مطلب فعلی :

چگونه تاریخچه تمام کارهایی که کاربر در ویندوز انجام داده است را مشاهده کنیم؟

رفتن به بالا

چگونه تاریخچه تمام کارهایی که کاربر در ویندوز انجام داده است را مشاهده کنیم؟

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
معرفی نرم افزار مشاهده فعالیت های انجام شده در ویندوز

چگونه تاریخچه تمام کارهایی که کاربر در ویندوز انجام داده است را مشاهده کنیم؟

اگر از ویندوز شما چند شخص استفاده میکنند و میخواهید برنامه،تاریخ،زمان،دفعات ریستارت،خاموش و روشن کردن سیستم و.. تمامی کارهایی که دیگران در نبود شما با ویندوز انجام میدهند را مشاهده کنید و یا در نظر دارید فعالیت های هر کاربر ویندوز را از ابتدا زمان نصب تا به حال مانیتور و بررسی کنید حتی در زمانی که تمامی تاریخچه ها پاک شده اند و امکان مشاهده تاریخچه فعالیت ها وجود ندارد، در ادامه یک روش خوب برای انجام اینکار آموزش میدهیم.

معرفی نرم افزار مشاهده فعالیت های انجام شده و زمان های روشن و خاموش کردن ویندوز

How to Monitor and Review User Activity History in Windows

این که قبل از شما چه دستگاه هایی به پورت usb متصل شده است ، مطلبی بود که قبلا در کلاسیک وب آموزش داده ایم .در این پست نیز ، مشابه همان آموزش قصد داریم  نرم افزار هایی را معرفی کنیم  ، که برنامه هایی کم حجم هستند و به بررسی جزیی تر این فعالیت کاربران قبلی در محیط ویندوز  میپردازند. با استفاده از این برنامه های کاربردی و سبک می توانید ببینید که در چه زمانی ، چه برنامه یا فایلی باز شده ،کامپیوتر شما در چه زمان های روشن و خاموش شده است،و با این کار ها ، بدانید آیا کسی وارد حریم خصوصی شما شده است یا خیر . ویژگی های این برنامه ها را در ادامه بررسی می کنیم:

مشاهده ی فعالیت های انجام شده در ویندوز با استفاده از LastActivityView

یکی از نرم افزار های سبک و کاربردی برای مشاهده ی جزییات ویندوز ، برنامه ی LastActivityView می باشد. ابتدا این نرم افزار کاربردی را دانلود و سپس از حالت فشرده خارج کنید. بعد از دانلود، بدون نیاز به نصب ، می توانید هر بار روی فایل مربوط به این برنامه کلیک کنید تا صفحه ی جدیدی باز شود.

معرفی نرم افزار مشاهده فعالیت های انجام شده در ویندوز

همان طور که در شکل بالا میبینید به ترتیب آخرین زمان لیست بلندی از برنامه های باز شده از آخرین لحظه تا زمان نصب ویندوز نمایش داده میشود که محل فایل و تاریخ و زمان باز کردن فایل یا برنامه ی موردن نظر نیز در آن قرار دارد.

می توانید با کلیک راست روی هر بخش و از طریق گزینه Save مسیر را در یک فایل متنی ذخیره یا اینکه از طریق گزینه Open Folder in Explorer محل مورد نظر آیتم انتخاب شده را مشاهده کنید.

معرفی نرم افزار مشاهده فعالیت های انجام شده در ویندوز

با استفاده از گزینه ی find ، در نوار ابزار بالا می توانید برنامه یا فایل مدنظر خود را جست وجو کنید و سریع تر به نتیجه برسید.

معرفی نرم افزار مشاهده فعالیت های انجام شده در ویندوز

مشاهده ی تاریخچه زمان ریستارت،روشن یا خاموش کردن کامپیوتر با استفاده از TurnedOnTimesView

نحوه ی مشاهده ی آخرین زمانی که کامیپور شما روشن بوده است را قبلا آموزش داده ایم. اما مشابه نرم افزار LastActivityView ، نرم افزار دیگری را معرفی می کنیم که زمان روشن کردن ، restart کردن و یا خاموش شدن سیستم را به سادگی نمایش می دهد.

نرم افزار TurnedOnTimesView به سادگی نشان می دهد چه زمانی کامپیوتر شما خاموش یا روشن شده است.

3

در این برنامه ، روشن(Turn on)، خاموش (Shutdown) یا ری استارت (Restart) شدن به ترتیب با سه آیکن سبزرنگ ، قرمزرنگ و زردرنگ نشان داده میشوند.

تجربه و پیشنهادشما؟

نظیر این برنامه ها را برای اهداف مختلف مثل تشخیص نوع دوربینی که با آن عکس گرفته شده است را در کلاسیک وب معرفی کرده ایم. در ضورتی که برای دیدن تاریخچه پاک شده ویندوز،مشاهده ی جزییات فعالیت کاربران قبل از خود و زمان های روشن و خاموش شدن ویندوز اه حل های دیگری را تجربه کرده اید ، دیدگاه خود از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

پیروز باشید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب