مطلب فعلی :

چگونه لینک دانلود مستقیم هر فایلی را سریع بدست آوریم ؟

رفتن به بالا

چگونه لینک دانلود مستقیم هر فایلی را سریع بدست آوریم ؟

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
پیدا کردن لینک دانلود مستقیم فایل

چگونه لینک دانلود مستقیم هر فایلی را سریع بدست آوریم ؟

بدست آوردن لینک دانلود مستقیم در بین سایت های زرد و سایت های اشتراک فایل که مخصوصا در وب فارسی اکثرا دارای اکانت های پولی ، تبلیغات پاپ آپ بسیار و زمان انتظار برای دانلود فایل با محدودیت های گوناگون هستند یکی از کارهای بسیار وقت گیر و آزار دهنده است ، در ادامه روش بسیار خوبی برای پیدا کردن سریع لینک دانلود فایل های ویدیویی ، آهنگ ، برنامه و.. به شما معرفی میکنیم.

آموزش پیدا کردن لینک مستقیم دانلود فایل های ویدیویی ، فیلم ،  آهنگ و.. در اینترنت

How To Find The Direct Download Link To Any File

قبلا در زمینه معرفی سایت های کاربردی که در وقت شما صرفه جویی میکند  پست بدون ثبت نام در انجمن و سایت ها ، لینک های مخفی و مخصوص اعضا را مشاهده کنید! را منتشر و از ابزار فیلتر کننده نتایج جستجو ، روش مخفی کردن تصاویر پولی سایت های استوک از نتایج جستجو عکس گوگل را در کلاسیک وب معرفی کردیم ، اینبار میخواهیم شما را با سرویس رایگان و بسیار سریع دیگری آشنا کنیم که با فیلتر کردن نتایج جستجو گوگل و کوئری های آن ، انتخاب های بسیار خوبی برای دانلود مستقیم و سریع فایل ها از هاست های نه چندان آشنا برای همگان دارد

برای شروع ابتدا وارد سایت FilecChef شوید

رابط کاربری سایت بسیار ساده و سریع طراحی شده است ، در کادر جستجو نام فایل مورد نظر را وارد کنید و از منو سمت چپ آن نیز برای نمایش نتایج بهتر نوع فایل را که میتوانید فیلم ، ویدیو ، سریال ،کتاب ، موزیک ، نرم افزار ، بازی و یا عکس باشد را انتخاب کنید.

آموزش پیدا کردن لینک دانلود مستقیم فایل های ویدیویی ، فیلم ، آهنگ و.. در اینترنت

پیشنهاد میکنیم نام فایل را بسیار طولانی انتخاب نکنید اما جرئیات دقیق مثلا برای سریال ها فصل و اپیزود را وارد کنید ، پس از وارد کردن عبارت مورد نظر بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

به صفحه نتایج جستجو گوگل منتقل میشوید ، اگر توجه کنید کوئری و فیلترهایی در کادر جستجو به صورت خودکار قرار گرفته است که البته نیازی نیست آنها را تغییر دهید .

How To Find The Direct Download Link To Any File

در صورتی که بر روی یکی از نتایج جستجو کلیک مشاهده میکنید به جای سایت اصلی ، وارد دایرکتوری و فایل منیجر سایت میشود ، در اکثر اوقات لیست فایل ها با پسوندشان مثل mkv و.. نمایش داده میشود که برای دانلود آنها تنها کافیست برای نام آنها کلیک کنید تا دانلود شما بدون دردسر و هر گونه عمل اضافی آغاز شود .

آموزش پیدا کردن لینک دانلود مستقیم فایل

در صورتی که فایل ها در روت ( صفحه اصلی ) دایرکتوری نبودند احتمالا با کمی جستجو کردن در پوشه ها آنها را مشاهده خواهید کرد.

تجربه و پیشنهاد شما ؟

اگر شما نیز ترفند و یا سرویس خوب دیگری برای پیدا کردن و بدست آوردن سریع لینک دانلود مستقیم فایل ها سراغ دارید آن را در بخش نظرات معرفی کنید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب