مطلب فعلی :

چگونه در چت ، کانال و گروه تلگرام پیام ویدیویی ضبط و ارسال کنیم ؟ نمایش تمام پیام ها بر روی آدرس اینترنتی

رفتن به بالا

چگونه در چت ، کانال و گروه تلگرام پیام ویدیویی ضبط و ارسال کنیم ؟ نمایش تمام پیام ها بر روی آدرس اینترنتی

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
چگونه در چت ، کانال و گروه تلگرام پیام ویدیویی ضبط و ارسال کنیم ؟

چگونه در چت ، کانال و گروه تلگرام پیام ویدیویی ضبط و ارسال کنیم ؟ نمایش تمام پیام ها بر روی آدرس اینترنتی

تلگرام پیام رسان و اپ چت محبوب این روزها با اضافه کردن قابلیت های جدید در آپدیت های ماهانه تبدیل به یک رقیب قدرتمند برای سایر اپ ها در این زمینه شده است ، در آخرین آپدیت این برنامه امکان ارسال پیام ویدیویی (Video Messages) و اشتراک گذاری آن در محیط کانال ، گروه و چت های شخصی را فراهم کرده است به علاوه اینه تمام این پیام ها در کانال های عمومی از روی آدرس اینترنتی محصر به فرد قابل مشاهده هستند! در ادامه با آموزش و بررسی این قابلیت با ما همراه باشید.

آموزش ضبط و ارسال پیغام ویدیویی در کانال ، گروه و چت تلگرام و اشتراک گذاری آنها در اینترنت

How to send and share Video Messages in Telegram

قبلا در مورد قابلیت های جدید و کاربردی تلگرام مثل تصاویر متحرک داخلی ، بازی های تلگرام و.. در کلاسیک وب صحبت کردیم ، در آخرین آپدیت این برنامه امکان ضبط و ارسال پیام تصویریی یا ویدیویی در هنگام چت ، گروه و کانال های تلگرام و به اشتراک گذاری سریع آنها فراهم شده است. به وسیله این قابلیت شما میتوانید توسط دوربین گوشی خود و احتمالا در آینده وبکم کامپیوتر پیام ویدیویی خود را همانند ارسال ویس در تلگرام برای شخص مقابل یا در کانال ها ضبط و ارسال کنید.

همچنین کلیه پیام های ویدیویی ارسال شده در سرویس جدید کانال های عمومی تلگرام و در آدرس اینترنتی مثل https://telesco.pe/anzalweb قابل مشاهده هستند ، دیدن و اشتراک گذاری این ویدیو ها بر روی این آدرس برای همه آزاد است و نیاز نیست بازدیدکننده حتما عضو تلگرام باشد!

آموزش ضبط و ارسال پیام ویدیی (Video Messages) در محیط تلگرام

برای فعال کردن قابلیت پیام ویدیی تلگرام ابتدا باید برنامه خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید و یا از طریق خود تلگرام آنرا مستقیم از گوگل پلی دانلود کنید.

سپس در محیط چت بر روی آیکن میکروفون تپ کنید تا به حالت دوربین (camera mode) سوئیچ کنید.

آموزش ضبط و ارسال پیام ویدیی (Video Messages) در محیط تلگرام

در مرحله بعد همانند ارسال ویس بر روی آیکن دوربین انگشت خود را نگه دارید و پیام ویدیویی خود را با محدودیت مدت زمان ۱ دقیقه ضبط کنید. با تپ بر روی آیکن سوئیچ دوربین در پایین سمت چپ میتوانید دوربین جلو یا عقب گوشی و تبلت را برای ضبط پیام انتخاب کنید.

پس از اینکه ضبط پیام تمام شد حالا تنها کافیست انگشت خود را از روی دکمه دوربین بردارید تا پیغام تصویری شما در تلگرام بلافاصله ارسال شود.

ارسال پیام ویدیویی در تلگرام

توجه کنید که همانند ارسال ویس پس از رها کردن دکمه پیام خودکار ارسال خواهد شد و قابلیت پیش نمایش ندارد و در صورتی که پیام ویدیویی را اشتباه ارسال نمودید و یا از آن راضی نیستید بلافاصله آنرا برای همیشه حذف کنید!

آموزش ضبط و ارسال پیغام ویدیویی در کانال ، گروه و چت تلگرام

در صورتی که از نگه داشتن دکمه دوربین برای ضبط ویدیو خسته شدید میتوانید آن را به سمت بالا و آیکن قفل (که پیش فرض روی حالت باز است) بکشید تا ضبط پیام ویدیویی شما روی دوربین قفل شود و دیگر نیاز به نگه داشتن دکمه دوربین نباشد ، این امکان تلگرام که اکنون برای پیام های صوتی نیز در دسترس به شما قابلیت ضبط پیام های بلند مدت را خواهد داد.

پس از ارسال ، ویدیو در محیط دایره ای برای شخص یا اشخاص مقابل نمایش داده میشود ، به صورت پیشفرض ویدیو دانلود به صورت کم حجم ضبط ، ارسال و پخش میشود اما اگر میخواهید دانلود خودکار و پخش اتوماتیک پیام های ویدیویی تلگرام را حذف یا غیرفعال کنید کافیست به تنظمیات دانلود خودکار تلگرام مراجعه نمایید.

نکته جالب پیام های ویدیویی تلگرام این است در صورتی که شما در حال دیدن یک پیغام تصویری باشید و بخواهید به بخش های دیگر برنامه مراجعه کنید ، پیغام ویدیویی قطع نمیشود و ادامه آن در یک پنجره پاپ آپ که قابلیت جابجایی ، توقف و ادامه ویدیو را دارد نمایش داده میشود.

پاپ آپ نمایش پیام ویدیویی تلگرام

چرا پیام ویدیویی در تلگرام ضبط و ارسال نمیشود ؟

در صورتی که از سالم بودن دوربین گوشی و امکان ضبط آن اطمینان حاصل کردید اما همچنان موفق به ضبط و ارسال پیا ویدیویی در تلگرام نشدید حتما پست قبلی ما در مورد ۷ روش حل مشکل عدم ارسال ، پخش و باز نشدن عکس ، فیلم و.. در تلگرام مطالعه کنید.

چگونه پیام های ویدیویی تلگرام را بر روی سرویس اینترنتی Telescope در مرورگر مشاهده و به اشتراک بگذاریم؟

علاوه بر امکانات بالا تلگرام یک قابلیت بسیار خوب دیگر نیز برای Video Messages تدارک دیده است ، در صورتی که شما در کانال های عمومی خود پیغام ویدیویی ارسال کرده باشید برای بدست آوردن محبوبیت و طرافدارن بیشتر تمامی این ویدیو ها در سرویس اینترنتی و جدید هاستینگ ویدیو تلگرام یعنی Telescope برای همگان قابل دسترس و مشاهده خواهند بود.

نیازی نیست شما در تلسکوپ عضو شوید به صورت خودکار کافیست به آخر آدرس این سرویس آیدی کانال خود را اضافه کنید به طور مثال : https://telesco.pe/anzalweb تا وارد فضا اختصاصی خود شوید.

 پیام های ویدیویی تلگرام را بر روی سرویس اینترنتی Telescope

این سرویس که میتواند برای وبلاگ نویس ها بسیار مفید باشد شما را از اشتراک گذاری ویدیو ها در سایت های آپلود ویدیو تا حدی بی نیاز خواهد کرد و در آن میتوانید تاریخ و تعداد نمایش ویدیو را همانند محیط تلگرام مشاهده کنید. در حال حاضر همانند ضبط ویدیو ها فعلا تا حدود ۱ دقیقه ویدیوهای منتشر شده را در تلسکوپ آپلود و قابل مشاهده هستند.

لینک اشتراک گذاری پیام ویدیویی تلگرام

برای اشتراک گذاری ویدیو هایی که در سرویس Telescope کانال مورد نظر مشاهده میکنید کافیست بر روی آیکن Share کلیک کنید تا لینک عمومی تماشا ویدیو شما برای ارسال و اشتراک گذاری نمایش داده شود.

تجربه و پیشنهاد شما ؟

نظر شما در مورد قابلیت پیام ویدیویی تلگرام چیست ؟ چه آینده ای برای این قابلیت و نحوه به اشتراک گذاری عمومی آن تصور میکنید ؟ تجربیات خود را در مورد استفاده از Video Message تلگرام با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب