاسیک وب برای دانلود لینک مستقیم مدیاهای تلگرام مثل فایل ، ویدیو و.. آموزش دادیم استفاده کنید.

مشاهده ، دانلود و ذخیره استوری های اینستاگرام در مرورگر بدون اطلاع به شخص مقابل با افزونه گوگل کروم

علاوه بر ربات تلگرام میتوانید از افزونه گوگل کروم Chrome IG Story نیز برای دانلود و مشاهده استوری های اینستاگرام در نسخه وب اینستاگرام برای پروفایل های عمومی و خصوصی استفاده کنید.

برای استفاده از این افزونه کاربردی کروم پس دانلود و نصب آن بر روی کروم ، ابتدا وارد اکانت اینستاگرام خود شوید تا صفحه اصلی پروفایل را مشاهده کنید.

مشاهده ، دانلود و ذخیره استوری های اینستاگرام در مرورگر بدون فهیدن شخص مقابل با افزونه گوگل کروم

سپس در صفحه اصلی یا بخش Explorer استوری های کاربران را در بالا صفحه مشاهده میکنید.

برای دانلود استوری مورد نظر بر روی آیکن افزونه کلیک کنید.

افزونه دارای سه بخش Friend ، Explorer و Live میاشد که استوری های و لایو استوری در این بخش قابل مشاهده هستند.

دانلوددانلود استوری اینستاگرام در کامپیوتر

بخش مورد نظر را انتخاب و بر روی سه نقطه نام کاربر مورد نظر تپ و گزینه Download را انتخاب کنید تا فایل Zip دانلود شود.

دانلود استوری اینستاگرام در مرورگر

فایل دانلود شده شامل ویدیو یا عکس استوری مورد نظر میباشد.

دانلود فایل استوری اینستاگرام

همچنین برای دیدن استوری در مرورگر کامپیوتر کافیست تنها بر روی آنها کلیک کنید تا در یک محیط زیبا همانند اپ گوشی استوری ها نمایش داده شود.

نمایش استوری اینستاگرام در مرورگر بدون فهمیدن طرف مقابل

تجربه و پیشنهاد شما ؟

از قابلیت استوری چقدر استفاده میکنید ؟ آیا نمایش بازدیدکنندگان استوری سیاست درستی از سوی اینستاگرام میباشد؟ تجربییات خود را در زمینه استفاده از روش های بالا برای دانلود و مشاهده عکس و ویدیو استوری اینستاگرام به صورت مخفی ، با ما به اشتراک بگذاید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب