مطلب فعلی :

گوشی‌های سرقت شده و گم شده را اینگونه پیدا کنید

رفتن به بالا

گوشی‌های سرقت شده و گم شده را اینگونه پیدا کنید

نوشته admin

2 هفته قبل

بدون دیدگاه

رپرتاژ

مجله اینترنتی دانستنی ها

گوشی‌های سرقت شده و گم شده را اینگونه پیدا کنید

گم‌کردن یا دزدیده‌ شدن گوشی، تبلت یا لپ‌تاپ خیلی ناراحت‌کننده است.

اما جای نگرانی وجود ندارد زیرا گوشی‌های اندرویدی، آیفون‌ها و دیگر گجت‌های هوشمند امروزی ابزارهایی را دراختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید به راحتی گوشی خود را ردیابی و قفل کنید و یا حتی اطلاعات داخل گوشی خود را از راه دور پاک نمایید. در این مطلب، نحوه پیداکردن گوشی گم‌شده یا دزدیده شده‌ی اندرویدی سامسونگ، شیائومی یا آیفون، آیپد، ایرپاد، ایرتگ و سیم‌کارت اپراتورهای ایرانسل و همراه اول و رایتل را آموزش می‌دهیم. همچنین روشی جامع در اختیار شما خواهیم داد تا به راحتی گوشی خود را ردیابی نمایید.

جامع ترین روش ردیابی گوشی سرقتی یا مفقودی

ما در این متن تمام روش‌های ردیابی گوشی را در اختیارتان قرار خواهیم داد اما ابتدا بهترین و جامع‌ترین روش را آموزش می‌دهیم تا به راحتی بتوانید روش ردیابی مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

 بهترین روش ردیابی گوشی، روشی است که کامل تر از سایر گزینه ها باشد.ردیابی گوشی با کمک سامانه کشوری همیاب۲۴ جامع‌ترین روش ردیابی گوشی و کالای دیجیتال است. شما با استفاده از این سامانه علاوه بر داشتن بهترین و جامعترین روش ردیابی در هزینه خود نیز صرفه جویی کرده‌اید.

زیرا هزینه ردیابی در این سامانه نسبت به سایر روش‌ها مقرون به صرف تر است. درضمن همیاب۲۴ تحت حمایت قوه قضاییه است و مورد تایید مراجع قضایی، بنابراین از نظر قانون، نیز با مشکل رو به رو نخواهید شد.

پس ازثبت ردیابی در سامانه همیاب۲۴موارد زیر برای کالای شما اعمال می‌شود:

ردیابی ۲۴ ساعته در اپراتورهای مخابراتی، جستجو در بین کالاهای پیدا شده سراسر کشور در کلانتری‌ها، بازرسی‌های مرزی و …، اطلاع‌رسانی به فروشگاه‌های سراسر کشور جهت جلوگیری از خرید و فروش دستگاه، اطلاع‌رسانی کشوری به کلانتری‌ها و بازرسی‌های مرزی جهت جلوگیری از خارج شدن دستگاه از مرزهای کشور.

برای فعالسازی ردیابی گوشی سرقتی یا مفقودی کلیک کنید.

فعال‌کردن ردیابی گوشی گلکسی سامسونگ

ازطریق ابزارFind My Mobileدر گوشی‌های سامسونگ می‌توانید علاوه‌بر ردیابی گوشی گم‌شده‌ی سامسونگی خود، از راه دور از اطلاعات خود بک‌آپ بگیرید یا متوجه شوید که آیا سیم‌کارت از گوشی شما خارج شده یا خیر.

برای استفاده از قابلیت ردیابی اختصاصی گوشی‌های سامسونگ، باید حساب کاربری سامسونگ(Samsung Account)داشته باشید. سپس برای فعال‌کردن قابلیت ردیابی گوشی گلکسی، وارد بخش تنظیمات وBiometrics and Securityو بعدFind My Mobileشوید.

نحوه پیداکردن گوشی گم‌شده اندروید

نحوه پیداکردن گوشی گم‌شده اندروید

اگر تبلت یا گوشی اندرویدی شما دزدیده شده است یا آن را گم کرده‌اید، وارد وب‌سایتandroid.com/findشوید. فراموش نکنید که باید با همان حساب گوگلی که به گوشی یا تبلت شما متصل شده، در این وب‌سایت نیز وارد شوید.

در صورتی که به کامپیوتر دسترسی ندارید تا وب‌سایتAndroid Findرا باز کنید می‌توانید اپلیکیشنFind My Deviceرا روی گوشی دیگری نصب کنید و با حساب کاربری خود در آن وارد شوید.

نحوه پیداکردن گوشی گم‌شده سامسونگ

صاحبان گوشی‌های سامسونگ می‌توانند از هر دو سرویسFind My Deviceگوگل و سرویس اختصاصی ردیابی ابزارهای سامسونگ استفاده کنند. اما در جریان باشید این روش‌ها مورد تایید مراجع قضای نمی‌باشد.

بنابراین بهتر است در کنار این روش ابتدا گوشی خود را در سامانه همیاب۲۴ ثبت نمایید تا گوشی‌تان فوری ردیابی شود.

نحوه پیداکردن گوشی گم‌شده آیفون

نحوه پیداکردن گوشی گم‌شده آیفون

برای یافتن گوشی آیفون یا دیگر محصولات اپل، به اپلیکیشنFind Myروی آیفون، آیپد یا کامپیوتر بوک مراجعه نمایید. وقتی وارد اپلیکیشن شدید، باید با همان حساب اپل‌آی‌دی وارد شوید که به ابزار گم‌شده یا دزدیده‌شده‌ی شما متصل است.

برای ردیابی ابزارهای گم‌شده یا دزدیده‌شده‌ی اپلی خود شامل آیفون(iPhone)، آیپاد تاچ(iPod Touch)، اپل واچ(Apple Watch)، مک(Mac)، ایرپاد(AirPod)و برخی از ابزارهای بیتس(Beats)می‌توانید اپلیکیشنFind Myرا روی گوشی یا ابزار دیگری نیز اجرا کنید؛ اما نکته‌ی مهم این است که باید در این اپلیکیشن با حساب اپل‌آی‌دی خود لاگین کنید.

این روش هم مانند روش قبل مورد تایید مراجع قضایی نمی‌باشد بنابراین ابتدا آیفون خود را در سایت همیاب ثبت کرده و در نهایت در کنار همیاب۲۴ می‌توانید از این روش هم استفاده نمایید.

نحوه‌ی ردیابی گوشی‌های شیائومی

شیائومی نیز مانند اپل، گوگل و سامسونگ سیستم ردیابی اختصاصی خود را دارد. اما بهترین روش ردیابی برای گوشی های شیائومی استفاده از سامانه همیاب۲۴ است.

زیرا این سامانه کامل ترین روش ردیابی را دارد.

ردیابی گوشی گم‌شده یا سرقت‌شده ازطریق سیم‌کارت اپراتورها

همراه اول، ایرانسل و رایتل برای ردیابی گوشی‌های مفقودی و سرقتی راهکارهایی ارائه کرده‌اند. برای پیگیری قضایی بهتر است ابتدا ازطریق اپراتورهای همراه ردیابی را انجام دهید و سپس به مقام‌های قضایی مراجعه کنید.

به این صورت که پس از اطمینان از دزدیده‌شده گوشی خود، ابتدا به یکی از مراکز امور مشترکین مراجعه کنید و سیم‌کارت خود را بسوزانید. کدIMEIگوشی دزدیده‌شده‌ی خود را از روی جعبه‌ی گوشی یادداشت کنید و همراه خود داشته باشید.

دقت داشته باشید که اگر می‌خواهید گوشی همراه خود را ازطریق اپراتورها ردیابی کنید، باید درخواست خود را در هر سه اپراتور به‌صورت جداگانه ثبت نمایید.

همیاب۲۴ برای حل این مشکل، راه حلی قرار داده است که علاوه بر کاهش هزینه در وقت‌تان نیز صرفه جویی می‌شود.

شما می‌توانیدIMEIگوشی دزدیده ‌شده‌ی خود را در سامانه همیاب۲۴ ثبت نمایید تا به صورت همزمان و در تمام ساعات شبانه روز و بدون وقفه ردیابی اپراتوری هر سه اپراتور: ایرانسل، همراه اول و رایتل برای‌تان فعال شود.

با استفاده از همیاب۲۴ هم در وقت خود صرفه جویی کرده‌اید هم در هزینه.

اطلاعات بیشتر در مورد سامانه کشوری استعلام و ردیابی گوشی و کالای دیجیتال همیاب۲۴

درنهایت

ما در این متن تمام روش‌های ردیابی گوشی را آموزش دادیم اما یادتان باشد تنها روشی که علاوه بر جامع بودن و ارزان‌تر بودن، مورد تایید مراجع قضایی است همیاب۲۴ است.

بنابراین هر چه سریع‌تر گوشی مفقودی یا سرقتی خود را در سامانه همیاب۲۴ ثبت نمایید تا گوشی‌تان پیدا شود.

/ پایان رپرتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و کلاسیک وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

  • نوشته admin
  • 2 هفته قبل
  • بدون دیدگاه
  • رپرتاژ

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب